Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

tşkler jinaz.. yanı her ogun 1 kilo yenmez yani.
rica ederim canım bencede yenmez
jnaz
aynen valla canım benimde annemle babam ben kiraz detoksuna basladım onlar gitti mangal yakmaya ay ay işkence gibi ama dayanıcam haziran ayında bu kiraz detoksunu 3 gün yapanlar 3-4 kilo vermişler forumalrını tek tek bütün gün okudum dayanalım
ayy inşallah bizde veririz canımya son 2-3 haftadır aldığım kiloları vereyim o bile yeter bana
şansa bak ewde et pişiyo delikafadulden
dayancam :nazar:
ha gayret canım
her öğün yarım kilo kiraz kızlar tv de öyle dedi.

evet canım bende öyle duymuştum ama gulum un dediği gibi ara ara yesek daha iyi bence . çünkü bir anda yerser sıkılırız gibime geliyor

ya ben şimdi bile ymek yedim yarın dayanamam diye of cidden kilo verdrcekmi inş ya nerdeki forumda yazıo kilo verenler ...ben 1 gr veremiorm inş ya

canımyaa gece gecede yenmezki
ama kendini tamamen yemek yemeyeceğim diye şartlama canım düşünmemeye çlışmak en iyisi yoksa daha çok zorlanırsın

Bende aldım Kirazlarımı ama öyle dendiği gibi güzel kiraz bulamadım.ıri iri kirazlar siz bulabildiniz mi dal bastı falan çıkmadı daha

Bahsettiğim bi arkadaş bunu yazmış bugün başlayan arkadaşın anlatımıda bağırsakların çalıştığı yönünde.Şimdi arkadaşlar bağırsaklar çalışcak ödem atılacak tartıda evet bişeyler değişecek belki ama yağdan kilo vermiş olmayacağız değermi sizce benim aklım karıştı.
öncelikle 3 günlük bir canlı yayın çekimiyle maranki efendinin kendılerının bu diyeti yapmasını rica ediyorum.. eğer kendileri ölmez sağ çıkarlarsa ben de katılabılırım bu ekibe..

arkadasım, bu tip diyetler bağırsakları boşaltıyor..uzun vade yapılırsa kas kaybına neden oluyor.. 3gunde yağ kaybı bilimle çatışır! arkasından hastanelik olmasanız bile, size dengesi bozulmuş bir metabolizma kalır.. gideceğiniz tatilde ağzına aldıgınız her lokma(bu ne olursa olsun) size kılo aldırır.. böyle diyetlere 2-3 defa rağbet ederseniz metabolizmanınz hepten yavaşlar..

amacım kimseyi kırmak ya da yermek değil. umarım yanlış anlaşılmam...ama yazdıklarınızı okuduktan sonra bu uyarıyı yapmamak vicdan azabına sürüklerdi beni..
umarım vazgeçersiniz siz ve tüm grubunuz...
hoşçakalın

merhaba kızlar.bu elmakrom için ne düşünüyorsunuz. aranızda bunu kullanan varsa lütfen anlattsın bende kilo vermek istiyorum. diyetle felan olmuyo.elmakromu kullananların açıklamalarını beklicem tşkkr ederim.

şimdi şöle bişi var ben araştırdım bu tarz detoks programalrı ayda yılda bir yapılnca faydalı ama alışkanlık haline gelirse vitamin kaybı oluor vücutta zarar cerior oyüzden ben sadce üç günlük programı denicem eğer dayanırsam sonuç alırsam diğer üç günü ve karpuzu yaparım kilolarımızıda yazarız üç gün sonra benim şuan 65 olması lazım

