hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar sizce öğlede çok mu yedim :KK43:

sabah 1 kase yogurt
öğlede
1 kase mercimek corbası
1 porsiyon bulgur pilavı yanında paşa köftesi üzerinde 1 kasıklık patates püresi vardı tek köfte.
yarım bardak ayran
yarım domates azcık marul ..

bu akşam yürüyüş yapacağım ceza olarak da platesle devam edeceğim inş.
bir de cezaları hergün mü yapacağız mesela benim 30 dakkaydı hergün ki sporumuza 30 dakka mı ekleyeceğiz ama ben mesela geçen hafta hıc spor yapamadım belim agrıyordu bu hafta da agrım var sanırım platesle belimi incittim cok fazla bacaklarımı kapatıp actım belimi tuttum.

kızlar sizce öğlede çok mu yedim :KK43:

sabah 1 kase yogurt
öğlede
1 kase mercimek corbası
1 porsiyon bulgur pilavı yanında paşa köftesi üzerinde 1 kasıklık patates püresi vardı tek köfte.
Yarım bardak ayran
yarım domates azcık marul ..

Bu akşam yürüyüş yapacağım ceza olarak da platesle devam edeceğim inş.
Bir de cezaları hergün mü yapacağız mesela benim 30 dakkaydı hergün ki sporumuza 30 dakka mı ekleyeceğiz ama ben mesela geçen hafta hıc spor yapamadım belim agrıyordu bu hafta da agrım var sanırım platesle belimi incittim cok fazla bacaklarımı kapatıp actım belimi tuttum.

akşamı hafif atlatırsan sıkıntı olmaz canım

yarın izin aldım eminönü taksim sultanahmet gezecem, ünüversiteden arkadaşımla, spor yapmamada gerek kalmaz heralde, tabi kaçırmazsam :KK52:

evet canım spor yaptım, hergün 1 saati geçen yürüyüş zaman buldukcada zumba yaptım. yediklerim zaten günlü 700 kaloriyi geçmiyor.
sabahta sıcak suya limon damlatıp içiyorum 3 bardak, inşallah böyle gider

hım hem az yemıssın hemde cok spor yamıssın maşallah
bende sabah akşam ıcıyorum tadıda cok güzel gelıyo bana ben elma sırkesı ıle lımon koyuyorumıçine

Melike haftanın birincisi kim oldu göremedim??
Ben geçen sene 66 kilo olmuştum sonrasında bir türlü verememiştim vücudum direnç gösteriyor galiba bu hafta kilo verebilirmiyim görücez o yüzden yazmadım . Diyete devam 60 olmak istiyorum inşallah:))

heyyyy selam aradığım şey burdaymış motivasyonnnnnnn selamlar olsun herkese inş herkes amacına ulaşırrr.Gelelim bana 28 yaşındayım 3 4 yıl önce 81.5 kiloya çıktım aşılama falan yaptırmıştım bebek tedvileri işte dikkate etmeyince çıkmışım sonra dur dedim kendime ve diyetisyene gittim 71 kiloya düştüm sonra yine tedaviler falan 73 e çıktım.ama aradan 1 ssene geçti. artık bu kiloladanda kurtulmalıyım dedim ve tekrardan başka bir diyetisyene başladım 73 le başladım 58 e düştüm ve bıraktım sonra tekrar tüp bebek tedavisi gördüm ve 62 kiloya çıktım şuanda haziranda tekrar tüp bebege başlicam ama ben önce 62 den 56 ya düşmek istiyorum ve yarışınıza bende katılıyorum yarn sabah kilomu yazarım arkadaşlar neler yapıyorsunuz şimdi cezadan falan bahsetmişsiniz biraz bahsedermisiniz ...her şey :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: bunun için bu arada bende pko vAR biraz zor kilo vermek ama allahıma bin şükür ben çok zorlanmıyorum kilo verirken ama alırkende :)))))))):KK52::KK52::KK52:

