hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ben yemek duskunuyum. Aslinda yeni evlendigim zaman zayiftim. 49kg yanizayif dediyim. Kaynanam sag olsun yedire yedire beni 61kg surukledi. Ilac da kullandim sanirim ondan oldu bir az da. Ve bir ara sogan suyu icdim o da istahimi acdi galiba

ne haber ortak tam bişeyler yazıcam hep bir aksilik nasıl gidiyor valla dîşli rakipler var onlara da maşallah diyeyim süperler
sen gerçi hırslısın yaparsın benim de îyi gidiyor kaçamak yok hadi bakalım :)) biz kazanalım ya inşallah

slm canım gayet iyi gidiyor diyet adet düzensizliğinden dolayı dr gittim dün hap verdi içtin şiştim resmen balon gibiyim uygun bi detox bulursam 2 gün yapacam :KK53::KK53::KK53::KK53:

ben yemek duskunuyum. Aslinda yeni evlendigim zaman zayiftim. 49kg yanizayif dediyim. Kaynanam sag olsun yedire yedire beni 61kg surukledi. ılac da kullandim sanirim ondan oldu bir az da. Ve bir ara sogan suyu icdim o da istahimi acdi galiba

ah bu anneler varya doğurduktan sonra ye kızım süt olson yeeeee yeeee diye diye böle oldummmmmmmmm

keşke canım birinci olsam ama bir aydır kör topal kendimce diyetler yaptımmm :KK17::KK17::KK17::KK17:
ben bu hafta diyetisyene başladım o nedenle belki çok kilo kaybım olmaz bu hafta zira o bir ay bünye zaten alışıktı bitanemmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20:
ama olsun hedef belli yelkenler elimde ben beynime hükmetmeliyim beynim bana değil canımmmmmmm:21::21::21:
mesela geçen öğrenci velim öğlen yemeğine davet etti hocam buyur gel kısır yaptım börek yaptım dedi sizin için....
ki düşün benim en çokkk sevdiklerim...
ve ben HAYIR dedim düşünebiliyor musun ki çok açtım ve geçtim yağsız tuzsuz yemeğimi yedim ama düşündüm vücudumu bakıncatiksindiğim karnımı ve zayıflamamı düşündümmmmmmmmmmmmm ve ben artık hayır diyebiliyorummmm :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

her iş disiplin gerektirir disiplin olmadan olmaz canımmmmmmmm....
beraber zayıflayacağız bana yaz sıkıldığında destek olalım birbirimizeeeeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bravooooo
bravoooo
bravoooo:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz
biraz bos biraktim hemen kaynatmissiniz
bende bugune kadar iyi beslendim
okkulda felan arkadaslarin zayiflamissin iltifatlarini duyunca costum
bir arkadas caya davet etti
3 tane el yapimi gozleme yedim yuh bana
ama manyak gibi spor yapacam
ortagim ilkayim senden naber
burdaki hatunlar bu hafta cok hirsli gorunuyor

keşke canım birinci olsam ama bir aydır kör topal kendimce diyetler yaptımmm :KK17::KK17::KK17::KK17:
ben bu hafta diyetisyene başladım o nedenle belki çok kilo kaybım olmaz bu hafta zira o bir ay bünye zaten alışıktı bitanemmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20:
ama olsun hedef belli yelkenler elimde ben beynime hükmetmeliyim beynim bana değil canımmmmmmm:21::21::21:
mesela geçen öğrenci velim öğlen yemeğine davet etti hocam buyur gel kısır yaptım börek yaptım dedi sizin için....
ki düşün benim en çokkk sevdiklerim...
ve ben HAYIR dedim düşünebiliyor musun ki çok açtım ve geçtim yağsız tuzsuz yemeğimi yedim ama düşündüm vücudumu bakıncatiksindiğim karnımı ve zayıflamamı düşündümmmmmmmmmmmmm ve ben artık hayır diyebiliyorummmm :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

her iş disiplin gerektirir disiplin olmadan olmaz canımmmmmmmm....
beraber zayıflayacağız bana yaz sıkıldığında destek olalım birbirimizeeeeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ayy canım maaşallah yaa:nazar:sendeki azmin yarısı bende olsaydı keşke şimdiye kadar istediğim kiloya inmiştim kesin:))Azmin hiç bitmesin canım bizi de coştur böyle:KK62::KK66:

ah bu anneler varya doğurduktan sonra ye kızım süt olson yeeeee yeeee diye diye böle oldummmmmmmmm

