hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın:)))Ilık limonlu suyumu içip bir saat yürüdüm bu sabah.Güne çoook mutlu başladım:)))

Günaydın bu hafta birincilik sende diye tahmin ediyorum (tahminimi boşa çıkarma sık dişini yarın tartı günü) birde Zumba
patlatırsın al sana Mutlu bir haftasonu:))

Ben eskiden spordan sonra sıcak su limon içiyordum. Yarım saat sonrada kahvaltı yapıyordum sanki daha az yemenide sağlıyor gibi
Bir dene istersen , hangisi daha etkili acaba merak ettim ???

Çok teşekkürler canım desteğin için:))Birinci olamasam da güzel bi sonuç bekliyorum kendim için)Aslında ben yürüyüşe gitmeden önce ve sonra gelince kahvaltı hazırlarken de içiyorum.Gerçekten iştah kapatıyo

Zumba bitti.ara öğünde 1 elma yedim 1 tane 7 otlu çay içim.öğle yemeğinde 1kase şehriye çorbası+4 kaşık nohut+yoğurtlu kıvırcık salatası 2 dilim ekmek yemeyi düşünüyorum.

Az önceki bayan 38 kilo vermiş imkansız değil demekki verilebiliniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Düğünü için 196 kilo verdi

İngiltere’de iki yıl önce 8, 11, 12, 15 yaşlarındaki dört çocuğunun ve sevgilisinin toplam ağırlıklarından daha kilolu olan Marie Eaton isimli kadın (42), 196 kilo vermeyi başardı.

İki yıl önce 317 kilo ağırlığında olan Marie, şimdi 121 kilo. Sevgilisi Paul’ün evlilik teklifinden sonra zayıflama kararı alan Marie, günde sadece 800 kalorilik yiyecek tüketmiş, ayrıca özel spor hocası tutmuş. Geçen yıl Paul’le evlenen Marie, “Paul’ün teklifinden sonra gelinliğimle korkunç gözükmek istemedim. Uzun süredir beni görmeyenler yanlış düğüne geldiklerini sandılar. Bu da beni gururlandırdı” dedi.

Oo kızlar herkes nerde ya!Bugün tatil diye hepiniz bi yerlere gittiniz galiba:))Bende bugün kayinvalideme geldim.Öğlen biraz fazla kaçtı pilav ve köfte yedim o yüzden akşam sadece kefir içmeyi düşünüyorum .Hatta birazdan içerim.

Bugün benim içinde kaçamaklı oldu yapacak bişey yok ceza alıcam mı bilemiyorum haftaiçi gayet güzel gidiyor ama Cumartesi olunca mutlaka bir program oluyor Melike resimler herzamanki gibi süper :) sabah bakalım kim birinci olucak umarım bir kilocuk vermişimdir :)))

ben hafta sonu hep kaçırıyorum zaten, kaçırmasam 45. günümde 10 kg.mı geçerdi verdiğim kilo. bugün kaynanamın gönderdiği sarmaları tırtıklamasaydım güzel diyet yapmış olacaktım.

sabah 2 dilim kemekli ekmek, 1 tk yağda 2 yumurta ve 5 zeytin, 1 çatalda peynir
akşam yarım levrek balık, salata, 1 dl ekmek, 2 kş. burgul plavı
belki 10 ad. sarma

40 dk zumba yaptım, yürüyüşü yapamadım

ama adetimden dolayı hafta içi neler kaçırdım saysam utanırım ama bu hafta toplayacam kendimi, cezamıda paşa paşa çekecem yapacak bişey yok, geçen hafta 2,7kg vermiştim, ahh ahhhh:18:

Bugünü iyi geçirdim,diyetime tam uydum.Evimi temizledim,öğleden sonra avm de gezindim,şimdi de spor yapmaya başlayacağım,ama bütün hafta saldıktan sonra bunlar beni kurtarmaz,yarın tartılacağım,bakalım ceza var mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…