hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

allah iyiliğini versinn:111:

canım hepimiz bu hafta birşeyler yaptık sanırım.yenilikmi getirsek diyet anlayışımıza yada yarışmamıza.fikirlerinizi bekliyorum

evet benım böyle oluncada motivasyonum düşüyor
bir öğın yedim hemen toparlanayım dıyemıyorum
o hafta tümden gıdıyor
evet yenılık ıyı olur da ne yapsak

Ayy ne güzel olur benim planlarda var inşallah:))Melikecim belki gebelik topigi açarsın
zayıflayınca hemen mı ıstıyorsun bır sene zamanın varmı

bende meyve yemezsem daha cabuk kılo veriyorum
son 2 gundur akşam yatmadan meyve yedim
sabah kalkınca mıdem bulanıyordu

diyetisyenime msj attım cevap gelince yazarım buraya o zamana kadar diyetleri değiştirmeyelim bence

Tabi canim. Diyetisyeniniz diyorsa vardir bir bildigi. Diyet herkese ozeldir. Hem de rahatsizlik vermiyorsa sorun yok demek.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hay Allah yaa çok güldüm:))Gerçekten iyi fikirmiş ama kalıcı değil maalesefOlsa mutlaka yapardık bizden kacmaz yani

Evet suçlarımı itiraf edeyim.2 gündür kayınvalidem bizde.Gözlemeler,lokumlar kuruyemişler.Çok suçluyum çok.Ama söz veriyorum artık kaçamak yok.Kasımdan bu tarafa diyet yapınca sıkıldım.Ama bugün şu dakikayı ikinci başlangıcım sayıyorum.Birde şu spor aletini sorayım ses yok hala.Kaçamaklar psikolojimi bozdu ama aynı zamanda yeniden motive etti.Sabrım sonu selamet,kaçamağın sonu pişmanlık.

ayy ne güzel olur benim planlarda Var inşallah:))melikecim belki gebelik topigi açarsın

olur ama kilo verdikten sonra iki yıl beklemen gerekir.çünkü iki yıl boyunca kilo almaz korursak bu kilo verme işinde başarıyı yakalamış oluruz yoksa geri alırız zaten.

afiyet olsun vücudun şaşar şimdi başlarsan iyi kilo vermeye başlarsın.yemek düzenini 2 gün değiştirip vücudunu yanıltmışsın herişte bir hayır var yola devam bol bol gidecek artık

HAMİLELİĞİM KOLAY GEÇMİYOR CANIM YA KOLAY OLSA 5 BİLE OLURDU ŞİMDİYE. ÇOK SEVİYORUM BEN BEBEKLERİ.AMA ÜÇ İSTİYOR BAZEN EŞİM KIZDA OLSA FENA OLMAZ DİYOR.

Canım benim de hamileliğim zor geçti 4 ay boyunca hiç birşey yiyemedim günü yarım meyve ile geçirdiğim oldu.Bulantı kusma off aslında yeniden aynı şeyleri yaşamaya korkuyorum bi de şimdi oğlum da var.yine aynı olursa onunla nasıl ilgilenirim(Oğlum da baya kilo verdim o yüzden sadece yedi kilo aldım hamileliğin boyunca.Aslında şimdi de oğlumla arasında çok yaş farkı olsun istemiyorum.Şu yaz bi geçsin ağustos sonu kaynımın düğünü var inşallah düğünden sonra düşünüyorum

canım bazen değişiklik iyidir Hem diyet için hem kendin için.Artık bu günden sonra daha dikkatli olur telafi edersin:))

allah gönlüne göre versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…