hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

anca girebildim kızlar ya misafir gelcek yemek yapıyorumm çizelgemi bile düzeltemedim veeeee 92 olmuşum 1 kilo şükür nediyimm kilo veren arkaşlarımıda tebrik ederimm

iyi aksamlar herkese benimde misafir vardi ancak yazabiliyorum
gecen hafta 75.5
bu hafta 74.5
giden 1 kilo

Son düzenleme:
melike en cok da senin kac kilo verdigini merak ediyorum daha yazmadin sanirim goremedim senin kadar azimli olmak isterdim

spor yapamadım diyordum ama dikkat ettim spor yerine ev işlerine ağırlık verdim 1 kilo verdim canım daha önce yazdım ama gözünden kaçmış heralde.

Kızlar kilosunu yarın yazabilecek arkadaşlarımız var malum tatildeyiz.birinciyi yarın açıklayacağım.

herkese merhabalar ..
kızlar ben ancak yazabiliyorum .. sabah 8.30 da yola çıktık görümcemlere gittik ,şimdi yeni girdik eve sabah tartıldım 73.6 olmuşum yani 1 .200 gr gitmiş bu hafta kaçamak yapmadım ama demekki spor kaçamağıda yapmamak lazım... olsun yinede güzel vermişim .. kilo verenleri tebrik ederim bakalım kim birinci olacak

Kızlar kilosunu yarın yazabilecek arkadaşlarımız var malum tatildeyiz.birinciyi yarın açıklayacağım.
yarin belki daha cok vermis oluruz sabahki kilomuda yazayim:))

Saka bi yana 1. Lik biraz karisik cunku herkezin kilosu farkli ona gore oran degisiyor verebildikya hepimiz birinciyiz dimi:)) herkesi tbrk ediyorum

Kızlar bende kilo verememisim ufff YA BU HAFTA Hergün SPOR yaptım güya. .ama bu hafta kararlıyim vereceğim.

senin menulerin iyiydi belkide duraklama donemine girmissindir arada vucudu soklamak lazim.diyetisyenin bana verdigi bi cay tarifi vardi bu duraklamalrda diyete alisik bunyeyi calistirmak icin bulunca yazayim.bide dr bana 15 gunde farkli diyet veriyordu hep ayni diyeti yaptirmiyordu

spor yapamadım diyordum ama dikkat ettim spor yerine ev işlerine ağırlık verdim 1 kilo verdim canım daha önce yazdım ama gözünden kaçmış heralde.

tebrikler masallah sana guzel verdin ya
bende hergun en az yarim saat yuruyorum ve 2-3gundur acayip ev temizligi yapiyorum cok yoruldum ama isede yaradi
carsamba gunude diyetisyene baslicam insallah

Kızlar,annemdeyim.Yazma fırsatı buldum,yarıştan kopmayayım dedim,sizsiz diyet olmaz.Kilo bildirimi yapayım.Geçen hafta 90,bu sabah 89.600,vere vere 400gr vermişim.Dikkat ettim,spor yaptım,ama vücut direnç gösteriyor sanki.Ne yapalım,moral bozmak yok.Zaten annemle kardeşimin zayıfladığımı görünceki şaşkınlıkları ve mutlulukları moral oldu.Ama bu haftada çok veremediğim için pek mutlu değilim.Vazgeçmek yok ama,yola devam.Kilo veren herkesin mutluluğunu paylaşıyorum,veremeyenlerle bu hafta hep birlikte asılıyoruz.Birbirimize destek olalım.Melike,yarın birinciyi merakla bekliyoruz.Herkese iyi geceler

Canım bende kronik kabızlık var o yüzden çok da zor kilo veriyorum ilaçlarla form caylarla tuvalete cikabiliyorum. Bu hafta ebru salli plates yapacağım bakacağım hizlandiracak mi

evet haklısın daha rahat verebilirim, tatlıdan nefret ederdim ama doğumdan sonra tatlı canavarı oldum, ne olduysa o zaman oldu zaten
doğumda aldığım kilolar ve doğumdan sonra aldığım kilolar başıma bela oldu. bugün tartıldım 79,9 kg ım. kilo bildirimimi de yapmış olayım. geçen haftadan beri 1 kilo 100 gr. vermişim. kim birinci oldu yine ebruya mı kaptırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…