Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Mesude kızı Sahire Gökçe ben. Bismillahirrahmanirrahim. ALLAHIM senden hidayet ve siratul mustagiym isterim. Beni bağışla doğru yola ilet. Namazlarini daim olarak kılan kullarından eyle beni. Kardeşim Memduha acil şifalar nasip eyle. Kredi borçlarını ödemeyi nasip eyle. Bildiğim bilmediğim tüm helal kaynaklardan hayırlı riziklar nasip eyle. Açmış olduğum davadan yüzüm ak ve haklarımı almış bir şekild e çıkmayı nasip eyle. Amin amin amin.

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin

Duam, Rabbim bana şifa ver. Çocuklarıma, eşime,anneme bana afiyet ver. Bizi zor şeylerle imtihan etme. Eşimi işsiz bırakma. Burdaki ihaleyi almasını nasip et. Çocuklarımı güzel ahlakla ahlaklandir. Halim çocuklar olsunlar amin adım melek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…