Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

İsmim Almıla
Duam;
Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirahim. Elhamdulillahi Rabbil Alemin Vessalatu Vesselamu Alâ Seyyidina Muhammedin ve Ala Alihi ve Sahbihi Ecmainet Tayyibinet Tahiriyn.
Ya Rabbi Sen Leyla kızı Almıla'nın eviyle ilgili sıkıntılarının tez zamanda açılmasını, sıkıntılı olduğu insanlardan bir an önce kurtulmasını, bundan sonrasında eviyle ilgili hayırlı insanlarla muhattap olmasını nasip eyle, Adana'ya tayininin hayırlısıyla tez zamanda sıkıntısızca olmasını nasip eyle, hakkında hayırlı ise güzel bir evlilik nasip eyle, hayırlı değilse Sen ondan daha hayırlısını nasip eyle Ya Rabb. Tüm bedeni ve ruhi hastalıklarına, evhamlarına ve vesveselerine acil şifalar nasip eyle. Kaygılarından kurtulmasını ve dünyada ahirette afiyette olmasını nasib eyle. Namazını ölene kadar huşu içinde kılanlardan eyle, son nefeste imanını kurtaranlardan eyle. Birlikte dua ettiğimiz bütün kardeşlerimin duasını da hayırlısıyla kabul eyle.
Essalatu vesselam bi adedi ılmillah aleyke ve alâ âlike ya RasulAllah eğısni serian . Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. AMİN

5 Yasin-i Şerif ve 1479 ayeti tamamladım. Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin

5 yasini Şerif ve ve 1479 tane Selâmun Kavlen nin Rabbin Rahîm(Rahîmin) okudum rabbim dualarımızı kabul eylesin

Okudum Rabbim kabul eylesin hepimizin gönlünden geçen dualarimizi tez zamanda olmasini ve şükür dualari yapmayi nasip eylesin.

Kızlar dualarimizi paylaşmaya şimdiden başlayalım cuma gunu toplu dua olacak cuma gunune kadar da Yasin süresini ve ayeti okuyup bitirelim insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…