hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

melikecim sana birkac sorum olacak zumba en çok hangi bölgeleri etkiliyor benim spor bacak ve kalcada cok iyi etki etti ama göbekte çok etkisi yok birde diyet listeni paylasabilirmisin canim bir yerlerde yanlış yapıyorum karşılaştırmak istedim senin için sakıncası yoksa. çok şey istedim kafam karıştı bugün diyetisyene gittim 5.5 kilo kaybım var 2.5 kilo kaslardan gitmiş protein artir dedi neden böyle oldu anlamadim canım sıkıldı çok. ..

ilkaycım benim göbek fıtığım var kasık fıtığı ameliyatı oldum.karın kaslarını çalıştıran hareketler yasak bana.ama göbeğim küçüldü diyetten mi zumbadan mı bilmiyorum.diyeti atarım müsait olunca 1600 kalorilik diyet mi.benim ki öyle.takma kafana olur bazen diyetisyenin ne dedi.et yenmesi gereken öğünleri yada süt peynir tüketmiyormusun.ben et yemediğim zaman 1 yumurta yiyorum hem tok tutuyor.hem protein.bende iyi değilim bu hafta varmısın önümüzdeki hafta burdaki yarış harici aramızda da yarışalım.:13:

ilkaycım benim göbek fıtığım var kasık fıtığı ameliyatı oldum.karın kaslarını çalıştıran hareketler yasak bana.ama göbeğim küçüldü diyetten mi zumbadan mı bilmiyorum.diyeti atarım müsait olunca 1600 kalorilik diyet mi.benim ki öyle.takma kafana olur bazen diyetisyenin ne dedi.et yenmesi gereken öğünleri yada süt peynir tüketmiyormusun.ben et yemediğim zaman 1 yumurta yiyorum hem tok tutuyor.hem protein.bende iyi değilim bu hafta varmısın önümüzdeki hafta burdaki yarış harici aramızda da yarışalım.:13:
Varimmm canım yaaaa benim diyette 1600 kalorilik ama et olayına dikkat etmemiştim yoksa o gün yemiyordum yani yumurta falan yemedim akşamlari hiç kilonun kastanda gitmesi canımı sıktı bu hafta genede hedefimi tutturmak için uğraşıcam ama haftaya varım yarışta bende zumba yapmaya kadar verdim artik yarından itibaren başlıyorum. .. 4 ay var önümde tabii birde verdikten sonra almamak ağustosta düğünümüz var kızlar:))

Günaydın kızlar!

Bu sabah kalkıp hemen yürüyüşe çıktım. Bir makalede sabah yürüyüşün çok etkili olduğunu okumuştum. Sabah kan şekerimizin en düşük olduğu zamanmış ve 20dakika tempolu bir yürüyüş yeterliymiş erken saatlerde. Ben de 20 dakika yürüyüp 20 dakika da parktaki spor aletlerinde çalıştım.
Şimdi de kahvaltımı yapıyorum. Karabuğdayı suda kuru üzümle birlikte haşlayıp üzerine süt ve 1çay kaşığı bal ekleyerek yiyorum. Karabuğday zengn bir lif kaynağı ve kompleks karbohidrat açısından zengin.

İnşallah ben de artık zayıflayacağım. Yarından itibaren ben de başlıyorum yarışmaya, sabah başlangıç kilomu bildireceğim.

Herkese sağlıklı ve bol hareketli günler!

gunaydin nasilsiniz
oglum hastaydi spor yapamadim diyete uydum ama hic sevkim kalmadi
bugun daha iyi gibi bakalim hastaligi cok zor gciyor burnu silmekten kipkirmizi oldu ona agliyor agladikcada daha cok burnu akiyor bir kisir dongu icindeyim sanki
iyi olsunlarda

Gunnnnaaaasyyyyydddiiinnnnnn milletttttttt

Günaydın kızlar!

Bu sabah kalkıp hemen yürüyüşe çıktım. Bir makalede sabah yürüyüşün çok etkili olduğunu okumuştum. Sabah kan şekerimizin en düşük olduğu zamanmış ve 20dakika tempolu bir yürüyüş yeterliymiş erken saatlerde. Ben de 20 dakika yürüyüp 20 dakika da parktaki spor aletlerinde çalıştım.
Şimdi de kahvaltımı yapıyorum. Karabuğdayı suda kuru üzümle birlikte haşlayıp üzerine süt ve 1çay kaşığı bal ekleyerek yiyorum. Karabuğday zengn bir lif kaynağı ve kompleks karbohidrat açısından zengin.

