hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

suan kaç bedensin canım boyun açtı ortak tam hedefin
benım hedef 57 bakalım 36-38 beden oluyorum o aralıkta ama 60 ın altına bıle razıyım 59 da olur
yanı olsuuuuuuuuuuuuuuunnnnn

inşallah olursun canım, ben 1,68 boyundayım şuan 42 oluyor bol giyinmeyi sevdiğim için 44 giyiyorum bazen, senin boyun kaç, şuan kaç bedensin

Canim boyun kacti senin? 87.2 din demi? Masallh. Birde 80 kiloya dustugunu dusun. Vallah super olur. Vercez insllh. Ben dun bozdum aksam. Ama bugun devam. Arkadasim cok kizdi. 1 ay icinde bozarsam bozdugum gun kadar gelip yemek takimimi kirmaya baslicakmis. Ve kesinlikle yapar. Benim iyiligimi dusunuyor. Canim benim. Benimki 167 cm.

canım hedefine baktımda cok az degılmı yavv 164 dımı boyun
2.çocuk için mı o kadar az ıstıyorsun

Boyum 1.64 canım evet ikinci çocuk için şöyle bi 54 olsam süper olur.Aslında mart sonuna kadar olurum diyordum ama bazı haftalar gram gram verdigim için süreyi uzatmak zorunda kaldım olsun bakalım geç olsun temiz olsun)Seninle oğullarımız aynı yaşta şu kilolardan bi kurtulalım ondan sonra. da. gebelik bölümünde bi topi:k açarız.

AHH hayırlısı inşallah bakalım aynı topıkte yzarmısız yıne aynı ayda sonrada yıne veririz

inşallah olursun canım, ben 1,68 boyundayım şuan 42 oluyor bol giyinmeyi sevdiğim için 44 giyiyorum bazen, senin boyun kaç, şuan kaç bedensin
bende 165 bedenım 42 benımde bazen 40 da oluyor markaya gore fark ediyor

sen ne zaman aldın kullansana canım ya niye yapmıyorsun durmasın kenarda hadi bakkemmm gorim seni

ah canım eve gidince bir koşturmaca yemek, bebek işler derken, ufaklık 12 ye doğru uyuyor, o saatten sonra komşular rahatsız olmasın diye çıkamıyorum hergün 15 dk. çıkabilsem bayağa etkisi olur aslında, bakalım zaman kolluyorum

canım ne iş yapıyorsun sen?Peki sen çalışırken kıvança kim bakıyo?

bugünkü menüm

Sabah: 1 dilim ekmek, 1 üçgen peynir, 2 çeri domates, 3 zeytin
Ara: Sütlü neskafe, 4 kuru kayısı, 3 ceviz
Öğle: 1 kase mercimek çorbası, 1 porsiyon ıspanaklı yumurta, 3 y.k. yoğurt, 1,5 dilim ekmek, salata
Ara: 1 portakal
Akşam, 1 adet çupra balığı, 2 dilim ekmek, 1 kutu meyve suyu
Ara: 1 kare bitter çikolata, 1 kupa bitki çayı
Su: 2 litre
Spor: Leslie 2 mile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…