hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

canım herkesi kafamıza takacaksak işimiz zor.sen kendine o kadar zarar verdin müdürün şuan keyfinde.değer mi.yediklerini unut yeniden başla.ben toptan bırakıym o zaman ah ah.boşver gitsin.çok güzel yapmşsn karşılık vermemişsin.hepimizin dertleri var rabbim beterinden korusun.seni mutlu edece şeylere yönel ama yemeğe değil.burada hepimiz senin yanndayz unutma.:13:

bu kadar az yemek yemek iyi değil günlük 1000 kcal fazla altına düşmeyin diyor uzmanlar belli süre sonra vücut alışıyo metabolizma yavaşlıyo kilo almaya başlıyosun sonra dikkatli olmak lazım

rabbim kimsenin hakkını kimsede koymaz canım en iyisini yapmışsın karşılık vermemekle bende bi ara iş yerimde böle bi sıkıntı yaşadım ya sabır çeke çeke rabbime çok şükür hakkımı koymadı karşı tarafta

sakin yemekle kendini sakinleştirmeye çalışma aç akşam eğlenceli bi şarkı spor yap daha mutlu ve sakin olacaksın göreceksin

Sağol canım desteğin için çok zor iş hayatı Rabbim hepimizin yardımcısı olur inş hayatta... bende sıkıntıdan yedim durdum ama şimdi pişmanım ogleden sonra idim var dedim çıkıcam dedim valla biraz yuruyecegim sakinleştirici beni. .

Hiç sinirlenme arkadaşım boşver biz burdan ona iyi dileklerde bulunuyoruz kafana takma canım:)

Teşekkürler canım iyi varsınız sağolsun melike de destek oldu ..hayat zor uff hele sinir anında kendini tutmak nasıl zor anlatamam. ..Şimdi de hiç birşey olmamış gibi konuşuyor insanda asab bırakmıyor. .Hava soğumaya da iyi bir yurusem rahatlasam

Sen cevap vermeyerek en iyisini yapmışsın.Böyle insanlar maalesef ki her yerde karşımıza çıkıyor Bi de bağırarak kendilerini haklı göstermeye çalışıyolar.Ne diyelim ki bu mübarek günde Allah hidayet versin hepsine.
Bi de bugün trt1 de ayça kaya vardı seninde o programı izlemeni isterdim.Belki izleyen arkadaşlar vardır.Senin gibi böyle sinir anında kendini yemeğe verenlerden bahsetti.(tabi bunu hepimiz yapıyoruz)Hatta bazen bende öyle yapacak gibi oluyorum dedi.Böyle zamanlarda en iyisi dikkat dağıtacak başka bişey olmalı dedi.Mesela bi yürüyüş bi roman ya da alışveriş.Aslında senin yaptığını çoğu zaman bizde yapıyoruz o an için yemek sinirimizi alıyo gibi geliyo ama sonra bi de neden bu kadar yedim deyip bi de onu kafamıza takıyoruz.Dertler birken iki oluyo yani(
Üzme sen canını fazla yediklerini biraz fazla spor yaparak telafi edersin.Müdürü ise Allaha havale et .Sen haklıysan eninde sonunda ortaya çıkar zaten:)))

Desteğin için teşekkürler canım. .anlamıyorum ki kendi hatası bana sinirleniyor insanlarla çalışmak çok zor valla adam eşiyle kavga eder tüm gün bize surat asar bir de üstüne bir anda değişir hiç birşey olmamış gibi davranır seni salak yerine koyuyor resmen şimdi de öyle hiç bişey yokmuş gibi konuşuyor şunu söyle yapalım böyle yapalım diye sanki bizim duygularınız yok sinirlerimizi aldırmisiz da..

Canım böyle yaparak kendi egolarini tatmin etmeye çalışıyorlar sen hiç sıkma canını Allah büyük ona havale et yürüyüşüne çik biraz rahatlamana yardımcı olur belki anlamıştır hatasını ama böyle insanlar özür dilemeyi bile beceremez maalesef. ..

Haklısın canım ama kilo vermem durduğu için son iki gündür azalttım yemek yememi vücudu şaşırtmak adına zaten normalde diyette bu kadar az yemiyorum

burada başladm yaklaşık 8kilo verdim.

Melikecim sana birkac sorum olacak zumba en çok hangi bölgeleri etkiliyor benim spor bacak ve kalcada cok iyi etki etti ama göbekte çok etkisi yok birde diyet listeni paylasabilirmisin canim bir yerlerde yanlış yapıyorum karşılaştırmak istedim senin için sakıncası yoksa. Çok şey istedim kafam karıştı bugün diyetisyene gittim 5.5 kilo kaybım var 2.5 kilo kaslardan gitmiş protein artir dedi neden böyle oldu anlamadim canım sıkıldı çok. ..

Kızım internetten bulmuş bizleri hırslandırmayı istemiş ( birkaç kere tıklamış acemilik işte ) bende bugün 1 saat yürümeyi düşünüyorum hadi kızlar biraz hareketlenelim :))

Tatlım sen hangi sporu yapıyorsun?

Sağol canım ben de 4 de çıktım işten 6 bucağa kadar
Eve yürüyerek geldim ayaklarım koptu resmen yolda da annemle konuştum rahatladım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…