merhaba kızlar.bu elmakrom için ne düşünüyorsunuz. aranızda bunu kullanan varsa lütfen anlattsın bende kilo vermek istiyorum. diyetle felan olmuyo.elmakromu kullananların açıklamalarını beklicem tşkkr ederim.
canım kardeşim kullandı üstünede 3 kg aldı iştahı acıldı ya ben gördüm valla yemedi ama aldı....hem elma krom hemde diet yaptı yınede ılk hafta 2 kg wrdı sonra ise 3 kg aldı karar senin canım olmuyor malesefki ....
elme sirkesini dene ben onunla bır haftada 3 kg werdım we almadım am bebek tedavısı için ilaç kullanıyordum o yuzden cogunu gerı aldım we kıraz belkı onları wermeme yardımcı olur tatlım dene istersen ....
şimdi şöle bişi var ben araştırdım bu tarz detoks programalrı ayda yılda bir yapılnca faydalı ama alışkanlık haline gelirse vitamin kaybı oluor vücutta zarar cerior oyüzden ben sadce üç günlük programı denicem eğer dayanırsam sonuç alırsam diğer üç günü ve karpuzu yaparım kilolarımızıda yazarız üç gün sonra benim şuan 65 olması lazım
ewet bencede onemlı olan bunu alışkanlık halıne getırmemek bı kac gun sok dıet yapıp sonra eskı cok yedıgımız gunlere dönmek zaten yaptıgımız en buyk aptallık oluyor kendı acımdan söylüyorum o yuzden yılda bı kac kez yapmada sorun yok onemlı olan sok dıet bıttıkten sonrada bı kerette mıdeyı aşırı sekılde doldurmamak we azar azar yemege alışabılmek bence de ....
ha bu arada kilomu yazmaya gücüm yetmiyor inanın kı benım hedefim 3 kg olarak yazın yeter canım :)))

merhaba arkadaslar ben yeniyim kiraz diyetinde bende varim kabul ederseniz:)
birde neden özellikle 6 7 8 baska zaman olsa olmuyormuki??

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri
pelince
can_kız3....haydi bakalım herkese kolay gelsin arkadaşlar...

günaydın kızlar

biliyosunuz benim bugün ikinci günüm dün basladım

dün o kadar zor bir gün gecirdim ki anlatamam cok acıktım resmen aclık krizleri gecirdim birazda basıma agrıdı ama dayandım aldıgım kirazda marankinin dedigi gibi bi kiraz degildi valla buldugumu aldım nerden bulayım ben onun dedigi kirazı.neyse bugün sabah kalktım kirazımı yedim suyumuda içtim gittim tartılmaya gözlerime inanamadım 1 kilo vermişim hatta 1 kilo 100 gr ma yakın ve karnım dümdüz sanırım benim toksinlerim ve vucudumda bulunan fazla su karnımda birikmişti karnım dümdüz bagırsakalrım calsıyor ama karın agrım olmadan idrara sürekli cıkıyorum zaten malum suyu cok içiyorum gece cok rahat uyumusum hiç kabus görmedim sanırım vücut haifileyince bedenimde ruhumda rahatladı insallah bugünüm dün kadar zor gecmez birde bişey söyliycem biraz acık olucak ama bilmenizi istedim belki sizdede olucakmı aynısı diye bu dünkü vucut arındırma olayından mıdır bilmiyorum ama ben dün cok fazla kurt döktüm bagırsakları temizliyor hakkaten sanırım bu kiraz yesilçay ve su üçlüsü
allah hepimize saglıklı zayıflamak nasip etsin
görüşmek üzere

arkadaşlar benim bugün 2.günüm.ben dün başladım biliyorsunuz.4 gün yapmayı düşünüyorum ben ama bugün biraz halsizim.kirazımı yedim suyumu içdim ama benden tavsiye suyu hemen içmeyin biraz bekleyin.midem bulanır gibi oldu..başlamadan önce tartıldım 63.6 gelmişdim.bu sabah tartıldım tam 61.6 geldim.herhalde su kaybı olsa gerek.1 günde 2 kilo nasıl verilsin..bide mide boş zaten...inş yağlarımda erir..ben birazdan karnıma streçfilm sarıp işlerimi öyle yapacam.kendimi daha iyi hissedersem birazda stepperda adım atarım.bide bişey soracağım benim yeşil çayların tadı çok kötü.elmalı ve limonlu almışdım çaykurun poşet çaylarından.dün 3 bardak zor içdim ama her öğün 3 bardak deniliyo..sizde yeşil çay içerken zorlanıyormusunuz?

canım verdiğim linkte site üyelerinin kullandığı ürünler hakkında yorumlar var..istediğin ürünü tıklayıp yorumları görebilirsin..

Zayıflama Desteği Ürünler - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz