hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

aynen öyle,yalansız ne düşünüyorlarsa söylüyorlar.bizim ihtiyacımızda bu galiba.

geçenlerde iç çamaşırı alıyorum ayıptır söylemesi benim cadı ne dese beğenirsin anne bu sana olmaz ötekini al Ikisinide aldım girdim kabine şok oldum gerçekten dediği gibi oldu

ooo süpersin tatlım
ama ortağım daha sık yaz kızzzzz
ben sürekli bütün boş vakitlerimde buraya gidiyorum dikkaetim dağılmasın diyeee
çok iyi geliyorr dopink etkisi yapıyorrrrr

geçenlerde iç çamaşırı alıyorum ayıptır söylemesi benim cadı ne dese beğenirsin anne bu sana olmaz ötekini al Ikisinide aldım girdim kabine şok oldum gerçekten dediği gibi oldu

İlahi öp benim için kızını,güldürdü beni.Ben de anlatayım.Anne bence güzelsin de yani işte birazcık ama azıcık şişmansın.Ama güzelsin işte diyordu ,sonra alenen şişkosun işte diyordu.Kilo veripte belli olmaya başlayınca güzel oldun diyordu.Eşimse politiktir yorum yapmaz.Aynalar yeterince yorum yapıyor zaten.

canım okudum yazdıklarını ve çok etkilendim sana her türlü yanında olmaya hazırım canımmm sık sık yazışalım istersen gün boyu yediklerimizi raporlayalım yorum yapalım birbirimizin denetmeni olalım yeter ki sıkma canını inan her şeyi başarabilirsin başkaları yapabiliyorsa sen de sen de yapabilirsin....

Aynı anda birbirimize yazıyormuşuz:))Desteğin için çok sağol.Hafta içi öğleden sonra girebiliyorum,eve gelince.Hepimize motivasyon oldun.İyi ki geldin:))

kızlar akşam menünü yazayım o güzelim yemekleri yemedim arkadaşımın yaptığını ...
arkadaşım hazırlattığım akşam menüm:
2 kepçe mercimek çorbasıı
2 yemek kaşığı makarna
yağsız tuzsuz salata

ama kızlar çok üzgünümmmmmmmmmmm arkadaşım makarnaya ve çorbaya az yağ koymuş ve ben de yedimmm
oysa bu hafta disiplin haftam idi bu haftanın temel kuralı yağ tuz yokkkkkkkkkkkkkkkkk
cumartesi diyetisyene gideceğim kontrolüm varrrrrr gerçi diyetisyen bana hiç yağ tuz yok demedi sadace dikkat et az koy dedi
bu haftanın ismini ben verdimmm
şimdi o nedenle akşam ara öğünümden keseceğim yani yoğurdu 2 yemek kaşığı yiyeceğim.

ve mutfakta sigara börekleri kekler kurabiye var bana özel hazırladığı oysa yememeliyim size söz veriyorum öncelikle gelecekteki hayalimdeki o kıza söz yemeyeceğimmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…