hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canım çok hızlı başlamışsin kilonu yazmadin sanırım veya ben kaçırdım kaç kilosun?

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,dün yazma fırsatım olmadı,ama yazdıklarınıza göz attım.Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.Melike diyetisyen motivasyon olmuş sana sevindim.Bana gelince yoğun iki gün geçirdim.Okulda toplantılarla geçti.Dün mecburiyetten biraz kaçamak yaptım.Bugün biraz daha dikkat ettim.Tatilden sonra erken kalkmak biraz zorladı bu hafta.Düzen değiştikçe yeme düzeni de değişiyor tabi.Ama elimden geleni yapıyorum.Bu hafta herkes daha azimli gibi,sizin motivasyonunuz bana da iyi geldi.Hadi bakalım devam.

yarın sevgililer günü neler planlıyorsunuz neler aldınız eşlerinize bakalım

Ben eşime, kırmızı kalpler yapıtım kurabiye olarak, gece 12 yi geçincede kutladım, afiyetle oturdu yedi, ve bayıldı, dedi harika bir hediye olmuş. Bu akşamda oğlum uyuyunca biraz meze felan alacağız, şarabımızda var aramızda öyle ufak bir kutlama yapacağız. Eskiden her ayın 2'sinde yapardık ağustos 2 de evlendik diye, ama artık zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…