hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar lütfen sabah kalkınca aç karnına tartılıp yazıyorsunuz kaç kilo ile bu haftaya başladınız kaç kilo veririm dediniz kaç kilo verebilmişsiniz açık bir şekilde bekliyorum.

çıtırlar:)))Hepinize iyi geceler.Yarın inşallah herkes hedeflerini görür tartıda)Yani bende son gün durdum durdum saat onda 6 tane. burçak bisküvi. yedim Oysa ne güzel akşam yemeğini hafif geçirmiştim Hatta sadece kefir içmiştim.Şu an moralin çok bozuk.İnşallah yarın tartıyı görünce keyfim yerine gelir .Hepinizi çook öpüyorum

Günaydın günaydın kızlaaarrrrr:)

Bu hafta 66 kiloyla başladım veeee 65 kilo olmuşum çok mutluyum hem verdiğîm için hem ceza almıycağım için haftaiçi çok güzel
Yaptım bi dün kaçamaklıydı neyse umarım herkez kilo vermiştîr diğer hafta îçîn yine 1 kilo demek zorundayım
Vucüdum kilo vermeye durabilir ( ceza alabilirim) olsun zorunlu spor yaparım :) herkese keyifli pazarlar :))))

günaydın kizlarrrrrrrr
gecen hafta 88.7 idim hedefim 87.5 ti ama bu haftaki düzensizlik nedeniyle kilo artişim olmuştu
su an 88 kiloyum 50 dk. cezam varrrr
haftaya hedefim 87

Günaydın,geçen hafta 88 dim.87,5 di hedefim ama ne yazık ki gene 88 im.Kilo almadığıma şükrediyorum.Çünkü çok salmıştım.Haftaya hedef 87.Ceza 30dk.

Günaydın,geçen hafta 88 dim.87,5 di hedefim ama ne yazık ki gene 88 im.Kilo almadığıma şükrediyorum.Çünkü çok salmıştım.Haftaya hedef 87.Ceza 30dk.

Evet canim ayniyiz hatta cezamızbile aynı yanlış hesaplaşmissin 50dk ek spor yapicaz haftaya inşallah cezalarla 87 'nin de altında duşeriz ne güzel olur haydi gösterelim kendimizi bahar geldi yaza ne kaldı şurda Biraz daha hırs lazım bana

normalde diyetisyenimin tarttığı teknolojik tartıda kilom 89.8 idi. ordan gelir gelmez hemen aynı kıyafetlerle evde tartıldığım benim anti-teknolojik tartım beni 92 gösterdi. diyetisyene 15 günde bir gittiğim için mecburen evdeki tartıya göre takip ederek katılacağım buraya bu detayı bir belirteyim dedim, yani şu an buraya yazdığım kilom orjinal kilom değil muhtemelen, ama farkı görmemi sağlayacak en azından

haftaya 92 ile başladım. yarım kilo versem bari diyodum, bu sabah aç karnına 90 çıktım yani 2 kilo eksilmiş

Başlangıç: 92
Bu hafta: 90
Giden : - 2
Hedef: 89

Son düzenleme:
slm kızlar:))Geçen hafta 62.700 le başlamıştım hedefim 62 olmaktı ve tam 700 gr vermişim hedefime ulaştım mutluyum ama çok zor oldu bu hafta çok dikkat ettim her sabah yürüyüş yaptım haftada 4 gün zumba yaptım Aslında daha çok vermem gerekirdi bi yerde hata. yaptım sanırım O yüzden bu hafta menülerimi de yazmaya karar verdim bi de siz bakın bakalım yanlış bişeyler mi yiyorum((Ve inşallah bu haftki hedef bir kilo vermek

günaydın kızlar, hedefine ulaşanları tebrik ediyorum, ulaşamayanlara da bu hafta daha dikkatli olmalıyız diyorum,

geçen hafta 76,9 ile başladım, şuanda 76,7 olmuşum hedefim 75,5. yani hedefime ulaşamadım. 120 dk. cezalıyım. 2 saat günlük 1 saat yürüyüşüme ek ceza spor yapacağım.

Haftaya 75,5 olmak istiyorum. 1. yi şimdiden tebrik ederim. Ayrıca birinci hafta içi neler yaptığını da açıklarsa sevinirim.
Bu arada her kez yaşını paylaşmış. bede 32 yaşındayım. Hepinizi öpüyorum.

Merhaba ben bu hafta koptum o yüzden de hiç yazmadım başkalarını da yoldan çıkarmamak için bu ay 4 kilo vermekti hedefim ama ben 1 kilo bile veremedim
neyse melike eğer kabul edersen beni de tekrar aranıza geçen hafta 64.700 idim bugün 64.300 geldim haftaya planım 63.5 olmak herkese bu zor yolda başarılar diliyorum

jemi sen hedefine 500 g var o yuzden cezan 50 dk olmali benimde ayni
melike yanilmiyorum dimi

Haklısınız kızlar yanlış hesaplamışım.50dk cezalıyım.Yanlış hesap Bağdat'dan dönermiş:))

Haklısınız kızlar yanlış hesaplamışım.50dk cezalıyım.Yanlış hesap Bağdat'dan dönermiş:))

bu ceza ıle bız haftaya birinci olabılırız iyi tarafından bakalım

olsun tebrikler senın az kılon kaldığı için zor gidiyordur
bizde cezalı olduğumuzdan menülerimizi yazacaz
hep bırlıkte yorumlarız menüleri

İNŞALLAH BENIMDE CEZAM 50 DK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…