Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

kızlar bende şu an öğlen menümü yiyorum 300-350 gr. arası kirazımla yanında yeşil çayımı içiyorum, kirazları yedikçe saplarını da çayımın içine atıyor, bu arada kiraz sapları da demlenip onu da içmiş oluyorum, maşallah diyim gayet iyiyim
inşallah hepimiz başarır güzel sonuçlar alırız.

:)) kızlar benim bildiğim tek beden temizliği abdest :))
şaşkınlıkla bakıyorum sayfalara, gerçekten ay'ın beden temizliğiyle bir ilgisi olabilirmi. Bu okuduklarım bana putlardan, güneşten, hatta ineklerden medet uman insanların yaşadığı dönemleri hatırlattı. farkında olmadan kendine bile hayrı olmayan nesnelere mucizelermi yüklemeye başladık dersiniz. üç gün boyunca sadece kiraz yemek yerine sadece kayısı, sadece brokoli, sadace üzüm yesekte en az 2-3 kilo vermezmiydikki. Lütfen kırıcak bir şey yazdıysam affedin. Umarım uygulayan arkadaşlarım faydasını görürler. Hepinize bol güneşli mutlu günler diliyorum a.s.

Ayın etkisinin bilimsel açıklaması çekim gücü yani en yüksek çekim gücünüde dolunayda yakalıcak tabiki mucize kirazda degil onun yerine karpuzda önerildiine göre tek besinde mucize

ben de varım beni de ekleyin
sabah kalktım (11 gibi :)
ilk başta 3 kupa yeşil çay içtim
sonra yarım kg kiraz
şimdi de su içiyorum
gayet iyiyim çok şükür
diğer öğün ikindi gibi olcak heralde
ama son öğün mutlaka gün batımında unutmayın kızlar
kolay gelsin

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
Lindsay
sportie
barrett...

kızlarr cidden o kadar da zor değilmiş daha 250 gr kiraz anca yemişimdir.
birazdan da dışarı çıkacağım
yeşil çay dışında başka bitki çayları içemiyorum malesef işe yarar inşallahh

işin kötü tarafı bende yeşil çay içemiyorum...

Ayın etkisinin bilimsel açıklaması çekim gücü yani en yüksek çekim gücünüde dolunayda yakalıcak tabiki mucize kirazda degil onun yerine karpuzda önerildiine göre tek besinde mucize

Canım sadece meraktan sorucam çekim gücü yağlarımı çekicek vücuttan :) yada dolunay bitince yine eskisi gibi mi olucaz. İnançlarınıza ve uygulamanıza sonuna kadar saygı duyuyorum. Hepinize bol şans.. opuyorumnanaktan

Canım sadece meraktan sorucam çekim gücü yağlarımı çekicek vücuttan :) yada dolunay bitince yine eskisi gibi mi olucaz. İnançlarınıza ve uygulamanıza sonuna kadar saygı duyuyorum. Hepinize bol şans.. opuyorumnanaktan
hahaha aynen yağları çekecek:KK70:DD yaptığın detoxun etksini artırcak yag yakımı yok burda su kaybı var kiloda ondan azalacak amaç fazla suyu atmak zaten belirtilmiş sonuçta bizler ilk kez yapıoruz belkide boşa zamn kaybı ve boşa eziyet aç kalmak ama denemekte fayda var dimi oyüzden başladık denemeden bilemeyiz

tatlım daha çok erken kurtulursun o göbişten takma hiç kafana..
kiraz saplarınıda kurutman lazım öyle içemezsin.. oda acayip ödem attırıyor aktardan al onlar kurruyana kadar.. ama emziriyorsan dikkatli olmalısın vücudunun suya ihtiyacı varken böle şeylerle kaybetmemn gerek...

opuyorumnanaktan tşk ederim canım.....bol su içiyorum..zaten ek gıdayada geçdik..bakarım süt gelmez gibiyse bırakırım zaten...

kızlar ne durumdasınız? ben acıktım yaa normaldu bu saate kadar yemesem bu kadar acıkmazdım. psikolojik midir nedir iftarsız oruç tutar gibiyim mafoldumben

beyzanur cum ayy çok güldüm iftarsız oruç:roflol::roflol::roflol:

ben öğlen menümdeki kirazları bitiremedim ancak 250-300 gr kadar yiyebilmişimdir, yanında da 2 bardak yeşil çay içtim, yeşil çayı pek sevmiyorum benneyaptımki
acıkmaktan çok benim uykum geldi, şöyle bir yer bulsam da kıvrılıp yatsam ne güzel olur.
Benimki de oruç gibi olmuş :roflol::roflol::roflol:

yalnız ben bu detokstan çok umutluyum çok güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum

sanki zaman geçmiyormuş gibi geliyor...hani sayılı gün çabuk geçerdi hala ilk gündeyiz...

merhaba kızlarr
az önce bir tabak daha kiraz yedim yeşil çayımı demledim bu sefer içine taze nane ve limonda ekledim.
sportie bende doğuş un limonlu yeşil çayını alıyordum ama kalmamış bu sefer aktardan aldım pek beğenmedim tadını umarım içebilirim . bide benimde uykum var ama uyumamak için direniyorum
yeliz cim aynen bugünü atlattık mı sonrası daha kolay geçececektir inşallahh
beyzanur haklısın canımyaa

sanki zaman geçmiyormuş gibi geliyor...hani sayılı gün çabuk geçerdi hala ilk gündeyiz...

bende acıktım bide yemek yapcam şimdi zormuş ya:KK70:

haha valla geçmiokafamçokkarıştı

aaaa kızlar hemen pes etmeyin ay ne var canım sıkın dişinizi biraz, kim kaç kilo bilmiyorum ama şöyle bi hayal edin kendinizi 3 kilo daha zayıf sadece 3 günün sonunda tüm ödem atılmış şişlik falan kalmamış karın kasık gitmiş süper valla, ay ben kendime geldim.
hadi canlanın biraz bugün bitti nerdeyse :dance::dance::dance:

X