hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Dogrudur canim. Ben alinmadim da, sadece moralim dusuyor. Zaten kendimi zor tutuyorum, bu da bana bahane oluyor sanirim :-))

Benim adim Mastura. 25 yasindayim. Zilola da benim kizimin ismi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
canim nerelisin adin farkli geldi merak ettim

canlarım yaa, nasıl alışmışım size, çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için, ben yine burdayım merak etmeyin, yarışa devam

bersami ortağım, neler yaptın
ben 3 gundur cok kotuyum cezalarida yapamiyorum kilo aldim sanirim

vayyy o zaman hamileliğin hep aynı döneme gelmiş bizde 3 kardeşiz hepimiz 17 sinde doğmuşuz :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
cok enteresan ayni aydami

Evet canim simdide gorup cok zayiflamissin diyenler var tabi bu beni çok mutlu ediyor hatta beni görüp hırsından diyete başlayanlar var tabi benimde aynı hızda devam etmem lazım:))
en guzel mutluluk

Günaydın kızlar bu hafta hep baş ağrısıyla uyandım nedeni ortaya çıktı çok fena grîp oldum kahvaltı mı yaptım kendime meyve salatası hazırladım kendimi toparlamam lazım yarın doğum günüm oldu mu şîmdi :KK43:
gecmis olsunnn

en guzel mutluluk

gecmis olsunnn

Tacikistanliyim canim

Fotograf konusunda guzel olurdu. Herkes baslangictaki, kilolarin yarisini verdikten ve en son hedefledigi kilosuna ulastiktan sonraki fotografini koysa super olur bence

Son düzenleme:
Tacikistanliyim canim

Fotograf konusunda guzel olurdu. Herkes baslangictaki, kilolarin yarisini verdikten ve en son hedefledigi kilosuna ulastiktan sonraki fotografini koysa super olur bence

Ben fotoğrafa cesaret edemem sanırım

kizlar zayiflayinca buraya fotograf koymayi dusunuyormusunuz

Ayy ben çok isterim aslında ama eşim pek müsade etmez böyle şeylere:KK43:(En son kaynımın nişanında bi resmimiz var eşimle ikimiz de tombik tombik çıkmışız:KK52:O günden sonra ben diyet yaparak 8 kilo eşim de tuzsuz yiyerek 12 kilo verdi:KK53:şu an eşim 73 kilo ve kilo verdikten sonra artık çok dikkatli hatta geçen akşam termal bel korsesi ve son günlerde şu reklamlarda sürekli çıkan tekerlekli spor aletinden aldı.Bakalım böylece bi daha göbişler çıkmaz belki:))

Ayy ben çok isterim aslında ama eşim pek müsade etmez böyle şeylere:KK43:(En son kaynımın nişanında bi resmimiz var eşimle ikimiz de tombik tombik çıkmışız:KK52:O günden sonra ben diyet yaparak 8 kilo eşim de tuzsuz yiyerek 12 kilo verdi:KK53:şu an eşim 73 kilo ve kilo verdikten sonra artık çok dikkatli hatta geçen akşam termal bel korsesi ve son günlerde şu reklamlarda sürekli çıkan tekerlekli spor aletinden aldı.Bakalım böylece bi daha göbişler çıkmaz belki:))

Tacikistanliyim canim

Ben fotoğrafa cesaret edemem sanırım

zılola tacıkıkııstan demek sizin oralarda nasıl kadnlar zayıf mı yoksa bızler gıbı balık etlımı

fotografıda koyalım sonrada sılelım ne olcak hemen sileriz
herkes koyarsa ben varım yanı

Canım o reklamlarda çıkan aletten esimde almayi düşünüyor nasil etkili mi gerçekten sen de yapabiliyor musun

Son düzenleme:
kızlar kiloları verince yeni bir topik açalım başarımızı konuşup sohbete devam ederiz.isteyen resmini koyar isteyen yalnız hikayesini anlatır.:KK28:

zılola tacıkıkııstan demek sizin oralarda nasıl kadnlar zayıf mı yoksa bızler gıbı balık etlımı

fotografıda koyalım sonrada sılelım ne olcak hemen sileriz
herkes koyarsa ben varım yanı

Evet bizim kadinlar da genel olarak balik etliler. Tipik dogu kadin figuru :-D

Benim esim de pek musade etmez boyle seylere ama bi gunde anlasip koyup ondan sonra silelim. Ya da fotograflari disaridakilerin gormesini engelleyemezmiyiz, Melikecim? konu sahibi boyle bisey yapabilir mi?

Son düzenleme:
Canım o reklamlarda çıkan aletten esimde almayi düşünüyor nasil etkili mi gerçekten sen de yapabiliyor musun

Hani şu tekerlekleri yeşil olanlar varya onlardan canım 30 lira bi fiyatı var zaten.Kaynım almıştı bi ay oluyo kayinvalideme gittikçe yapıyordum karın kaslarını. çok iyi çalıştırıyo Bizimki de dün geldi çok yorgundum dün yapamadım. oğlum da pek rahat bırakmıyo o uyuyunca yapıcam inşallah.

Katiliyorum canim. Karacigerimizi de koruyalim. Gunun 2. yarisinda meyve tuketmeyelim

bunu hiç duymamıştım canım diyetisyenime hemen danışacağım bana akşamdan sonra ara öğünde bile süt ve meyva demişti.:KK56:

Hani şu tekerlekleri yeşil olanlar varya onlardan canım 30 lira bi fiyatı var zaten.Kaynım almıştı bi ay oluyo kayinvalideme gittikçe yapıyordum karın kaslarını. çok iyi çalıştırıyo Bizimki de dün geldi çok yorgundum dün yapamadım. oğlum da pek rahat bırakmıyo o uyuyunca yapıcam inşallah.

eşimde bende kullanamayız ki onun belfıtığı geçmişi var benim yarım mekik dışında hep yasak.:KK53:

en guzel mutluluk

gecmis olsunnn

canım hepimiz bu hafta birşeyler yaptık sanırım.yenilikmi getirsek diyet anlayışımıza yada yarışmamıza.fikirlerinizi bekliyorum:KK56:

kızlar kiloları verince yeni bir topik açalım başarımızı konuşup sohbete devam ederiz.isteyen resmini koyar isteyen yalnız hikayesini anlatır.:KK28:

Harika bir fikir. Haklisin sanirim. Belki de bu daha dogru olur

bunu hiç duymamıştım canım diyetisyenime hemen danışacağım bana akşamdan sonra ara öğünde bile süt ve meyva demişti.:KK56:

Aslinda diyetisyenler doktorlar bu konuda hemfikir degiller. Bazilarina gore yenmemeli, digerlerine gore ise sorun yok. Ben aksamlari yemedigim zaman daha rahat uyuyor ve kendimi iyi hissediyorum.

benim kayınbiraderimde yazın abla dedi(teyzeoğlu olduğu için abla der)berberde oturuyordum baktım kucağımda kocaman bir göbek.hemen kalktım çarşıya gittim dedi(bende zayıflama aletimi aldı ne yaptı diye can kulağıyla dinliyorum)buldum bir korse biraz küçüldü demez mi:KK60::KK60::KK60::KK60:çok gülmüştüm.

X