heyyyy selam aradığım şey burdaymış motivasyonnnnnnn selamlar olsun herkese inş herkes amacına ulaşırrr.Gelelim bana 28 yaşındayım 3 4 yıl önce 81.5 kiloya çıktım aşılama falan yaptırmıştım bebek tedvileri işte dikkate etmeyince çıkmışım sonra dur dedim kendime ve diyetisyene gittim 71 kiloya düştüm sonra yine tedaviler falan 73 e çıktım.ama aradan 1 ssene geçti. artık bu kiloladanda kurtulmalıyım dedim ve tekrardan başka bir diyetisyene başladım 73 le başladım 58 e düştüm ve bıraktım sonra tekrar tüp bebek tedavisi gördüm ve 62 kiloya çıktım şuanda haziranda tekrar tüp bebege başlicam ama ben önce 62 den 56 ya düşmek istiyorum ve yarışınıza bende katılıyorum yarn sabah kilomu yazarım arkadaşlar neler yapıyorsunuz şimdi cezadan falan bahsetmişsiniz biraz bahsedermisiniz ...her şey :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: bunun için bu arada bende pko vAR biraz zor kilo vermek ama allahıma bin şükür ben çok zorlanmıyorum kilo verirken ama alırkende :)))))))):KK52::KK52::KK52:

Canım hoş geldin aramıza pazar günler tartiliyoruz ve her Pazar birdahaki pazar gününe kadar hedef kilo mu zu söylüyoruz ulasamadigimiz her 100 gram için 10 dakka ceza spor yapıyoruz .
Bu arada ben de tup bebek için kilo veriyorum bizde azosperm var o yüzden bekliyoruz. ..

Canım hoş geldin aramıza pazar günler tartiliyoruz ve her Pazar birdahaki pazar gününe kadar hedef kilo mu zu söylüyoruz ulasamadigimiz her 100 gram için 10 dakka ceza spor yapıyoruz .
Bu arada ben de tup bebek için kilo veriyorum bizde azosperm var o yüzden bekliyoruz. ..

süper bende yarından başliyim tartilim ozaman sabah yazim bakalım nasıl olcak hmmm sen yaptınmı hiç tüpbebek canım inş kavuşuruz ben 11.yılıma gircem hasretimin malesef sen kaç kilosun peki...

Melike haftanın birincisi kim oldu göremedim??
Ben geçen sene 66 kilo olmuştum sonrasında bir türlü verememiştim vücudum direnç gösteriyor galiba bu hafta kilo verebilirmiyim görücez o yüzden yazmadım . Diyete devam 60 olmak istiyorum inşallah:))

canım yarışamanın formatını değiştirdik.1. yok inecem dediği kiloya inen kazanıor.diğeri her 100 grama 10 dk ceza alıyor meselaben 2 dedim olmadı 1600 verdim 40 dk cezalıyım ekstra spor yapıorum.:KK34:

süper bende yarından başliyim tartilim ozaman sabah yazim bakalım nasıl olcak hmmm sen yaptınmı hiç tüpbebek canım inş kavuşuruz ben 11.yılıma gircem hasretimin malesef sen kaç kilosun peki...
biz henüz öğrendik Varikosel ameliyatı oldu eşim 3. Ayın içindeyiz doktor 6 ay bekleyin sonra sperm testi yaptırın sperm çıkarsa hemen tup bebeğe geçersiniz dedi yoksa ameliyat olacak eşim. Ins çıkacak. Bende bu arada kilo vermeye çalışıyorum tup bebek olursa kilomdan dolayi sorun olmaması için.
Ben 170 boyunda 68 kiloyum ..

Günaydıııınnn Dün günüm çok güzel geçti 45 dk yürüyüş yarım saat zumba.Diyete de tam olarak uydum hiç kaçamak yoktu.Böyle herşey yolunda gidince çok mutlu oluyorum .inşallah pazar günü hedefledigim kiloya inmiş olurum.Bu arada keremio nun verdiği metabolizma hızlandırıcı tarifi yaptım dün.bakalım faydasını görürsem size de tavsiye ederim.

Günaydınnn günaydınnn günaydınnn..

Cezamın ilk günündeee.. 7,5 KM yürüyüş yaptım ve yarım saat yüzdümmm.. 1 saat 40 dk cezam vardı.. bir yarım saatini yüzmeyle attım sanırım :)

Diyetime tam uydum. Aslında hep uyuyorum ama bu ara vücudumda bi şişlik var sanırım...

canım yarışamanın formatını değiştirdik.1. yok inecem dediği kiloya inen kazanıor.diğeri her 100 grama 10 dk ceza alıyor meselaben 2 dedim olmadı 1600 verdim 40 dk cezalıyım ekstra spor yapıorum.:KK34:

Bence format değişmemeli ceza olayınıda ekleyerek devam edelim birincilik bahane kilo vermek îçîn daha da çok hırslanırız bu benim fikrim haftanın birincisi olmak güzel ceza almamak güzel kilo vermek daha eğlenceli tabiki sen bilirsin :))

RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLESİN İNŞALLAH AMİN AMİN AMİNNNNN:nazar:

X