Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

daha çok var ya aslında 60 olmak istiyorum mafoldumben
ama büyük hedefler belirledim mi gözümde büyüyor kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar bende kiraz diyetine başlayacağım kısmetse
nette biraz araştırma yaptım bu diyet hakkında eğer dikkat edilmezse verilen kilo tekrar alınabilirmiş( bütün diyetlerde olduğu gibi) bide tartıda kilo almış gibi görünülsede incelme devam ediyormuş işte bu kısmını anlayamadım
ben kilo vermekten çok vucudumu dinlendirmek istiyorum tabiki 2-3 kilo versemde fena olmaz yerimseniben
birde ilk gün başağrısı olmasıda normalmiş

slm canım .....
tabııkı dıetlerın hıcbırının garantisi yok sonuçta almayacagımıza dair....vucudumuzdakı toksınlerı falan attıgımız we bagarsaklarımız daha normal duzene gırıp temizlendiği için vucudumuzdakı şişlik gidiyor dolayısı ıle sekıl olarak düzeliyor ilk bı kac kg da da zaten werdıgımız zaman ilk başta hatlarımız düzelmeye başlıyor .....
ha cok kiraz yedikten sonra direk cok su içilirse zaten ishal yapıyor ona da dıkkat bence :))

hoşgeldin tramissu1986 11 kişi olduk hadi pazartesine kadar çoğalalım ne kadar çok moral o kadar dayanma gücü:teselli:
hoşbulduk canım .......
herkese ince bedenlerımızle geniş arkadaşlıklar kurmak dileği ile........

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz
DrGunay

eklemeyi unuttuğumuz kimse varmı ...

ehhhhh zayıflama olurda ben olmazmıyım ya tabiki bende varım kızlar :) hep birlikte elele kilo veremezsekde detoks olur zaten değişikliğe ihtiyacı vardı vücudumun haydin bakim gün ola hayrola şimdiden herkese allah kolaylık versin... kaydirigubbakcemile2

bende varım...ama ben bazı sitelerde 5 i diye duydum..
ben 5inde başlayıp 4 gün yapcam artık..kesin olsunda kaçırmayalım tarihi...

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELİZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz
DrGunay
PELİNCE
:dance::dance::dance::dance::dance::dance:

Bende yapıyım bari cumaya tatile gideceğim inşallah işe yarar su ne kadar içmek lazımmış peki günde 3 litre falan içilmiyor mu yoksa cırcır olmayalımda.Alışverişlerim var sokaklarda yanımda kirazlarımla dolaşırım artıkın ama denilen kirazı bulmak lazım marketlerdede hep komacanlar var.Bugün patlıcan oturtma yedim bende bileydim yemezdim yarın biraz soft yapayım dimiiiii

ÖNEMLı NOT: Kanser, hepatit A-B-C, kalp damar rahatsızlıkları, kısırlık, reflü, diyabet, boyun fıtığı, bel fıtığı, MS gibi kas hastalıkları, böbrek rahatsızlıkları, obezite, psikolojik bozukluklar, üst solunum yolu hastalıkları, karaciğer rahatsızlıkları, bağırsak sorunları ve safra kesesi olanların; detokstan daha iyi netice elde edebilmeleri için karpuz ve kiraz detoksu sırasında Cosmic Besin Destek Ürünlerinden Alfa alfa, Soya, Spirulina ve Zencefil kullanmaları tavsiye edilir.

- Arzu edenler sabahları sulu lavman setiyle lavman uygulaması yapabilirler.

- Detoksun safra kesesi, kalın bağırsak ve karaciğere daha etkili olması açısından, her gece yatmadan önce bir kahve fincanı zeytinyağı ile aynı oranda limon suyu karışımı karıştırılıp içilebilir.

- Doktorunuza danışarak uygulayınız!Anlatıp anlatıp altına bunu yazdıklarında canım sıkılıyorBöylede bir not varmış.Bir kahve fincanım yağ diyor ıyyyyyyyyyyy nasıl içicez bunu

Son düzenleme:
--------------------------------------------------------------------------------

buujuu
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk
topraksuu
YELıZ
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri
pelince...

bende yapmak isterim ama karpuz olanını karpuzu cokseviyorum karpuzla yapan yokmu.. birde bildigim kadarıyla şimdi marankinini dedigi karpouzu bulmak imkansız gibi geliyor yorum olursa sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…