hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canım aynı şey benimde başımdan geçti annemin ameliyatiyla sporu bir bıraktım hala yapamiyorum yürümeye çalışıyorum sizler olmasaydiniz diyet falan bitmisti her kötü gün geçiyor inşallah tez geçer neden ameliyat olacak baban ( sakıncası yoksa ) Allahim acil sifalar versin inşallah hiç canını sikma kolay olmuyor biliyorum Allahim onları başımızdan eksik etmesin inşallah. ..

gecmis olsun anidenmi rahatsizlandi bisey varmiydi oncesinde insallah tez zamanda iyilesir seninde sikintin biter
gercekten hayat boyle bazilari sikintidan verir bazilari sikintiyla kilo alir
bende kilo alan cinstenim kucuk bi sikinti sinirlenme bile beni buzdolabinin onune atmaya yeter napalim

geçmiş olsuuuuun, rabbim şifasını tez versin inşallaaah

Saolun kızlar aniden hastaneye gitti bağırsak boğulması olmuş ameliyata alacaklarmış kendiliğinde düzelmiş hastanede.göbek fıtığı sebeb olmuş perşembe günü ameliyat olacak ama babamın ürtikeri var bir çok şeye Alerjisi var genel anestezi olacakmış insan korkuyor.ben birde babama çok düşkünüm.dua edin.:13:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şimdi geldim büyük oğlanın toplantısı vardı bugün 1 saat yürüdüm siz neler yaptınız

Melikecim çok geçmiş olsun.İnşallah bir an önce iyileşir.Bence cezayı haketmiyorsun.

Cok gecmis olsun canim

Allahim sifasini versin inşallah kilo aldım diye hiç üzülme her günümüz güzel geçmiyor maalesef sen moralini yüksek tutacaksın onlarda sande güç alacaklar bu günler geçecek unutma bunu. sakin bırakma kendini

Çok Geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum......

Bugün sabah cok guzel di sonrasında sporumu da yaptım hatta bugün acayip ter attım ama aksam üstü hava guzel diye çıktık dışarı orman havasında ben bi güzel yedim sanki yarın tartıya çıkacak bendegilim ben yarın tartıyaaa çıkmak istemiyorummmm.....:18::18:

bugünkü menüm

sabah: 2 dilim light ekmek, 1 parça light beyaz peynir, 2 zeytin, 2 çeri domates, yeşil çay, bitki çayı
ara: sade neskafe, 1 kare bitter, 1 y.k. kuru üzüm, 1 tane kellogs k-bar
ara: 4 y.k. form müsli, 4 y.k. tarçınlı yoğurt
akşam: 1 kase sebze çorbası, 2 adet köfte (fırında), 1 porsiyon yağsız karışık sebze (fırında), 3 y.k. yoğurt, 2 y.k. közlenmiş kırmızı biber, 2 dilim light ekmek
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm

toplam kalori: 1005

bende ayni kahvalti guzel spor yaptim sonrasinda 1 saat ogle hava cok guzeldi attik kendimizi piknik yerine ama yarin tarti gunu oldugu icin cay ve biraz abur cubur ymek yemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…