hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

pardon pardon 78,9 kg.ım

Bu haftaki birinci zavallı ne çektin be bir türlü açıklananıp tebrîkleri alamadın

Bu hafta bitsin de eski mutlu mesut günlerimize dönelîm:)))

Canım bende kronik kabızlık var o yüzden çok da zor kilo veriyorum ilaçlarla form caylarla tuvalete cikabiliyorum. Bu hafta ebru salli plates yapacağım bakacağım hizlandiracak mi

Ay sendemi ya bendede var kurukaysi liptonun sinamekili cayi ve bol acili yiyorum yine cikamiyorum.bugun 400 gr fazla geldim dubhalac ictim bakalim.dun hastaydim cok az yedim kilo degil bu resmen siskinlik midem gogsumde resmen

şekersiz türk kahvesi ve kayısı ile ara öğünümü yapıyorum kabızlık çekenlere şiddetle tavsiye ederim kızlar

günaydın kızlar ben yarım kilo vermişim 74 üm
niye canini sikiyosunki yarim kilo az degil hic veremeyebilirdinde oyle olanlarimiz var.vucut korumaya geciyor adet fonemimiz oluyor normal bunlar.dusun ki diyete baslamasaydin alacaktin belki.haftada yarim kilo ayda 2 kilo yapar moral bozmak yok devam

Beb dun biraz halsiz ve istahsizdim ona ragmen cocuklara esim bakti 1.5 saat yurudum cok soguktu.bogazim batiyor halsizim bi lokma ekmek yiyemedim hasta oluyorum esim zaten fircalayip dueutor az yiyosun cok yuruyosun diye simdi hasta olursam diyeti biraktiracak

şekersiz türk kahvesi ve kayısı ile ara öğünümü yapıyorum kabızlık çekenlere şiddetle tavsiye ederim kızlar
yapmazmiyim bide yapmasam onlari nolcak benim 1 hafta yi gectigi oluyor bazen lavman kullaniyorum ozamanda 1 kg atiyorum:)suan ac karnina dunde bisey yemedim 3 gun cikamadim diye almis gozukuyorum icim rahat

Ay sendemi ya bendede var kurukaysi liptonun sinamekili cayi ve bol acili yiyorum yine cikamiyorum.bugun 400 gr fazla geldim dubhalac ictim bakalim.dun hastaydim cok az yedim kilo degil bu resmen siskinlik midem gogsumde resmen

aynı canım düşün karnımı içeri bile cekemiyorum şu an o kadar sert ve şişkin ki. bende bir de stresten sinirlenince oluyor. gecen cuma iş yerinde zam gunumuzdu afedersin eşşek gibi çalıştırıyorlar zamma gelince azıcık vermeseydiniz daha iyiydi demeye getirttiler resmen , bir de bu sabah işe geldim bu hafta bitmesi gereken işleri döktü önüme şef gece gündüz çalışmam gerekecek sanki çok memnunum da verdikleri zamdan insanı kullanıyorlar işte. Şimdi de başka işe girme planım yok o yüzden el mahkum türkiyenin bu durumunda napacaksın çalışacaksın zaten ortalık karışık. öyle işte kafaya taktım hafta sonum zaten berbattı , resmen form çay bağımlısı oldum inan artık alıştı bünyem onunla bile çoğu günler çalışmıyor bağırsaklarım. dün akşam da içmeden yattım form çay işte bugun ki halim ortada.
neyse ben bugun ki menümü yazayım;
sabah:
nesfit
ara:
biraz beyaz leblebi, 1 kase yogurt
yemek:
brokoli corbası
biraz ciger
marul salatası yarım bardak ayran
şimdi de kahve içiyorum (biliyorum kaffe içmemem gerekiyor bu daha da sıkıştırıyor bağırsaklarımı ama napayım değişiklik oluyor)

Sipadtik bagirsak sendromu yada asabi kolit iste..
İceri cekme aynisi okadarsert oluyorki hele salata yogurt yiyemiyorum artik gazda ekleniyor ustune hamile gibi geziyorum.form cayindaki sinameki bagimlilik yapiyr yani o olmadan bagirsak tembellesiyor bizimkiler zaten tembel..bana dr duphalac verdi gunde 3 kere icince zamanla duzeliyor ama tadi cok koru icemiyorum.calisma hayatim benimde oyleydi en sonunda ciktim isten psi. bozulmustu iyice.simdide imkanlar zorluyor napalim bi rahatlikyok Allah baska dert vermesin.

kızlarrr... bende bu yarışa dahil olmak istiyorum. Ayrıca bir diyet günlüğüm var ama okuyunca buraya da dahil olayım dedim. 69 kiloyum 15 kilo vermek istiyorum. aslında 11 kilo versemde olur ama 15 daha iyi :) ne zamanlar tartılıyoruz?

Slm kızlar öğlen eşimle yemeğe çıktık Diyetim şaştı adana kebap yedim pidesiz salatayla 600 kalori oldu sanırım akşama bakacaz artık

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine salgın var bu aralar eczaneye gelenin haddi hesabı yok herkes aynı şikayet

hoşgeldin aramıza, pazar günleri sabah tartılıyoruz ve hergün akşam yediklerimizi yazıyoruz, umarım istediğin kiloya ulaşırsın

Pembe greyfurtlu detox icecegi
2 adet pembe greyfurt
Yarim limon
1 cay bardagi ilik su 1 cay kasigi bal

Greyfurt ve limonu sikin.ilik suyu karisima ilav edin.greyfurtlar oda
sicakliginda olmali balida koyup karistirin ozellikle sabah
kahvaltidan 30 dk once icmenizde yarar var.

Canım yaa şu çay tarifini bulursan yaz valla bu aralar böyle bi değişiklige çok ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…