hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Nasil gidiyor kizlar? Moraller bozulmus galiba toparlanin hadi..bende hastayim o yuzden yediklerimi yazmadim canim ne isterse onu yiyorum istah gitti

Nasil gidiyor kizlar? Moraller bozulmus galiba toparlanin hadi..bende hastayim o yuzden yediklerimi yazmadim canim ne isterse onu yiyorum istah gitti

ayy canım oyle vallahi bende de moral kalmadı vucudum hızını mı azalttı ne daha az yememe ragmen su anda resmen kılo almaktan korkar oldun bırak vermeyı aman alıcam dıye korkuyorum.
bagırsaklarım felaket bugunlerde sabah o yuzden elma yedım yanında da portakal ve greyfurt sıkıp suyunu içtim.. yemege bıraz gec cıkacagım arada beyaz leblebi atıstırıyorum . mesela dun aksam kendım karnıbahar sogan ve patatesı suda haslayıp blendırdan gecırmıstım ıcıne bıraz tuz 1 kasık zeytın yagı azcık sut koymustum ondan 1 kase ıctım yanında da actifry ile patates kızartmıstım 1 kasık yag ıle 1 kılo patates kızartmıstım esime bende ıcınden bır kac tane aldım ınan vıcdan yaptım kesın alıcam veremıyorum dıye yanı o kadar az yemeye basladım kı ve yıyınce de almaya basladım napsam bılemedım o yuzden sureklı bıseyler atıstırmak ıstıyorum vucudum kendını ac sanmasın ıyıce yavaslamasın dıye.

Ya valla haklisin.mesela ben normalde hergun aburcubur cikolata yerdim ve beyaz ekmegi cok yerdim e simdi yediklerimle kilo veremiyorum ve yuruyus sporda var.ilk hafta verdim 1.5 kilo sonra ayni hatta cikmaya basladim ya birden sokulcem yada ben diyeti birakayim okuz gibi yiyim nasilsa oyle almiyprum ayni yani
Kk da forumlardki diyet orneklerine bakiyorum benim listeyle ayni hatta meyve falanda var onda onlar haftada 3 kilo vermis anlamadim gitti pes

Tvde duymustum portakal suyu kilo aldiriyomus.zayif istahsiz kisiler icsin diyodu dr.gerci her kafadan bi ses cikiyor :)

kızlar bende de aynı durum var hafta içi
kahvaltıda haşlanmış yumurta ile 1 kk peynir
öğlen elma
akşamda sebze haşlaması yiyorum oda 5 gibi
gecede 1 bardak süt

ama durdu sanki artık gitmiyor geçen hafta 78,5 dum, şimdi 79,5 uğum
tamam hafta sonu çok kaçırdım ama 1 günde 1 kilo alınır mı şaşırdım
pazartesiden beri aynı diyetime devam ediyorum, 1 saatte tempolu yürüyorum
bakacaz artık pazara kadar, ama o kilolar inatcıysa ben onlardan daha inatcıyım
20 nisan doğum günüme kadar ben o 65'i görecem başka yolu yok

valla bende yemiorum içmiorum kilo alıyorum. atık tartılmak bile istemiyroum. gecen hafta resmen iç bişey yemedim yani fazla olabilcek ayrıca hep spor yaptım 5 gün boyunca 1 kilo almışım. Ama pes etmedim bu hftada aynı şekilde devm ediyorum. bu haftada değişiklik olmzsa o zamn artk tamamen mi aç kalsam die düşünüyorum

kızlar şöyle düşünün yeni yürümeye başlayan çocukları düşünün ne yaparlar önce ayağa kalkar düşer tekrar kalkar yine düşer vazgeçermi hayır sonunda başarır yürümeyi hatta koşar zamanı gelince.bizler sağlıklı beslenmeyi öğreniyoruz çünkü biliyoruz ki zayıfladıktan sonra eski hızımızla yemeye dönersek yine kilo alırız.yeni yürümeye başlayan çocuk gibi düşeceğiz(iştahımıza yenik düştüğümüz ufak kaçamaklar) tutunacağız(birbirimize destek olacağız)ama sonunda yemek yeme alışkanlığımızı düzeltip birer fıstık olacağız(yürümeyi öğreneceğiz).yılmak yok bırakmak yok.bizler kadınız ve kadınlar güçlüdür.herşeyi başarabileceğimize ben inandım sizde inanın.rabbim çıktığımız yolda yardımcımız olsun.şimdi herkes silkelenip kendine gelsin ben kalori hesabı tutuyorum.bir deftere gün gün ne yediğimi yazıp kalorilerini yazıyorum 1600 kaloriyi geçmiyorum.aç kalmak diyet değil.karbonhidratı tamamen kesersek metebolizma yavaşlar ve kilo verme hızımız düşer.öğün atlarsak vücut tepki verir zayıflama hızımız düşer.şeker ve şekerli besinler kana karışıp bir anda kandaki insülin bir anda artar ve kısa bir süre sonra düşerek açlık hissetmemize şekerli bir şeyler yeme isteğine yol açar bu bir kısır döngüdür. içine düşmemek için şekerli besinler ve beyaz ekmekten uzak durmalıyız.her zaman yapabileceğimiz bir spor vardır yapamadığımız zamanlarda hareketliliğimizi artıralım kilo vermekle iş bitmiyor indiğimiz kilolarıda koruyacağız.obezite bir hastalık bilinki hepimiz bu hastalığı taşıyoruz ve kurtulmak elimizde

melike 06

Son düzenleyen: Moderatör:

Çok haklısın canım.. sanırım bu yüzden hepimiz birer sisko olup çıktık .azcık sabretsek iyi olacak .sen hiç bırakma topikimizi bak azcık az girdin ne hale geldik.
Bu arada az önce radyoda doktor mehmet Özün obez olduğunu söylediler çok şaşırdım adamcagiz yurt disinda hep sağlıklı yaşam programları yapardı .arastiricam bakalım doğru muymus

canım televizyonda gördüm ben adam obezlerin çektiklerini merak etmiş giydirmişler kilolu gösteren bir kostüm beyazın hüsmen ağası vardı hani öyle kilolu yapmışlar birde plastik makyaj çıkmış yola insanların bakış açılarını çektiği sıkıntıları anlatıyordu haberlerde.zayıf hala merak etme adam çözmüş sırrını kilo almaz artık

Kızlar yarından itibaren lütfen herkes diyetine uysun bu hafta buradaki fıstıklardan yağlar uçup gitsin.:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…