Aynen canım yaaa:KK43:(56 kilo ile evlendim 60la hamile kaldım hamilelik boyunca sadece 7 kilo aldım ve doğumdan sonra hicbirsey. kalmamıştı.tekrar 60 görmüştüm yani:))Ta ki "ye sütün olsun " lafını duyana kadar bi baktım ki 68 olmuşum:KK53:Çok şükür ki tekrar 60 görebildim

aynen canım yaaa:KK43:(56 kilo ile evlendim 60la hamile kaldım hamilelik boyunca sadece 7 kilo aldım ve doğumdan sonra hicbirsey. Kalmamıştı.tekrar 60 görmüştüm yani:))ta ki "ye sütün olsun " lafını duyana kadar bi baktım ki 68 olmuşum:KK53:çok şükür ki tekrar 60 görebildim

bende canım evlendiğimde 53 kiloydum 59 la doğum yaptım doğurduktan sonra farkına bile varmadan 65 oldum çok ama çok şüküR 60 ın altına kaç zamandır inemiyordum tartıda 58 in altını görebildim ya 50 yide görrürümmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Son düzenleme:
Ayy canım maaşallah yaa:nazar:sendeki azmin yarısı bende olsaydı keşke şimdiye kadar istediğim kiloya inmiştim kesin:))Azmin hiç bitmesin canım bizi de coştur böyle:KK62::KK66:

tamam bitanem :KK16::KK16:
yazışalım bol bol canım
hep beraber zayıflayacağız

beyninde bitir canım ömründe birkaç ayını feda etmişsiniz ne olacak :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
haydi kızlar geri sayım başlasın kilolar için ileri değil geri sayım başlasınnnn ben 6 lı rakamlardayım belki bir ay sonra 5 li rakamlara düşerim 59 gibi..................................:21::21::21::21:

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz
biraz bos biraktim hemen kaynatmissiniz
bende bugune kadar iyi beslendim
okkulda felan arkadaslarin zayiflamissin iltifatlarini duyunca costum
bir arkadas caya davet etti
3 tane el yapimi gozleme yedim yuh bana
ama manyak gibi spor yapacam
ortagim ilkayim senden naber
burdaki hatunlar bu hafta cok hirsli gorunuyor

bence zayıflama döneminde yemekli çaylı sosyal aktiviteleri azalt :KK20::KK20::KK20:
ben öyle yapıyorum ya komşular sırf benim için en sevdiklerimi hazırlamıştı ben hayır deyip gitmedim ... aferin bana:21::21::21:
ben ne börekler ne kısırları elimin tersiyle itti...
hatta şuan arkadaşım kek sigara böreği yapmış
ben ona yağsız çorba makarna hazırlatıyorummmmmmmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

tamam bitanem :KK16::KK16:
yazışalım bol bol canım
hep beraber zayıflayacağız

beyninde bitir canım ömründe birkaç ayını feda etmişsiniz ne olacak :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
haydi kızlar geri sayım başlasın kilolar için ileri değil geri sayım başlasınnnn ben 6 lı rakamlardayım belki bir ay sonra 5 li rakamlara düşerim 59 gibi..................................:21::21::21::21:

Ozledim ya 5li rakamlari

evet kızlar menümü yazıyorum şimdiye kadar yediklerim..

sabah:
bol maydonozlu
bol naneli 1 tane haşlanmış yumurta
2 dilim çavdar ekmeği

ara öğün:
1 adet armut

öğle:
4 yemek kaşığı patlıcan közlemesi yağsız tuzsuz
2 dilim çavdar ekmeği
1 su bardağı yoğurt

ara öğün:
1 adet portakal

kızlar bu hafta disiplin haftam idi bu nedenle hiçbir şekilde yağ ve tuz yok yemeklerimi buharda pişiriyorum üzerine yoğurt döküp yiyiyorum

X