hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ben de malum gündeyim.Yarın tartidan sağlıklı bir sonuç alacağımı sanmıyorum.Tatlı isteğimde hat safhada.Suçlu ayağa kalk!Neden çikolata yedin?Valla suçlu hormanlar,ben masumum.Bu arada herkes nerde,katılım bayağı düşmüş.Spor yapıyorsanız,ya da diyete devamsa mesele yokta benim gibi kaçamak peşindeyseniz fena:)

Kızlar konumuzla ilgisi yok ama yardım istiyorum sizden yarın eşimin doğum günü unutamayacağı birşeyler yapmak istiyorum fikirlerinizi bekliyorummm

Kendi yazınla güzel bir şiir yazıp güzel bir zarfa koyup,aldığın hediyeyle birlikte verebilirsin.Eminim çok hoşuna gidecektir.

ben iyi gidiyordum dün azcık abarttım.:84:ama bu gün dünü unutup devam diyetime sadığım şükür.50 dk zumba yaptım su içme işinide çözebilsem 12 bardağa hiç ulaşamıyorum ya.

ben iyi gidiyordum dün azcık abarttım.:84:ama bu gün dünü unutup devam diyetime sadığım şükür.50 dk zumba yaptım su içme işinide çözebilsem 12 bardağa hiç ulaşamıyorum ya.
Ben de ağız kuruluğu var senelerdir.önceleri şekerden şüphelendim ama değil çok şükür.Çok su içiyorum hemde bayağı çok ama ne yazık ki kiloma pek faydası yok.Doktorlara bakılırsa benim içtiğim suyla incecik olmam lazım ama nerdeee.Anladım ki su içmek iştah falan kesmiyor.

Yaaa bu ara bende hiç 'su falan içmiyorum sıvı çok alıyorum ama suyun yeri ayrıymış

Kızlar söylediğiniz kiloları tutturamazsanız ceza var biliyorsunuz.hangi sporu yapacağınızı düşündünüzmü.tabi normal yaptığınız spora ek olarak veremediğimiz her 100 grama 10 dk ceza.ben leslie yi denedim bugün normal yürüyüşde yapabilirim.2 mil yürüdüm dünün cezası önümüzdeki haftanın ceza denemesi oldu

Ben tutturucam insallah canim tutturamazsamda eliptik bisiklet var bende (amayapamiyorum cok zor geliyor) onu yapicam

bende günlük 50 dk zumba hariç yürüyüşe başlayacağım yani her 100 gr için 10 dk yürüyüş. yapmayı düşünüyorum

Canım ben bu hafta is yoğunluğundan da çok fazla yazamadım ama dikkat ettim şu an reglim umarım tartı beni yanıltmaz. Hafta içi spor yapamadım fakat 2 gün eşimle servisten erken inip yürüyerek eve geldik bu sabah plates yaptım oglede gorumcemle oryantal zumba yaptık .yarın da yapacağım inş.

Bu arada görümcemin istemesi ve sözü mayısta olacak ben gideceğim takımları denedim 5 kilo vermem lazım ki içine tam gireyim..Mayıs kadar hedef 5 kilo :) ayy 5 kilo versem harika takımı var masrafta yapmayız.

Bu arada görümcemin istemesi ve sözü mayısta olacak ben gideceğim takımları denedim 5 kilo vermem lazım ki içine tam gireyim..Mayıs kadar hedef 5 kilo :) ayy 5 kilo versem harika takımı var masrafta yapmayız.

Canım Mayıs'a kadar 5 değil 10 kilo bile verirsin merak etme sen o takımlara girersin hemde rahat rahat :))

Ooo kızlar bu hafta çoğunluk regl olmuş sanırım Bende oldum bugün ama iki gündür çok kötüyüm yani normalde hiç günüm geçmezdi İki gün geçti valla çok korktum hamile olabilir miyim diye neyse ki bugün rahatladım Henüz ikinci çocuk için kendimi hazır hissetmiyorum sanırım Özellikle şu kiloları vermeden

aynı korkuyu yaşayanlardanım en az 50 olmam lazım 2.bebeği düşünmem için doğum günüme kadar zayıflayabilirsem istediğim elbiseyi alıp giyecemmmmmmmm

lütfen uyanan arkadaşım kaç kilo ile başladığını kaç kilo vereceğim dediğini ve kaç kilo verdiğini yazsın.(pazar gününden başlayarak)cezalar gelsin bakalım.

günaydın ilk ben yazayım
cok şükür cezadan yırttım
gecen hafta 76
bu hafta 74.5
hedefim1.5 kg idi verdim
belki daha da vermişimdir
dün akşam çok temızlık yaptım bole olunca benım vücudum su topluyor
suan heryerim şiş cok spor yapsamda böyle olmuyor ama
sizdede böyle olan varmı

Günaydın kulübümün güzel insanları ,bende 1 kilo vermişim veee 66 kiloyum çok mutlu oldum cezada almıycam inşallah sizler de vermişsinizdir birincîmiz bakalım kim olucak ?

Buraya başladığımda

73 kilo ile başladım şimdi 66 kîloyum :)))) hedef 60 ( inşallah)

Herkese keyifli pazarlar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…