Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

- Detoksun safra kesesi, kalın bağırsak ve karaciğere daha etkili olması açısından, her gece yatmadan önce bir kahve fincanı zeytinyağı ile aynı oranda limon suyu karışımı karıştırılıp içilebilir. denilmiş bunuda ypalım arkdaşlar

olay ayın dolunaya dönme zamanıymıs oda bugün yavas yavas baslayıp tam olarakda ayın 8 inde bitiyormus bende bugünden basladı diye bende basladım tam olarakda yarın dolunaya girecekmiş ve 7 sinde cıkmaya baslayıp 8 inde tam olarak dolunaydan cıkacakmıs bunları bi sitede bu detoksa baslayanlardan ögrendim adminleri ve detoksa baslayanlardan bende bugün sabah basladım feleğim şaşmış durumda valla cok zorlanıyorum ama dayanıyorum

ben zaten iki gündür kiraz yiyorum eti bıraktım çok acıkırsam çorba içiyorum ekmeği bıraktım..asitli içecekleri bıraktım..birde dün karpuz yedim..karpuz çok fena o diyeti nasıl yapıcaz.. dün iki öğün karpuz yedim sürekli wc ye taşınıyor insan..

kızlar ben gidip yatıyorum valla aclıkdan nevrim döndü sabahın 5 inde kalktım kiraz yedim 1 bardak su içtim yattım sonra 10 da kalktım gene kiraz yedim bi bardak su içtim bide bi bardak yeşilcay içtim sonra öglen gene kiraz yedim ve bir bardak yeşil cay içtim aralardada su içtim sürekli ve suan 1.5 litre suyu bitirmişim wc cıkıyorum dogal olarak sık sık gidip yatıcam şimdi çünkü kulaklarım ugulduyo aclıkdan karnım durulduyo oy oy oy ölmessem iyidir hepimize kolay gelsin

bugünden başlamasydn ya yarın olması gerekiodu of bu kadar zormu üç gün nasıl dayancaz hadi bakalım inş dayanırız ben yediklerime dikkat etmedim ama yarın inş başlıcam bide size tavsiyem kirazı yedikten hemen sonra su içmeyin dokunur

sabırsızlıkla yarını bekliyorum kaydirigubbakcemile3
ben bu hafta full dışarda olcam için pek acıkmam CADIARZU
yani umarım öyle olur naniknanik

ay valla bende yağı falan kesinlikle yapamam ama kiraz yıyecem bol bol .....
cok acıkırsam en kotu ıhtımal 1 dilim kepek ekmeği yerim yani napalım başlayanlada gözüm korktu valla ama pes etmek yokkk......

arkadaşlar ben bugün başladım.kirazlarımı 1er kiloluk tarttırıp aldım.daha fazla yemeyeyim diye..ben öğün olarak yemiyorum ama..arada gidip gelip atıştırıyorum.2 bardak yeşil çay içdim.su içiyorum bolca..bide karnıma streçfilm sararak 350 adım spor yapdım stepperda...ayarını en sona getirdim müthiş terlemişim...bence çok korkmanıza gerek yok arkadaşlar..gelip gidip kiraz yiyorum ben..nasıl olsa 1 kilo hakkımız var..kendimide hiç kötü hissetmiyorum...hepimize bol kilo kayıpları diliyorum....

buujuu
bugünden başlamasydn ya yarın olması gerekiodu of bu kadar zormu üç gün nasıl dayancaz hadi bakalım inş dayanırız ben yediklerime dikkat etmedim ama yarın inş başlıcam bide size tavsiyem kirazı yedikten hemen sonra su içmeyin dokunur

basladım artık canım devamını getiricem insallah.az önce uyandım ve size yazayım diye hemen pc basına geldim.sabahdan beri yedigim içtigim : kiraz-2 bardak yeşil cay ve 3 litreye yakın oldu içtigim su- suan itibariyle bendeki elişme müthiş bi şekilde bagırsaklarım calıstı ama iyi olan tarafı hiç karın agrısı cekmedim dogal olarak suan biraz rahatım insallah idrar ve bagırsak calışmasıyla vücuttaki toksinleri ve fazldan olan atacaksınız dedikleri 3 kiloyu atarız.

benden sonra yazan bazı arkadaslar korkmus gözü yazdıklarımı okuyunca sanırım korkmayın lütfen herkezin bünyesi aynı degil benim ilk günüm ve cok zor geciyor ama herkezin böyle olmaz ben zaten normaldede aclıga hiç dayanamam bu yüzden korkmayın yarın sizlerinde insallah iy haberlerini bekliyor olucam (iyi haberden kasettigim bagırsakların karın agrısı olmadan calısmaya baslaması)

şimdi kiraz sapı demliyorum onu içicem

hepimize kolay gelsin

kızlar bugünden başladınız sanırım hayırlı olsun hepimize inşalllllllahhhhhhhhhh...
vücut ölçülerinizide almayı unutmayında farkı daha iyi görelim.. belki kilo kaybı değilde daralma olur..
bu arada kilolarımızı yazıcakmıydık topiğe... yoksa büyük günün bitişinde yani perşembe sabahı öncesi ve sonrası diye bildirim mi yapıcaz..::)))

slm arkadaslar

ben 1 kılo kıraz konusunu anlamadım şimdi sabah 1 kılo, öğle 1 kılo, aksam 1 kilo mu yıycez.. yoksa 1 gun boyuncamı 1kilo yıycez. CADIARZU

iyi akşamalar arkadaşlar
gulum deneyimlerini bizimle paylaşmışsın çok sağol canım
bende bugün 2 kilo kiraz aldım ve ayrı ayrı tarttırdım ama benim kirazlar baya olgunlaşmış ama yerinden aldığım için sorun yok bence
bide bugün eşim nasılsa 3 gün kiraz yiyeceğim diye balık yemeye götürdü beni:)
lindsay kilosu 60-70 arasında olanlar bir gün içinde toplam olarak 1 kg kirazı geçmeyecekler eğer 70 üzeri ise 1,5 kg olabilirmiş. mesela sabahtan öğlene kadar 500 gr , öğleden akşama kadar 500 gr çok acıkılırsa ise gecede 1 kase kiraz yenilebilirmiş
sadece aşk yarın bi liste oluşturup ölçülerimizi ve kilolarımızı yazabiliriz canım

jnaz
aynen valla canım benimde annemle babam ben kiraz detoksuna basladım onlar gitti mangal yakmaya ay ay işkence gibi ama dayanıcam haziran ayında bu kiraz detoksunu 3 gün yapanlar 3-4 kilo vermişler forumalrını tek tek bütün gün okudum dayanalım

X