Hadi Ojelerimizin resimlerini de paylaşalım

ojelerim beleşe geldi:86:
patimin ve ayburumun hediyeleri:KK54:

3 tane yanyana olan patimin,sedefli pembe ojede ayburumun hediyesi:KK55:
beğenen olursa numara veririm:87:

Son düzenleyen: Moderatör:
peki you know ojelerini nasıl muhafaza ediyorsun benimkiler çok çabuk kuruyor daha önceden sorulmuş olabilir belki ama tüm sayfaları okuyamadım
:KK17:

peki you know ojelerini nasıl muhafaza ediyorsun benimkiler çok çabuk kuruyor daha önceden sorulmuş olabilir belki ama tüm sayfaları okuyamadım
:KK17:

kalyon un oje çözücüsü var canım onu kullanıyorum ben mesela.. her yerde bulmak kolay olmayabiliyor, fiyatı da uygun 3-5 lira arasında olması gerekiyor. bozulan ojelerine 1-2 damla damlatman yeterli

soldan sağa numaraları sıralıyorum:

nail art NA08,flormar neon N002,goldenrose paris 41,goldenrose paris 47,goldenrose paris(numara etiketi kalkmış),flormar 380,flormar 382,flormar 236,flormar235,flormar348,flormar 048,pastel 52,pastel 70,pastel 302,flormar neon N004,flormar nailart NA09:

bu pembe benim bitirdiğim nadir ojelerden, tırnakta çok hoş duruyor. sarı da süper:KK66:
güle güle kullan.

bunlar sana nerden hediye, ben de istiyorum hediye :KK16::KK16::KK9::KK12:

canım erkek arkadaşım aldı bunları=) biliyo çok seviyorum ojeleri başta sana oje aldım deyince 1-2 tane sandım. bi getirdi gözlerim işte böyle ldu:KK53:

o şoku atlatınca da böyle oldum:KK62::KK76:

ya buraya oje süren smiley da koysunlarrr

bunlaı yeni aldım yanlız uzun süre kurumuyor :88: bu huyu dısında cok sevdim :87:

f59a7401.jpg

Koyu pembeyle beyaz ojeyi karıştırın kızlar bebek pembesi oluyo ben yaptım çok güzel oldu. Aramaya hiç gerek yok dükkan dükkan :)

X