hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar bu hafta iki birincimiz var 1.5 kilo vererek eda163 ve fatmaaskın1 arkadaşlarımız birincidir tebrik eder başarılarının devamını dilerim:126:

Son düzenleyen: Moderatör:
melike06:81
burcubilen:62.5
cankek:74
sesli2010:78.9
ebru7778:73.6
jemi:89.6
pcoslu:92
bersemi53333:74.5
ayse021288:63.9
ilkay:89.6
krep77:68
deerindrn:72.9
keremio:?
zeyneptb:99.9
eda163:86.5
ezilan:?
fatmaaskın1:60.5
noninoni:?
elizyağmur:69
sınıfoğrtmeni27:?
esradmr:?
En Büyük KK
unuttuğum gözden kaçırdığım arkadaşım varsa kendini eklesin ve kilosunu bulamadıklarım eklesin lütfen

kızlar bu haftayıda kilo almadan atlatalım tekrar normale döneceğiz.
:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
En Büyük KK
unuttuğum gözden kaçırdığım arkadaşım varsa kendini eklesin ve kilosunu bulamadıklarım eklesin lütfen

Slm kızlar nihayet eve geldim ve çok uzgunum tam 1 kilo aldım yani 86 olmuşum 2 gün daha mardine gezmeye gitmez sonra bu yağlar korksun benden bu arada birincileri tebrik ediyorum Süpersiniz bol alkış benden...

Herkese tesekkurler tebrikler icin darisi.hepinizin basina insallah haftaya daha cok vermis olurum cunku ben gercekten biktim artik bu kilolardan esimin zayiflamalisin deyisinden dolapta bana bakan ama giyemedigim birsuru kiyafetten daha neler sayabilirim ama bu sefer allahin izniyle basaricam

yapmazmiyim bide yapmasam onlari nolcak:KK43: benim 1 hafta yi gectigi oluyor bazen lavman kullaniyorum ozamanda 1 kg atiyorum:)suan ac karnina dunde bisey yemedim 3 gun cikamadim diye almis gozukuyorum icim rahat

çokzormuş valla allah kolaylık versin büyük sıkıntı

insallah haftayada birinci olurum teekkur ederim hepinize beni yeniden kendime getirdiginiz iccin iyiki varsiniz

kızlar ya moralim çok bozuk şu diyet işine sinir olmaya başladım.Bi hafta boyunca uğraşıp deli gibi spor ve diyet yapıyoruz .Sonra bi gün azıcık kaçırıyoruz hooop gelsin yarım kilo.Bu nasıl iştir gece gece efkarlandım walla.Aslında cuma günü tartılmıştım ohh dedim bir kilo gitmiş 62 olmuşum derken, tabi pazar günü ewde olmayınca tekrar tartılıp bildiremedim.Pazar günü de biraz kaçırınca böylece yarım kiloyu geri almış oldum:KK5:

kızlar bu hafta iki birincimiz var 1.5 kilo vererek eda163 ve fatmaaskın1 arkadaşlarımız birincidir tebrik eder başarılarının devamını dilerim:126:

eda163 ve fatmaaskin1 tebrikler
bravooo size .. zayiflamak cok guzel bir duygu kimse azmini kaybetmesin yaza cok az kaldi

kızlar ya moralim çok bozuk şu diyet işine sinir olmaya başladım.Bi hafta boyunca uğraşıp deli gibi spor ve diyet yapıyoruz .Sonra bi gün azıcık kaçırıyoruz hooop gelsin yarım kilo.Bu nasıl iştir gece gece efkarlandım walla.Aslında cuma günü tartılmıştım ohh dedim bir kilo gitmiş 62 olmuşum derken, tabi pazar günü ewde olmayınca tekrar tartılıp bildiremedim.Pazar günü de biraz kaçırınca böylece yarım kiloyu geri almış oldum:KK5:

Bu konuda bende dertliyim. O kadar diyet yapıyroum yemiyorum içmiorum... olmuyor... nedenini anlamıorum... artık dahada az yiorum.. yeni girdim bu guruba bakalım pazar ne kdr kilo vermiş olucam merk ediyorum

bu konuda bende dertliyim. O kadar diyet yapıyroum yemiyorum içmiorum... Olmuyor... Nedenini anlamıorum... Artık dahada az yiorum.. Yeni girdim bu guruba bakalım pazar ne kdr kilo vermiş olucam merk ediyorum

metabolizman bu şekilde beslenmeye ve spora artık alışmış metabolizmanı hızlandırıcı farklı alternatifler dene bu şekilde vucudunu şoklamış olursun

kızlarrr... bende bu yarışa dahil olmak istiyorum. Ayrıca bir diyet günlüğüm var ama okuyunca buraya da dahil olayım dedim. 69 kiloyum 15 kilo vermek istiyorum. aslında 11 kilo versemde olur ama 15 daha iyi :) ne zamanlar tartılıyoruz?:emir_bebek:
Hosgeldin pazar gunleri tartilip yaziyoruz basarilar:)

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine salgın var bu aralar eczaneye gelenin haddi hesabı yok herkes aynı şikayet
Kar yagmadi gitmedi su lanet salginlar ben atlatirim bisekildede cocuklardan korkuyorum vala

Canım yaa şu çay tarifini bulursan yaz valla bu aralar böyle bi değişiklige çok ihtiyacım var:KK54:
gorumcemdeydi isticem canim soz:)

TEBRİKLERRRRRRRRRRRR:)))

En Büyük KK
MELİKE ben 75 dim 74 olmustum pazar

çokzormuş valla allah kolaylık versin büyük sıkıntı
Saol canim...
Pazar gunu 89 kiloydum. 1, 5 kilo almisim. Moralim bozuk. Motivasyon yine gitti.
O kilo degildir bencede odemdir moralini bozma devamm bende oyleyom 3 gundur hadtayim yedigim.ictigim yok fazla cikiyorum adet doneminden ve kabizliktan boyleyim olsamda kurtulsam daha bikacgunum var galiba

X