hadi sorgulayalım...sorgulayalım ki daha az yanılalım...

pardon bir şey sorabilir miyim. bu kişiyle ne kadar bir süre arkadaşlık ettiniz. 1 yada 2 yıl oldu mu.

Eeee malum arkadaş ne yapıyor şimdi_?

Okuyor mu bunları?

Belki hatasını anlayıp, kendini ifade etme yoluna gidebilir...

Lisede psikoloji hocam;
Ne kaybettiysem, kendimden aşağıda olan insanlar yüzünden kaybettim" demişti..
Bende çok takıldım bu aşağıda olan insanlar lafına..
Sonra çok iyi anladım tabii onu..
Maalesef kendi cehenneminde boğulanlar ve etrafına ışık saçanlar var etrafımızda..
İşte burada bulunduğu yeri aydınlatan diyebileceğim tüm arkadaşlarım -ki onlar bilir kendilerini- başkalarının mutsuzluğu için uğraşanlardan uzak duralım...
Onlar bize hiç birşey veremez bizim onlardan alacak hiç birşeyimiz olmadığı gibi..
Verdiklerine de inanmayalım ya sahtedir ya da günü gelir kusar yüzümüze..
Ama inadına sevelim insanları, inadına paylaşalım hayatı

Bende okuyorum hepimiz okuyoruz.

Gelin hepinizden ben özür dileyim nasıl olur hem ders çıkarırlar belkitatlicadiarzu

Bu konuya bu smil uymadı ama bu lafı demeden edemedim yahu.

Eeee malum arkadaş ne yapıyor şimdi_?

Okuyor mu bunları?

Belki hatasını anlayıp, kendini ifade etme yoluna gidebilir...

Tek istediğim buydu benim inan!
Hee diyeceksin ki dışarıdan hallet işini..
Dışarıda çözebilseydim zaten bu kadar büyümezdi..
Benim arkamdan yaptıklarını ben burada gördüm,gördüğümü de biliyor,ama bana ulaşmak istemiyor.. Benim söylediklerimi de pek kaale almıyor bence...Çünkü ona kırıldığımı,incindiğimi çok anlatmaya çalıştım ama onun planları farklıymış demek ki..

eğer paylaşımlar bir kaç ay gibi bir süre ise bence boşverin. ben ortaokuldan tanıdığım arkadaşımdan geçen aralıkta darbe yedim. yılların arkadaşlığıydı. sorumu onun için sordum. cevap alamadım. 1 yada 2 yıl mı diye. eğer 2 yada 3 ay falansa boşverin gitsin.

Her zaman ki gibi açık konuşmam gerekirse; dünden beri ben de bunu düşünüyorum..

Neden tüm site ile paylaşma gereği duydunuz..?
Madem bu kadar yakınlar, telefonla , msn ile halledebilirlerdi sorunlarını, bizim de kafamızda soru işaretleri kalmazdı diye.

Ama ulaşamadığınız içinmiş..Tamam o zaman..

:enbuyukkk:
peki gelip özür dilese canım affetmeyi düşünürmüydün

Yok Denizcim gerçekten ulaşmaya çok çalıştım..
Anlattım herşeyi açık açık..
Ama kaale alınmadım..
Bunu anlatmak aklıma gelmedi demek ki..
Diyorum ya öfkemden bir çok konuyu gözden kaçırmışım..
Dünden beri ne yaşadığımı bir ben,bir Betiş,bir Allah bilir..
Tabii kendisi de biliyor..
Çok açık anlatamıyorum belki ama o biliyor ne yaşadığımı,onun bana neler yaşattıklarını ve ben ne durumdayken onun nelerle uğraştığını...
Offffff...
İyice kafan karıştı belki... Ama iyi değilim cidden..

Ya Allah aşkına bilmece gibi konuşmayın, en azından benim gibi yaşlı ve alzaymırlı biri için yapmayın bunu be kardeşim.şakkıdı

Benim haberim olmadan neler olmuş meğer, neler:1closedeyes:

bu saate kadar konuyu ve konunun muhatabını bilmeden genel yorumlar yaptım.ama gerçekten seni bu denli yıpratan kişiyi de,olayı da merak etmeye başladım...yine söylüyorum...gerçekten deşifre mi etmek lazım acaba...başkasına da aynı hatayı yapmasın diye...çünkü seni bu denli üzen bir başkasını da üzmeye çalışabilir...ama ne karar verirsen ver saygı duyuyorum...ben en çok üzülmene üzüldüm...çünkü haketmiyorsun bence....Şeniz

bilmece gibi bir konu olmus,
cözemedim,:sm_confused::uhm:
aksama sakin kafayla konun tamamini bi okumam gerekiyor,
onun hic bir sey diyemiyorum simdi.

nan bunları eden senmisin sıpa:mymeka:

Sen niye özür diledin:uhm:

Akıl kalmadı be :mymeka:Kafa buluyosan kırarım kemiklerini mesaneye geç bakim ifade alcam:mymeka:

canavar pşşttt...
nevbahar mutfak dedi...koş koş...
olm ne zamanlaman var heee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…