hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Benimde bugünkü menüm

Sabah 5 te 6 tatli kasigi meyveli yogurt
9 da kahvalti 2 yumurta omlet
Öglen 1 tane kinder süt dilimi 1 redbull enerji
Arada 1 elma 1 aktiva yogurt
Aksamda koca bir tas karisik yesil salata 1 dilim esmer ekmek 😕

Sanirim yarin daha dikkatli olmam lazim bugün biraz tatli krizim vardi 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aaa arasercim yine ortak olmusuz hadi bu hafta gosterelim herkese ne kadar iyi oldugumuzu su andan itibaren kacamak yok oldumu ortamm

Evet canım ben bu hafta gercekten çok iddalıyım hatta bugün tartı öyle bir rakam gördüm ki gözlerim yerinden fırladı kimse inanmaz diyede fotosunu çektim bugün de gayet iyi menü dışına hiç çıkmadım kesin birincilik bizde sende çok dikkat et tatlım....

Ben de patates diyetini yapıyorum . İddaya girdim eşimle 1 ayda 5 kilo veremezsin diyo ama ben 10 verecem inat ettim

Nasil yani nananay 1 ay boyunca sadece patates mi yiceksin....

Yoksa ben mi yanlis anladim 😊

Çizelgende hedefine bır an önce gelmen dileğiyle.....
tesekkur ederim seker umarim sende olursun
ovv harika ozamn bende cok dikat edicem kesin bu haftanin birincisi olmaliyizz

Yine sesimi duyan yokkkkk

hayirdir canim ne oldu

menun cok dengeli olmus afiyet olsun .... dedigin gibi bu satte aciktim ben ne yapcam simdi:26: mutfaga girmekten korkuyorum:18:

menun cok dengeli olmus afiyet olsun .... dedigin gibi bu satte aciktim ben ne yapcam simdi:26: mutfaga girmekten korkuyorum:18:

Kalorisi düşük bişeyler ye mideni bastırsın canım ben mesela ligt süt ıiçiyorum şimdi.....

saol tatlim simdi basari hikayelerini okuyorumda acaba bizimde hikayemizi yazacagimiz gun gelicekmi

Gelecek tabi bak ben hayatta etmeksiz yapamam diyordum iki gündür ekmek yemedim demek kim isteyince oluyormuş öyle bir hırs geldi ki yeter artık dedim kendi kendime bir seyı de iradene sahip çık ve hedefine ulaşana kadar sürdur ben artık bunları düşünerek yolumda ilerliyorum....

ayy cok guzel olurya dusunsene zayiflamisiz istedigimiz ellbiseleri giyiyoruz siyah giymeye mahkum degiliz ....motivasyona ihtiyacim vardi cok saol tatlimyaa ramazana kadar ne kadar giderse artik vaz gecmiycem
Bugün iki kişiden ne kadar zayıflamışsın cümlesini duydum dünyalar benim oldu.....

ne guzel bir duygu degilmi dahada citir olcagin gunler gelicek

Can sıkıntısından kilo almak isteyenlerin grubuna baktim 😮😮😮 ve sok oldum resmen fenalik falan geciriyorum ... 😲😲😲 Allahim biz zayiflamak istiyoruz onlar ise kilo almak cok enteresan 😔

Merhabalar,
Yarışa ben de katılmak istiyorum :)
Kilom: 70.8
Boy: 160

Ayça Kaya'nın bir ayda 8 kilo diyet listesini ve Ebru Şallı ile 21 günde yağlarınızdan kurtulun DVD'sini yapıyorum.
Pazar gününe dek her gün yeme içme raporu vericem. Sanırım yine bugün olduğu gibi geç saatlerde veririm.
Sevgiler herkese

Son düzenleme:
Gunaydinnnnnn
Canlar dün giremedim büyük oğlumun doğum günüydü. Kutlama yaptık... benim diyette dün bozuldu bugün çooook dikkat etmem lazimm birkaç güne ancak telafi ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…