Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

kızlar bende varım ekleyin lütfen listeye inş dayanabilirim en azından destek oluruz birbirimize

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu.....9 olduk..bu arada elacığım hoşgeldin aramıza..

yarın ve pazar yediklerinizi hafifletin biraz kızlar bir yola girdik boşa gitmesin..tansiyon sorunu olanlar yoğurtmu alırsınız eve ayranmı tedbirinizi alın ne olur ne olmaz..

kızlar bende yapacagım bu diyeti...şutarafagitti
annem görmüş haberlerde benimle paylaştı yapmaya karar verdim
ben çalılşıyorum ama evden goturcem kirazlarımı yapacağım...
:nazar:

sevgili boshayallerbunlar,oncelikle basarindan dolayi tebrikler.cizelgede bile cok guzel gorunuyor.lutfen zor olmazsa basari oykunu kisaca paylasabilirmisin.ana hatlari ile neler yaptin,neler faydali oldu.cok tesekkur ederim.:eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286

10 kişiyiz...

benıde yazın kızlar bende warım gırdık bı alamete gıdıyoruz kıyamete ınsallah bı problem olmadan hepımız tamamlarız dıyetlerımızi kırazı cok sewerim iy oldu bı yerde benım için ....

hoşgeldin tramissu1986 11 kişi olduk hadi pazartesine kadar çoğalalım ne kadar çok moral o kadar dayanma gücü:teselli:

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986

11 kişi.....

ben de denemeyı istiyorum da ben koca bı tabak kıraz yemıstım gecenler de mahvoldum. bi gün ayaga kalkamadım. uc gun yarımsar kılo sadece kıraz napar bılmıyorm. :KK43: korkuyorum. ishal+ mide bulantısı

ben de denemeyı istiyorum da ben koca bı tabak kıraz yemıstım gecenler de mahvoldum. bi gün ayaga kalkamadım. uc gun yarımsar kılo sadece kıraz napar bılmıyorm. :KK43: korkuyorum. ishal+ mide bulantısı

yapmıcan kaydirigubbakcemile
bakalım bize nolcak kaydirigubbakcemile3

bize bişi olmazsa dene lülülülülülü
sen bilirsin canım yerimseniben
yarından itibaren dikkat edicem ben hazrlığa başlıcam CADIARZU

bıde hazırlıgı varmıs nıe soylemedın onu =) tavuk yedım bugun bıraz. =) korkuyorum ben bundan bılmıyorum karar veremedım o gun gelsın bakarım .

bıde hazırlıgı varmıs nıe soylemedın onu =) tavuk yedım bugun bıraz. =) korkuyorum ben bundan bılmıyorum karar veremedım o gun gelsın bakarım .

ah bu ben :mymeka:
dedim ya yürüyüşten gelmiştim başıma güneş geçti die lülülülülülü
daha kocaman iki gün war kaç günde hazrlancan yeter işte naniknanik

X