Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

peki uygulama nasıl..mesela 1. listeyi yapıp sonra tekrarmı başlicaz yoksa sırayla tüm listeleri yapıp tekrarmı..sanki aklımda 4-3-2-1 diye tersten başlanıcağı kalmıştı ama

diyeti okudum kızlar tamam..listenin biri 4 günlükmüş ve sadece onu 4-3-2-1 yapıcakmıız

evet canım ilk diyeti üstüste iki kere uygulayıp ikinciye geçicez..4 günlük bir diyet var onu tersten yapıcaz sadece..

akrepciğim benim için farketmez burada devam edebiliriz..arada karpuz detoksunuda yaparsak burada kalmak daha mantıklı sanki...

iyide şeker detoksları aralaramı sıkıştırıcaz..karpuzdn önce kirazın tekrarı var biliyosun

ama tabiki bu benim fikrim siz başka bir şekilde yapalım derseniz onada uyarım..başka topik açsak bir orası bir burası takip etmek zor olur o yüzden..

beyzacığım zaten maranki ilkini yapamayanlar için 2. yi demişti..bencede direk karpuz detoksuna geçelim..

slm kızlar bu gunude bıtırdık hadı hayırlısı akşamada bı kase kırazım var sabah tartı .... bugun kahvaltı bıle yapmadan gectı ıyıydı temizlik falan yaptım cok oyalandım ama bıraz baş ağrısı var (
bencede burdan devam edelim :))

o zaman itirazı olan yoksa yeni bir liste yapalım...kimler katılmak istiyor..

kızlar bnde yaptım bu detoksu ama bu akşam dayanamdım midem ağrıyordu bir kaç lokma attım ağzıma yrn kaç kilo verdiğimi yazarım... yrn diyete 1, denmi başlıycağız.....

kızlar bnde yaptım bu detoksu ama bu akşam dayanamdım midem ağrıyordu bir kaç lokma attım ağzıma yrn kaç kilo verdiğimi yazarım... yrn diyete 1, denmi başlıycağız.....

evet canım birden..senide yazalımmı..

Oleyyyy bitti sonunda :sm_cool: sabah olsun hemen yemek yemeyi özledim valla -tatlicadiarzu-
Kızlar ben o diyeti yapamıcam çünkü dikkat edilmesi, bire bir uygulanması gereken bir diyet ama benim her gün bunları hazırlayabilmem ve bire bir uygulayabilmem mümkün değil. Ben bu diyete başlıyorum

Aç kalmadan 1 ayda 8 kilo (denenmiştir) - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Sabah kahvaltısında bazı günler değişiklik yapabilirim, akşamları da ara sıra z.yağlı yemek yerine ızgara köfte yiyebilirim. Hepimize kolay gelsin. Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

kızlar ben hala aynı topikte yapılırmı tedirginliğindeyim..marankiyle topiğinde başka bir diyet uygulayıp yorumunu yazarsak uyarı almazmıyız..problem olur gii geliyor..
ve yelizcim ben varım demiştim zaten yaz bakem beni listenin en başına..
aaaa valla katılmam sooraa zati her yanı kiraz gibi görmeye başladım..yarın olsaydıda midem farklı bişileri tadsaydı pöhhhh...........

--------------------------------------------------------------------------------
akrep33
tramissu1986
YELıZ
SuRReaL1907 canım senide yazdım nasılsa birlikte başlıyoruz ...diyetler farklı ama amacımız aynı..

Bu diyeti bende yapacağım arkadaşlar ama cuma günü tatile gidip gelip öyle başlıyabilirim

1.liste 6gün
2.liste 3 gün+3 gün
3.liste 3 gün+3 gün
4.liste 3 gün+3 gün
5.liste 4 gün + 4 gün (1,2,3,4,4,3,2,1)şeklinde
6.liste 3 gün +3 gün

Liste toplam 38 gün arkadaşın dediğine göre 40 günde 18 kilo vermiş arkadaşı ben 12 kilo vermek istiyorum çok hafif öğünlerde kiraz gibi şekersiz meyvelerle desteklerim sanırım çünkü bazı ana öğünlerde ayran içiyorsun kolay değil sanırım uygulaması ama 4,5 gün sonra tartı gülümsemeye başladıkça ve bünyemiz alıştıkça kolaylaşır diye umuyorum.Siz ben gelmeden başlarsanız farklı topik açarsanız bana bir mesaj atarmısınız nerdesiniz bulayım sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…