hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Her gün 2- 2.5litre su tüketerek

yorgunluk
dikkat dağınıklığı
hafıza sorunları
iştah açıklığı önlenebilir
:KK51:

Gunaydin herkeseee:))Ya ne guzel seyler paylasiyorsunuz masallah Allah razi olsun..Aklimdaki acabalara kacamak meyillerine cuk oturdu bu sabahki paylasmlar:)Benim boyum 175 kilom 81 (di pazartesi)Bu ara cok yogun calisiyorum doyeti aksatmamaya calisiyorum spor yapamycam sanirim cunku cok yoruluyorum ama o gunler de gelcek insallah:))

Kızlar bir süre yazmaya ara veriyorum.Ama sizi okumaya devam edeceğim.Diyete devam ediyorum.Ama kendi yöntemlerimle.Hayat tempolarımız,yaşlarımız,yaşam biçimlerimiz aynı değil.O yüzden aynı şeyleri yapmamız beklenemez.Beraber koyduğumuz kurallara uymadıktan sonra yazmamım anlamlı olduğunu düşünmüyorum.Melikecim ayrılmıycam söz demiştim beni affet.Hakkını da helal et.Kızlar hepinize de teşekkür ediyorum,yazdıklarınızla bana destek oldunuz,motivasyon sağladınız.Hepinize başarılar,sevgilerimle.

Günaydın herkese diyecek tim bu mesajı okudum üzüldüm şîmdi hepimiz iyi bir şekilde dîyet ve spor yapamazsakta elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bazen bana da Offf yeter diyorum yemek istiyorum ( bu hafta olduğu gibi) cezada alıcağımı düşünüyorum iftardan sonra nevrim döndü adeta yediklerimî yazmıycam bu sabah îyi başlayamasamda akşamı hafif atlatırım . Yani arkadaşım bazen hepimiz psikolojik nedenlerden modumuz düşüyor . Sen yinede okuyup bize yorum yap hazır hissedince başlarsın ne dersin :))) öptüm sizi hocamm:))

günaydın kızlaaarrr melike paylaştıklarına koptum ya özellikle biz kımııızz şişmanlarrr :KK62: neyse efenim dün cok sacma bi diyet gunu gecırsemde bugun telafı edıcem (sabah kacırdıgım kıymalı böreee saymazsak) şu zumbayı bende yapıcam ya madem yürüyüşten daha etkili ve ben pörsüdümde ya sıklaşmam lazım lımbır lımbır etlerim lıp lıp et pıt pıt yağ :KK53::KK53:

günaydın kızlaaarrr melike paylaştıklarına koptum ya özellikle biz kımııızz şişmanlarrr :KK62: Neyse efenim dün cok sacma bi diyet gunu gecırsemde bugun telafı edıcem (sabah kacırdıgım kıymalı böreee saymazsak) şu zumbayı bende yapıcam ya madem yürüyüşten daha etkili ve ben pörsüdümde ya sıklaşmam lazım lımbır lımbır etlerim lıp lıp et pıt pıt yağ :KK53::KK53:

inşallah yaza sıkı hatunlar olacağız

her gün 2- 2.5litre su tüketerek

yorgunluk
dikkat dağınıklığı
hafıza sorunları
iştah açıklığı önlenebilir
:KK51:

su vücudun en önemli yaşam kaynağı suyu az içtiğin gün resmen halsiz yorgun oluyorum 10 bardak rahat tüketiyorum kışın yaz aylarında 15 bardak tüketiyorum masamda sürekli bi bardak bulunduruyorum işler ne kadar yoğun olsada bardağı görünce su içmem gerektiğini hatırlayıp içiyorum bu sayede sebile kadarda yürümüş oluyorum:KK52:

Canım bilmiyorum ama ben bu gevrekle 8 kilo verdim hem cok doyuruyor hemde cok lezzetli . Öğrenci olduğum içinde cok pratik . 150 kcal bir kase ama icinde ekmekteki un seker yok kalsiyum ve protein ağırlıklı acıkcası herkeze siddetle tavaiye ediyorum . Ben cok etkisini gördüm gerçekten . Sporşa beraber harika sonuclar cıkıyor

Doğrudur canım. Bende bi kez almıştım içinde müsli vardı tadı çok yavandı yiyemedim :)

Hoşgeldiniz bende biraz karışmış olucam ama ayça kaya 2 kasik gevrek 1 dilim ekmeğe eşit demişti ...

Canımmmm nereye gidiyorsun diyet arkadasimdin benim hedeflerimiz kilolarımiz aynıydı nolduda vazgectin zayiflamak icin yaptığımız şeyler çokta farklı değil belki biraz az veriyoruz ama veriyoruz sonuçta bırakma eğer bırakırsak kilolu olmayi kabul Etmişiz demektir ben kabul etmiyorum eski kiloma dönene kadar. ..

Günaydın herkese diyecek tim bu mesajı okudum üzüldüm şîmdi hepimiz iyi bir şekilde dîyet ve spor yapamazsakta elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bazen bana da Offf yeter diyorum yemek istiyorum ( bu hafta olduğu gibi) cezada alıcağımı düşünüyorum iftardan sonra nevrim döndü adeta yediklerimî yazmıycam bu sabah îyi başlayamasamda akşamı hafif atlatırım . Yani arkadaşım bazen hepimiz psikolojik nedenlerden modumuz düşüyor . Sen yinede okuyup bize yorum yap hazır hissedince başlarsın ne dersin :))) öptüm sizi hocamm:))

Canım arkadaşlarım yazdıklarınızı cevapsız bırakmak istedim,diyete değil yazmaya ara verdim.Sizleri okumaya devam ediyorum:)

canım bilmiyorum ama ben bu gevrekle 8 kilo verdim hem cok doyuruyor hemde cok lezzetli . öğrenci olduğum içinde cok pratik . 150 kcal bir kase ama icinde ekmekteki un seker yok kalsiyum ve protein ağırlıklı acıkcası herkeze siddetle tavaiye ediyorum . Ben cok etkisini gördüm gerçekten . Sporşa beraber harika sonuclar cıkıyor

bende bi ara speacil k denemiştim kilo vermeme yardımcı olmuştu ama önemli olan sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi haline getirebilmekte kilolar gittikten sonra eski yeme alışkanlığına dönmemek :KK56:

sabah: 1 haşlanmış yumurta yedim
ara: 2 çok tahıllı galeta
öğlen 1 elma
5 gibi sebze yemeğimi yiyeceğim + 1 kase yoğurt + 2 kaşık bulgur pilavı

kızlar bu yediklerim 450 kalori, abooo bayağa az yiyorum

Diyeceksiniz bu çok az değil mi diye biliyorum ama, akşam yemek yemiyorum ama eşim yemek yedikten sonra yani akşam üstü kaçamaklarım oluyor maalesef, beni de yoldan çıkarıyor terbiyesiz. :98:

Slm kızlar
Pazara az kaldı :) aranızda pirinç patlağı falan yiyen varmı tok tutuyomuş. Form un vardı aldım pirinç mısır patlaklı tadıda çok hoş

Kızlar is yerimde mudurle kavga etmek uzereydim adam kendi hataları yüzünden bana sesini yükseltiyor çok sinirlendim sesimi çıkaramadım çünkü bende karşılık versem büyük kavga çıkardı ama sinir yaptım kendimi yemeğe verdim dün akşamdan beri da da uyumuş kalmışım. .offf yöne kendime zarar verdim ama hala sinirlerim tavan yapmış durumda. Ahh bir param olsa bit acıcam hem ben zayiflicam hem zayiflaticam

X