hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

merhaba kızlar ben de geldim aranıza birincilik sürekli elimde olursa şaşırmayın ama iyi de motive ederim :KK1: ama yarışmayı severimmmmmmmmm :21:
pazar günkü kilom : 65.6 bakalım ne olacak

hoşgeldın cok ıddalı gırdın hadı bakalımhemkendını hemde bızı motıve et

geleceğin çıtır bayanları son kurallar geldiğinden sonra kilo vermede problem yaşıyor topiğimiz. yarışmamızın kurallarının değişmesi gerektiğini düşünüyorum.ama bu değişikliği beraber yaparsak başarı sağlarız.fikirlerinizi bekliyorum.:KK16:

su bahsettiğin eşleme meselesi ne olacak güzel olurdu aslında degısık kaynaşma amaçlı da dusunulebılır

hoşgeldın cok ıddalı gırdın hadı bakalımhemkendını hemde bızı motıve et

su bahsettiğin eşleme meselesi ne olacak güzel olurdu aslında degısık kaynaşma amaçlı da dusunulebılır

aslında böyle yazmak kendimi motive etmemi sağlıyor :KK16: tamam elimden geldiğince sizi de eeeee neymiş kilolar alınır verilir biz aldık şimdi verme sırasında bayanlar :21::21::21:

aslında böyle yazmak kendimi motive etmemi sağlıyor :KK16: tamam elimden geldiğince sizi de eeeee neymiş kilolar alınır verilir biz aldık şimdi verme sırasında bayanlar :21::21::21:

merhaba akşam yemeğimi sıralayalım:
iki kepçe domates çorbası az şehriyeli yağ yok tuz yok
2 kaşaık bulgur pilavı
yağsız tuzsuz salata bir kase
2 dilim beyaz peynir

evet bu hafta kendime disiplin haftası seçtim yemeklerimi buharda pişireceğim kesinlikle yağ yuz yok zaten peynir yoğurt ve zeytinden alıyorumm
hadi bakalımmmmmmmmmmmmmmmmmm suuuuuuuuuuu hadi kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu ölçüler diyetisyen ölçüleridir bitkinim biraz ama olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kim tutar heeyyyyyyyyyyyyyytttttttttttttt
:21::21::21::21::21:
bu arada akşama bir su bardağı yoğurt yiyeceğimmmmmmmmmmmmmmmm :KK1:

bugünkü menüm :KK56:

sabah: 2 dilim light ekmek, 1 parça peynir, 1 tane zeytin, 1 ç.k. kaymak, 1 ç.k. bal, yeşilçay, bitki çayı
ara: 4 y.k. form müsli, neskafe, 1 t.k. kuru üzüm
akşam: 1 kase sebze çorbası, 2 tane köfte (fırında), 1 porsiyon karışık yağsız sebze (fırında), 2 dilim light ekmek, 3 y.k. yoğurt, 1 y.k. közlenmiş kırmızı biber
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter

Toplam kalori: 967

İyi geceler kızlar biraz gecikelim ama sabah erkenden evden çıktık biraz önce geldik daha kilo bildirimim

Gecen hafta : 64.400
Bu hafta : 64.100
Hedefim : 63.00 tü
Bu hafta ki hedefim : 63.500

Gecen hafta cok fazla tutmuşum hedefibakalım bu hafta nasıl olacak benim cezam ne olacak????

İLKAY80:1 KİLO
MİSSGAMZELİ:1 KİLO
BURCUBİLEN:900 GRAM
BERSEMİ5333:600 GRAM
FATMAAŞKIN1:500 GRAM
ARESER:300 GRAM
:nazar::nazar::nazar::nazar:

FATMAASKIN1:JEMİ
BURCUBİLEN:ARESER
İLKAY80:BERSEMİ5333
MİSSGAMZELİ:SU84
MELİKE06:ARAMIZA İLK KATILACAK KİŞİ
:nazar::nazar::nazar::nazar:

Eski halimize geri dönüyoruz.ceza yok.faydasını görmedik.herkes kilo vermek için uğraşıcak.birinci ikinci üçüncü olacak.grupları verdim.birbirimize destek olalım.ama yaz geliyor kıyafetler inceliyor.lütfen bu hafta sıkı tutun.hepimize başarılar dilerim.:KK16::KK16::KK16::KK16:

NEDEN EGZERSİZ YAPMALISINIZ?

1-Görünüşünüzü iyileştirir.

2-Size güven aşılar.

3-odaklanmanızı artırır.

4-Yeme alışkanlığınızı düzenler.

5-Ömrünüzü daha sağlıklı kılar.

6-Kemiklerinizi güçlendirir.

7-Kalbinizi güçlendirir.

8-Duruşunuzu düzeltir.

9-Soğuk algınlığına karşı korur.

10-İştah kontrolüne yardımcı olur.

11-kolesterol değerlerinizi düzenler.

12-Bazı kanser risklerini azaltır.

13-Yüksek tansiyon riskini azaltır.

14-Diyabet riskini azaltır.

15-Demans ile savaşır.

16-Sırt ağrısını azaltır.

17-Osteoporoz riskini azaltır.

18-Depresyon oranını azaltır.

19-Kas kaybını engeller.

20-Enerji ve dayanıklılığı arttırır.

21-Spor performansını arttırır.

22-Ağrı dayanıklılığını arttırır.

23-Denge ve koordinasyonu arttırır.

24-Hücre düzeyinde Oksijeni arttırır.

25-Konsantrasyonu arttırır.

26- Kontrol mekanizmanızı arttırır.

27-Yorgunluğu azaltır.

28-Cinsel gücü arttırır.

29-Hayatı daha eğlenceli kılar.

30-YAŞAM KALİTENİZİ ARTTIRIR.

Herkese gunaydinnn sabah kahvaltim

$20140324_085327.jpg

Eski halimize geri dönüyoruz.ceza yok.faydasını görmedik.herkes kilo vermek için uğraşıcak.birinci ikinci üçüncü olacak.grupları verdim.birbirimize destek olalım.ama yaz geliyor kıyafetler inceliyor.lütfen bu hafta sıkı tutun.hepimize başarılar dilerim.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Gunes yuzunu gostermeye basladi bile artik daha dikkatli olalim yaza citir hanimlar topigini kurariz:KK52::KK52:

X