Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

Yapılabilir bir diyet. Her gün 1 saat spor yapıyorum zaten. Ayyy heyecanlandım birden İnşallah işe yarar :dance:

Tşk sportie.

canım valla ben en son 7 sene önce görmüştüm 55 kiloyu, versem versem 58'e kadar verirdim sonra tıkanır kalırdı, etrafımdaki herkeste senin zaten fazlalığın yok ne güzel işte bunu koru yeter derlerdi, bende aynı yerde saymakta bıktığım diyeti bırakırdır.
yine 58'e gelip takılmıştım tam 5 hafta, ama diyetim devam ediyor, aradaki ufak kaçamaklar hariç ama kilo yerinden kıpırdamıyor. bak bu listeye geçtim, burdaki temel günlük 1000 kalorilik beslenme her çeşit var ama hepsinden azar azar.
bak 3 kilo gitti valla bir ayda. şimdide bu detoksla biraz daha ileri gitmek istiyorum.
Eğer 55'in altına inersem yemin ederim ki 54 ne zaman oldum hatırlamıyorum 20 sene önce falandı herhalde abartmıyorum.

bende sizlere çok teşekkür ederim, motivasyonla bakın akşamı yaptık bile

işteyim ve ayağa kalktıkça başım dönüyor sıcak bir yandan offff bu ne şimdi ya

canım dur panik yapma bulabilirsen git bi tane zeytin falan at ağzına bişey olmaz.
yeşil çayda tansiyonu düşürüyor. başka meyve çayları içebilirsin
çok kötü hissedersen akşam salatalık yersin
sebze meyve dışına çıkmamaya çalış canım

Evet bugün çabuk geçti. Şu saate kadar toplam 750 gr bile yiyemedim kendimi çok tok hissediyorum.

yakamoz_xx mümkünse fazla ayakta kalma canım.

slm kızlar maşallah süpersiniz bayıldım sizin muhabbetlere ben anca gelebildim ama ben sabah ilaç içmem gerektiği için sabah 1 dilim kepek ekmeği yedim yemek zorumdaydım midem bulanıyor yoksa bılıyorum yanı ac karnına da ilaç içemem sonucta ama su ana kadr bı sorunum yok inşallha boyle dewam ederiz...

A.selam, hoşgeldin. Ben şimdi çayımı içicem. Çayı sade içemeyenler çiçek balı ile tatlandırabilir demişti Maranki. Ben limon kullanıyorum sadece.

hoşgeldin tramisu cum, inşallah önemli bir rahatsızlığın yoktur canım, ilaç kullanıyorum demişsin de.
kaç kilosun senin de kilonu listeye ekleyelim

kızlar karpuzdan önce bi kiraz detoxu daha var ama ben yapabilcemmi bilmiom kiraz kiraz içim dışım kiraz olcak

kızlar karpuzdan önce bi kiraz detoxu daha var ama ben yapabilcemmi bilmiom kiraz kiraz içim dışım kiraz olcak

hayırlısıyla şunu bi atlatalım da ne olur ne gösterir bilinmez, şu an bende düşünemiyorum daha fazla kirazı

buarada dayanamayanlar bırakın arkadaşlar hastanelikmi olcaksınız sağlık daha önmli ben şuan dayanıorm dayanamadıım noktada bırakırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…