Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

nasıl üç kilo verdiniz yaa.. ben 1.700 verebildim. geri almamak için de bitince mısır gevreğimi yiyeceğim 2 hafta.. bakalım bugün kiloda bi değişme olacak mı son gün...

benimde bugün son günüm ama henüz tartılmadım,77 ile başladım artık yarı sabah tartılırım

diyetimide hiç bozmadım,kiraz su yeşil çaydan başka bişey ağzıma sürmedim,akşamlarıda kendimi streçleyip 45 dakika spor yaptım,ama sonrasında biraz halsiz düştüm,bugün daha iyiyim çok şükür

bakalım yarın tartı yüzümü güldürecekmi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlarr
maşallah devam etmişsiniz diyete ben 2. gün bırakmıştım malesef
bugünde k-flexs e başladım 2 hafta onunla diyet yapayım diyorum birde belki duymuşsunuzdur leslie sansone walk the home diye bi cd var onu yükledim. son derece eğlenceli aynı zamanda da yorucu onunla spor yapıyorum.

maşallah canım harikasın. zaten toplamda 3 gündü.
bu ödem galiba hepimizde yok bende aynıyım hiç gitmemiş kilom dünküyle aynı..yarın diyete başlıyorum katılanlar olursa listemizi oluşturalım..
ben varım canım
sanada maşallah canım merakla bekliyorum sonucunu
inşallahh akrepçimm
Ben daha karar veremedim ama bugün son gün bir an önce karar vermemiz lazım. Sizin aklınıza hangisi yatıyor?

ben çok katı bir diyete başlamak istemiyorum açıkçası . 2 hafta boyunca k-flexs diyetini uygulamayı düşünüyorum. çünkü onu deneyen arkadaşlarımda çok güzel sonuçlar almışlar

ben çok katı bir diyete başlamak istemiyorum açıkçası . 2 hafta boyunca k-flexs diyetini uygulamayı düşünüyorum. çünkü onu deneyen arkadaşlarımda çok güzel sonuçlar almışlar

Evet ben de çok duydum etkili olduğunu ama şöyle bir durum var; ben ikinci kiraz detoksunu da yapmayı düşünüyorum ve o zamana kadar(yani 20 temmuz'a kadar) süt ve süt ürünleri kullanmamaya dikkat etmek gerekiyor. O meret de süt ile tüketiliyor

Off ben ne yapsam ki fisfisfis

ufff yaaa ben hala wc ye çıkamadım............
öğle :yarım kilo kiraz yedim..
bol su içmeye devam..
ve az sonra toplantım var..korkum toplantıda wc ye git gel yapmam aklıma geldikçe sinir oluyorum rezil etmez umarım beni(

kızlar ben yarından itirabern başlıyorum verdiğim linkteki diyete..38 günlük bir diyet..ilk diyet hariç diğerleri 2 kere uygulanıyor..link veriyorum...

1.5 2 kilo gitti....

ay bende 5.2 kg sandım ilahi ben :))) gözlerim açılmıştı valla canım ya :)))

bu arada kızlar bu kadar kiraz muhabbetinden sonra benim nickim rahatsızlık vermez umarım

yok şekerim sen benim nickime bakma yeter ben sana baktıkca canım kiraz istiyor aklıma gelıo ve hemen yıyorum dur bıraz daha alayım :)))

Ayyy wc ile aramda kopması imkansız bağlara imza attı bu detoks

aynen canım yarım saatte bir vc deyim valla olsun kg vermemiş bile olsak bagarsaklarımız temizlendi kotu mu ??

ben dayanamadım bozdum diyeti hemde hamgurger yedim ama tartıldım 62,700gr çıktım ben 65 sanodum kendimi nese hepnize kolay gelsin ama karar verdim az yicem akşam yemicem öle forma gircem aç kalarak olmuo eziyet

pesss .....
ben dün sabah bir dilim kepek ekmeği bi iki dilim domates bi dilim paynir yedim die sense direk hamburgerle girmişsin valla tam damardan bende akşamüstü arkadaşlarla dısarı cıktım ama kirzlarımı yıyıp cıkmıştım allahtan canım istemdi hiç isteseydi kesin bende bozabılırdım yanı ama bugün ilacımda bitmiş oldugu için sadece kiraz yedim bakalım ha bırde tartıldım toplam 1.5 kg gitmiş en azından midemin şişliği gitti ya cok şükür oda yeter suan iyiyim kiraz yedimhep yok bi sorun cok sukur ki...... e nede olsa benımkı öğleden sonra detoksuydu bugun hariç bugun tam gün detoks yapıyorum olsun o kadr :)))

o zaman galiba detoks sonrası diyetede kimse kalmayacak...

ben kalacam canım benımde bi listem var bende o liste ile haftada 3 kg vermiştim 2 hafta önce ve almadımda bu detoksda iyi geldi bı hafta sonra ıne o dietime girerim yazarım bi ara bende .....

aynen canım bende tüp bebegee başlayacagım ramazandan sonra falan zaten bu yuzden aşılama için kullandıgım ilaçlardan dolayı ben kılo aldım cnm sende de öyle mi acaba kilomuz cok yakın hatta ben yazdırmamıştım bile allah yardımcımız olsun hem kilo vermede hemde tüp bebekte inşallah rabbim yuzumuzu güldürür canım ikimizinde ...

canım o zman şu toplantıya kadr su içme cunku kıraz üzerine dierek su içince feci cıkılıyor dıkkat ette zora sokmasın senı sonra bol bol su ,içiersin canım

biz 5.takım olarak uyguladık bu diyeti tam bitiremedik, herkes tam anlamıyla uyamadı ama yine de çok güzel kilolar verildi,
kesinlikle tavsiye ediyorum. ne kadar sadık kalınırsa o kadar güzel kilo veriliyor.
bizim kaptan kalliste daha önce bunu uygulamış ve 15 kilo kadar vermiş, vitamin, protein, karbonhidrat hepsinden var sadece miktarları azar azar, günlük 1000 kaloriyi geçmiyor,
dedim ya ne kadar sadık kalınırsa o kadar kilo gidiyor benden söylemesi

kızlar benim verdiğim linkteki diyetlerin hepsi 2 kere uygulanacakmış konuyu açan arkadaşla görüştüm öyle dedi..

peki uygulama nasıl..mesela 1. listeyi yapıp sonra tekrarmı başlicaz yoksa sırayla tüm listeleri yapıp tekrarmı..sanki aklımda 4-3-2-1 diye tersten başlanıcağı kalmıştı ama

ve hala tık yok bende kızlar..bağırsaklarım tıkandımı ne?

ve bir soru daha bu diyeti yapan arkadaşlar bu topiktemi toplanıcaz yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…