İnşallah ben de artık zayıflayacağım. Yarından itibaren ben de başlıyorum yarışmaya, sabah başlangıç kilomu bildireceğim.

Herkese sağlıklı ve bol hareketli günler!

hosgeldin yarisimiza sabah sabah guzel bir bilgi verdin
bende sporun insanin enerjisini artirdigina inaniyorum keske benmde disarida yurumeye zamanim olsa sabahlari mis gibi bir temiz havada
kilonu merak ettim boyun kac yas

Varimmm canım yaaaa benim diyette 1600 kalorilik ama et olayına dikkat etmemiştim yoksa o gün yemiyordum yani yumurta falan yemedim akşamlari hiç kilonun kastanda gitmesi canımı sıktı bu hafta genede hedefimi tutturmak için uğraşıcam ama haftaya varım yarışta bende zumba yapmaya kadar verdim artik yarından itibaren başlıyorum. .. 4 ay var önümde tabii birde verdikten sonra almamak ağustosta düğünümüz var kızlar:))
benim diyetisyende 1800 cal verdi listeyi gunde 9 dilim ekmek var ben istesemde yiyemiyorum ekmek aram yok her yemegin yaninda pilav yada makarna
onun listesine uyamiyorum zaten yemegede o kadar ugrasamam spor yapiyorum ama bende bir yerde yanlis yapiyorum cok yavas gidiyor bu hafta cezadan dolayi cok spor yaptim ama az gittigini dusunuyorum kilonun yarin gorecez artik

hosgeldin yarisimiza sabah sabah guzel bir bilgi verdin
bende sporun insanin enerjisini artirdigina inaniyorum keske benmde disarida yurumeye zamanim olsa sabahlari mis gibi bir temiz havada
kilonu merak ettim boyun kac yas

Hoşbulduk :)
Ben de yeni başladım yürüyüşe. kızım biraz büyüyüp uykusu daha düzenli olduğu için, sabah erkenden yürüyorum, kızm da babasıyla uyuyorlar :emir_bebek:

Ve gerçekten de enerjimin arttığını hissediyorum, yoksa sabah kalktığım andan kendimi yorgun ve uykusuz hissederim genelde.
Kilom 92kg :KK17:
Boyum 162cm

Günaydın kızlar!

Herkese sağlıklı ve bol hareketli günler![/QUOTE
Hoşgeldiniz aramıza önümüzde uzun sabırlı bir yol var doğru yerdesiniz :) sîzde güne süper başlamışsınız inşallah hep böyle enerjik olursunuz:)))

gunaydin nasilsiniz
bugun daha iyi gibi bakalim hastaligi cok zor gciyor burnu silmekten kipkirmizi oldu ona agliyor agladikcada daha cok burnu akiyor bir kisir dongu icindeyim sanki
iyi olsunlarda

Günaydın canım geçmiş olsun Allah şifa versîn bu hafta benim içinde güzel gitmedi haftaya inşallah hepimiz için daha güzel olur:)))

gunaydin nasilsiniz
iyi olsunlarda

Günaydın canım.Geçmiş olsun inşallah çabuk toparlar.:KK5:

Günaydın hoşgeldiniz Aramıza inşallah diğer hafta hepimiz için mükemmel olur:))
Bu sayfayi melike ilk actigindan beri ben burdayim canim ama 2 3 haftadir kacaklardayim. Takip ediyorum ama yazmitordum. Yüzüm yoktu melikeye.Ama artik döndüm. Çarşamba dan beri dikkat ediyorum. Bakalim neolacak. Ben yokken katilan tum arkadaşlarım da hosgelmis. Insllh herkes kilo verir. Hepinizi iradeli gordum. Masallh

Gunnnnaaaasyyyyydddiiinnnnnn milletttttttt

Hoşbulduk :)
Ben de yeni başladım yürüyüşe. kızım biraz büyüyüp uykusu daha düzenli olduğu için, sabah erkenden yürüyorum, kızm da babasıyla uyuyorlar :emir_bebek:

Ve gerçekten de enerjimin arttığını hissediyorum, yoksa sabah kalktığım andan kendimi yorgun ve uykusuz hissederim genelde.
Kilom 92kg :KK17:
Boyum 162cm

Hoşgeldin canım burası bana güç verdi paylaşımlar arkadaşlar muhteşem ilk defa bu kadar istekli diyet yapıyorum bu da arkadaşlar sayesinde hepinizi çok seviyorummmmmm

gunaydin nasilsiniz
iyi olsunlarda

Canım çok geçmiş olsun onlar iyi olunca bizde iyi oluyoruz Allah acil sifalar versin sende kendini bırakma herşey çok güzel olacak:))

X