hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ahhh o kaçamaklar maalesef bende 1 aydır öyleyim bir ay önce annemin ameliyatiyla sporu biraktim sözde 1 haftadır yürüyorum ama tık yok bugün tekrar spora basliyorum bakalim eninde sonunda gidecek bu kilolar. ..

Evet spor onemli. Ev islerinden vakit buldukca spor yapicam ben de. Ben bir de nestlenin fitness urunu var ya onunla basladim

Evet spor onemli. Ev islerinden vakit buldukca spor yapicam ben de. Ben bir de nestlenin fitness urunu var ya onunla basladim

günaydın kızlar disiplin haftam tüm disiplinliyle sürüyor :KK1::KK1::KK1:
bugün menümü kıstım
sabah:
maydonozlu naneli bir haşlanmış yumurta
2 dilim çavdar ekmeği

hadi bakalımmmmmmmmmmmmmmm zayıflamaya devammmmmmmm kilolara zulüm eder ezer geçerimmmmmmmmmmmmmmmmm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

gunaydinnnnnn canımmm bugün karar verdim bol paylaşım yapicam motivasyonum düştü iyice iki gündür kaçamak yapıyorum:KK43:( verdiğim 1 kiloyu aldım hemen 3 haftadır aynı yerde sayiyorum al ver al ver bu hafta gene gitti ama zararin neresinden dönersek kâr değil mi:))

tabikiki canım bir bırakırsak alır başını gider yine kilolar bende sayıyorum yerinde vucut 500 gramdan fazlasını vermiyor yeni sporlar arıyorum vucudumu şaşırtmak için :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

günaydın kızlar disiplin haftam tüm disiplinliyle sürüyor :KK1::KK1::KK1:
Bugün menümü kıstım
sabah:
Maydonozlu naneli bir haşlanmış yumurta
2 dilim çavdar ekmeği

hadi bakalımmmmmmmmmmmmmmm zayıflamaya devammmmmmmm kilolara zulüm eder ezer geçerimmmmmmmmmmmmmmmmm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

maşallah canım bu azimle inşallah kısa sürede isteğin kiloya düşersin:KK51:

maşallah canım bu azimle inşallah kısa sürede isteğin kiloya düşersin:KK51:
sağolsun canım hep beraberrr zayıflamayı iyice kafama koydum daha doğrusu tamamen ruh halimi değiştirmeye :KK14::KK14::KK14::KK14:
biraz hoş kız olduğumu söylerler zayıflama yanına cilt bakımı saç bakımına da başladım evde kendimce yaza farklı bir kız olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hep beraber zayıflayacağımmmmmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba güzellikler,
öğlen yemeğimi yedim
menüm:
yağsız tuzsuz közlenmiş patlıcan salatası 4 yemek kaşığı
1 su bardağı yoğurt
2 dilim çavdar ekmeği

sağolsun canım hep beraberrr zayıflamayı iyice kafama koydum daha doğrusu tamamen ruh halimi değiştirmeye :KK14::KK14::KK14::KK14:
biraz hoş kız olduğumu söylerler zayıflama yanına cilt bakımı saç bakımına da başladım evde kendimce yaza farklı bir kız olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hep beraber zayıflayacağımmmmmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Senin yazdıklarını okuyan yiyeceği varsa bile vazgeçer bravo böyle hırslı bîz de olabilsek sen tam bakıma girmişsin tebrikler
Canım biraz yeki biz birinci olalım böyle de olmaz ki :)))))))))

keşke canım birinci olsam ama bir aydır kör topal kendimce diyetler yaptımmm :KK17::KK17::KK17::KK17:
ben bu hafta diyetisyene başladım o nedenle belki çok kilo kaybım olmaz bu hafta zira o bir ay bünye zaten alışıktı bitanemmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20:
ama olsun hedef belli yelkenler elimde ben beynime hükmetmeliyim beynim bana değil canımmmmmmm:21::21::21:
mesela geçen öğrenci velim öğlen yemeğine davet etti hocam buyur gel kısır yaptım börek yaptım dedi sizin için....
ki düşün benim en çokkk sevdiklerim...
ve ben HAYIR dedim düşünebiliyor musun ki çok açtım ve geçtim yağsız tuzsuz yemeğimi yedim ama düşündüm vücudumu bakıncatiksindiğim karnımı ve zayıflamamı düşündümmmmmmmmmmmmm ve ben artık hayır diyebiliyorummmm :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

her iş disiplin gerektirir disiplin olmadan olmaz canımmmmmmmm....
beraber zayıflayacağız bana yaz sıkıldığında destek olalım birbirimizeeeeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X