hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar .Ben bu haftaya cezalı başlıyorum galiba.Yarım kilo veririm diyordum ama 300 gr vermişim 62.700 oldum.Okullar açıldı ama ben bu hafta moda gireceğim inşallah bu günden itibaren güzel bi başlangıç yapmak istiyorum.Ayrıca bu hafta ki hedefim 61 olmak

Günaydınnnnn gecen hafta90.5tum şimdi 88.7 geldim hedefim 88.8 di çook mutluyummmm üstelik malum günümdeyim 1.8 kilo verdim buraya başladığımdan beri en çok bu hafta verdim çok sağolun kızlarrrr hiç bu kadar uzun süreli diyet yapamamıştım haftaya hedefim 87.5:)))

Kızlar bu gün bal sirke suyuna başladım ve rejime başladım bidahaki pazara 4 kilo vermeyi planliyorum sonuclari ve naptiggimi yazariimmmck

Günaydın herkese,bu hafta hedefi tutturdum.Geçen hafta 88.8 dim.Sabah tartıldım.Tam 88.Belki malum günde olmasam daha fazla olacaktı.Ama hedefime ulaştığım için çok mutluyum:)Haftaya en az 87.5.Daha fazla olursa ne mutlu bana.Kilo veren herkese benden kocaman bir alkış.Birinciyi şimdiden tebrik ederim.Herkese iyi pazarlar.

Kızlar bu gün bal sirke suyuna başladım ve rejime başladım bidahaki pazara 4 kilo vermeyi planliyorum sonuclari ve naptiggimi yazariimmmck

Hoşgeldin canım bir haftada 4 kilo hiç sağlıklı değil kaç kilosun? Biz dengeli beslenerek ve sporla kilo veriyoruz evet az veriyoruz belki ama geri almamak üzere veriyoruz...

Slm kızlar geçen hafta79,6 idim hedefim 78 idi veeeeeeee ben şu an 76,9 um. Haftaya hedefim 75,50 kısmetse. 2,7 kg vermişim o kadar mesudumki😍

Selam kızlarr. Geçen hafta 77.2 kiloydum sabah tartıldım 76,2 ye düşmüşüm tam 1 kilo vermişim. Haftaya pazara kadar 1.5 kilo daha vermek istiyorum.

Kızlar benim de hedefim 68 di bu hafta ama 68.3 olmuşum 300 gr 30 dakka ceza var bana.onumuzdeki hafta 67.7 olmayı hedefliyorum.

Kızlar ben çok mutsuzum sabah tartıda 64700gordum 1200gr almışım tüüüütüüüü emeklerime kendim ettim ne diyeyim haftaya daha çok dikkat edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…