hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

bende spor cezamı yaptım 40 dk yaptım eksik kaldı akşama 40 dk daha yuruyecegım inş
menulerıde yazayım unutmadan
kalkınca 1 b lımonlu sirkeli su ardına 1 b yesilçay bıberiye funda y ....ile bıtkı cayı
sabah 1 kk peynır
domates 1 d ekmek
2 zeytın 1 çatal yumurta

ara yok
ogle yarım tabak et sote
2 k p.pilavı
yarım d emek

ara 1 cay b nescafeli süt şekersiz
akşam da yoğurt veya çorba dusunuyorum

Bizde yazicaz dimi menuleri
Sabah bir kk peynir 4zeytin sucuklu yumurta 2dilim ekmek yedim
Ara yok
Öğlen kiymali makarna yoğurt
Kizlar bugun pazar oldugundan kacamak oluyormalesef yarindan itibaren daha duzgun olacak menulerim
Aksamada meyve yemeyi dusunuyorum sadece...

Bugün kahvaltımı 12 gibi yaptım

1 çay kaşığı yağda pişirilmiş peynirli yumurta - 175
1 fincan yeşil çay - 0
3 zeytin - 13
1 küçükcük sosis - 20
1 çay kaşığı bal - 9
Toplam = 217 kalori

Sporda;
15 dk normal bisiklet, 15 dk eliptik bisiklet, 15 dk yürüyüş, 10 dk mekik, 10 dk iç-dış bacak hareketleri, 5 dk twister= ortalama 250 kalori yaktım geldim

Melikecim ceza sporumu bir saat yürüyüş (hızlı tempo) yaptım şimdi yeşil cayimi icicem daha sonra kendi sporumu inşallah. ..
Bu arada yarın diyetisyen kontrolüm var bakalım nasıl geçecek çok veremedim doktor ne diyecek merak ediyorum

Bugün kahvaltıyı geç yapınca ara öğün yapmaya fırsat olmadı. Önümüzdeki haftasonu böyle düzensizlik yapmıycaaaam

Sabah Toplam: 217 kalori

Akşam:
1 küçük porsiyon sebzeli et sote - 215
4 y.k. yoğurt - 70
1 porsiyon yağsız salata - 20
1 y. k. pilav - 35
Akşam toplam = 340 kalori

bi de bugün canım çoooooook çikolata çekti :78: diyete başladığımdan beri yememiştim hiç :78: 2 kare bitter çikolata - 50 kalori

Saat 8 gibi 1 mandalina yiyeceğim - 25 kalori

Yani bugünü toplam 632 kaloriyle tamamlayacağım

tabi bi de sporda 250 kalori kadar yakmıştımm

Son düzenleme:
Canım ben de hafta ici hergün 1 kare bitter yiyorum Türk kahvemin yanında harika oluyor tatlı ihtiyacimi alıyor % 80 kakaolu yiyorum..

Canım ben de hafta ici hergün 1 kare bitter yiyorum Türk kahvemin yanında harika oluyor tatlı ihtiyacimi alıyor % 80 kakaolu yiyorum..

evet ben de %70 kakaolu aldım, aslında diyetisyenim her gün 1 kare (yani 5gr) bitter yiyebileceğimi, bunda serbest olduğumu söyledi, ama ben kastım kendimi yemiyim diye, sonra da patladı işte böyle, birden yiyverdimm :78:

Sabah:1 yumurta,1kk peynir,domates salatalık,3tane zeytin,1dilim kızatmış ekmek,şekersiz çay ara:1 avuç beyaz leblebi ,1muz öğlen:1 kase domates çorba,kıymalı makarna,yoğurt akşam:domates çorba,karnıbahar ograten,az kıymalı makarna,1 mandalin.Öğleden sonra yürüdüm.Şimdide spor zamanı,başa gelen çekilir.

Kızlar kusura bakmayın biraz geç oldu ama gün boyunca evde değildim tlefonumdada internet paketim bitmişti, daha yeni eve gelebildim gecen hafta 71.5dim bu hafta 71.4 kgyum sadece 100 gr verebilmişim, haftaya hedef :70.5 kg

melike calisiyor galiba tablo felan
bende sabah 40 aksam 40: 80 dk yurudum toplamda 500 cal yaktim ev iside cqbasi
menumu yazmistim
aksam 1 muz ve cok az peynir yedim simdide caylarimi iceyim
bu ceza bizim isimize yariyacak gibi cezali kizlarrrrr

bence guzrl sadece aksam daha hafif olabilirmis

Kızlar bugün cam sileyim falan derken sağ kolum çok ağrıyor.tabloyu bugün yapamıyorum üzgünüm.:126:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…