hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canım aslında az kalori aliyorsun onunda çoğunu sporla yakiyorsun aslında saat 6 da yenen meyvede zararlı değil bence vücut alışmış olabilir vücudu şaşırtmak lazım...

aslinda diyetisyenlerin verdiklerine gorw az bile yiyorum ama belki fazla spordandir bu ara yapmadim o yuzden
Canım topla kendini bazen böyle duraklamalar oluyor bende 65 de cok takılmıştım neden bende bilmiyorum ama oluyo işte sakın moralini bozma aynen devam yavas yavas da olsa bu kilolar gidecek başka yolu yok......
evet uzuntuden yemeseydim daha iti olabilirdi ama gidecek taktim kafaya
ayni benim gibu bnde 4 ten sonra yemicem

Canım bu listeye bayıldım biz bununla kilo alırız gibi geliyor bana ne dersin?

ayyy ne güzel inan kendim vermiş gibi seviniyorum. ..

inşallah hepimiz istediğimiz kiloya düşer hedeflerimize ulaşırız burası insana gerçekten çok işe yarıyor iyiki varsınız kızlar Siz olmasaydınız şimdiye diyetimi tekrar bozmuştum bile birbirimizin yakısını bırakmayalım

AldığınızKalori Miktarı

1.00 x 1 Kase (200gr) Kırmızı Mercimek Çorbası (160 kcal)160 kca
l 1.00 x 1 Adet Dürüm Tavuk Döner (100gr tavuk) (480 kcal)480 kcal
1.00 x 1 Su Bardağı (200ml) Sütaş Ayran (76 kcal)76 kcal
1.00 x 1 Adet Doğuş yeşil çay tarçın+karanfil (1 kcal)1 kcal
1.00 x 1 Adet Doğuş yeşil çay tarçın+karanfil (1 kcal)1 kcal
3.00 x 1 Dilim (30gr) Beyaz Ekmek (77 kcal)231 kcal
1.00 x 1 Adet Yeşil Elma (55 kcal)55 kcal

Alınan Kalori Toplamı:1004

ortakk duymıyım öle diyeti bozardım lafları falan biz birinci olalım bu haftaaaaaa

bugün öğle yemeğinde porsiyon olarak tavuk döner yedim ben de

afiyet olsun şekerim ben sabah çorba içtim grip oluşum sıcak sıcak iyi gelir dedim akşamı hafif atlatırsam sıkıntı olmicak

geçmiş olsun canımmm ben de bugünkü menümü yazayım sana

sabah: kaşarlı tost (yağsız-light ekmek)
ara: az sütlü neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 1 tane form bisküvi
öğle: 1 kepçe mercimek çorbası, yarım porsiyon tavuk döner, az salata, 1,5 dilim light ekmek
ara: 4 y.k form müsli ile 2 y.k. yoğurt
ara: sade neskafe, 1 kare bitter
akşam: 1 tane çupra balığı, bol yeşillik, 2 dilim light ekmek
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm

toplam kalori: 1141

Son düzenleme:
bende bugun kilolara savas actim ya o beni yenecek ya ben onu buseferde veremezsm kmz birakicam bu isi

sabah klasik yumurta kucuk dilim peynir domates biber 2 zetytin bir ince dilim tahilli ekmek
ogle 2 catal makarna etli sebze yemegi yarim tabak kucuk kase yogurt
ara 1 k bardak nescafeli sut sekersiz 3 k kayisi 3 sari leblebi
1 kivi 1 elma
saat 4 ten sonrada bisey yok
spor 1 saat toplam 600 cal yaktim

Biz kilolu bayanlar yemek için bahane arıyoruz.bende öyle herkes veriyor ben aldım.

Ne yazık ki diyet uzadıkça motivasyon düşüyor.Ama ben inanıyorum ki sen yeniden toparlarsın.Haftada bir gün tatil yapmalı,ben yapmadım sonuclarınıda gördüm maalesef.

Babam rahatsızlandı ameliyat olacak.hırsımı yemekten çıkardım. Sanki canımın sıkıntısı gidecek gibi.bu hafta geçen hafta verdiğim bir kiloyu aldımspor yapmadım hem içimden gelmedi hemde vakit bulamadım.bu hafta topiğin tek cezalısı ben olacağım heralde

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…