Hadi Ojelerimizin resimlerini de paylaşalım

you know orası cennet gibi

kıs gece gece sapıttırdın beni ağzım sulandı yarın ne yapıp edip oje almam lazım

bunlarda butun ojelerim

canım ojelerini nasıl saklıyorsun pratik bir fikrin var mı acaba , ben de güzel bir şekilde derli toplu olarak nasıl saklarım onu bulamadım..sanırım bir de sıcak bir ortamda saklamamak gerek benimkiler odamdaydı sıcaktan azıcık katılaşmışlar..sen nerede saklıyorsun canım ? söyle ki size geldiğimde sen mutfağa gittiğinde occelerine ulaşmak kolay olsun

Son düzenleme:
you know orası cennet gibi

kıs gece gece sapıttırdın beni ağzım sulandı yarın ne yapıp edip oje almam lazım

oje havuzu

canım ben bölmeli kutularda saklıyorumda onlarda rafta bak şöyle bişi

bu rafı bunu dolabıma astım

içindeki kutuda bundan sıra sıra renklerine göre ayırdım mesela hangi renk sureceksem o kutuyu alıyorum elime

şey saklama işine gelincede ben değerli birkac ojemi işte chanel,shina glaze fln onları dolapta saklıyorum ama zaten bozulma işi beni etkilemiyor oje çözücü alıyorum bozuldukca 3 damla eski haline getiriyor ojeyi

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini iyi günlerde kulllan. :) Ayıcık şişelere geçen ay ben de sardırıp epeyce sipariş etmiştim Ebay'den, tanesi 1-2 dolardı, kızım bayıldı şişelere, ojeleri de fena değil.
F. Fingers benim çok sevdiğim yabancı markalardan biri, fiyatları çok iyi ve çok güzel renkleri var... Moonwalk'ı mutlaka almalısın bence en güzel ojesi o, siyah içinde rengarenk simler... Harika bir şey.
Snowman şişeleri internette görüp bayılmıştım ama almak kısmet olmadı, onlar da çok tatlıymış, tam koleksiyoncu işi işte, ben de böyle farklı şişeler görünce hemen alıyorum. :)

moonwalkı biliyorum ama sevmiyorum ben öyle simli oje ya sanırım onu almıcam

güle güle kullan canım çok güzeller..diskler ne kadar?

canım diskler derken sen disk almamısmıydın :27:

ha bak born prettyde 12 li 2 set var sen sanırım 1 aldın diğerinide alabilirsin eger özgürce pazarlama diyorsan tek disk 10 tl

evet ama diğer disklerde çiçekler böcekler değil de figürler ağırlıklı..
onları pek sevmedim
essenceler özgürceden mi cnm ?
özgürce pahalı geliyor bana

evet ama diğer disklerde çiçekler böcekler değil de figürler ağırlıklı..
onları pek sevmedim
essenceler özgürceden mi cnm ?
özgürce pahalı geliyor bana

yok essence satan yer yok onlar almanyadan hediye geldi bana baska secenek yok cnm bundle monster var oda turkiyeye gnderim yapmıyor eger bir tanıdıgın varsa yurt dısında onun aracılıgıyla alabilirisn ama 21 disk oda guzel

ilk olarak resimlerin netten alıntı olduğunu söyleyeyim kızlar...
flormar neon color N002

en sevdiğim ojem bu da flormar 379

bu da flormar supermatte M114

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…