Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kafiyesizsiir

İkimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
6.808
10.048
DUA LISTEMIZ KATILMAK ISTEYEN HERKESE ACIKTIR HER YENI LISTEDE YENI DUA BELIRLEYIP DUAYA KATILAN KISILERE SIRASI GELINCE OKUMA YAPILIYOR KATILMAK ISTEYEN BENDE KATILABILIR MIYIM DIYE BILDIRIM YAPABILIR

Ebü’d-Derdâ radıyallahu anh Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’i şöyle buyururken dinlediğini söylemiştir:

“Bir müslüman, yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse, mutlaka melek ona, aynı şeyler sana da verilsin, diye dua eder.” (Müslim, Zikir 86. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Vitir 29)

Yine Ebü’d-Derdâ radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyururdu:

Gelin hep birlikte yeni dualar belirleyip birbirimizin hacetinin kabul olması için farklı farklı nefeslerden birbirimize dua edelim Allah dualarimizi kabul eylesin Amin

Son düzenleme:
Katılmak isterim canım

Ebru sim Alyaayla braindamage
-Adel-
kizlar sizlerde katılmak ister misiniz

LoveMeKyrenia sende katılmak ister misin canim

Kafiyesizsiir canım benim katılmayı çok isterdim her gün okuduğum dualarım var inan onları bile okurken bazen zaman sorunu yaşıyorum özel sektörde çalışıyorum bak bugün cumartesi bugün bile mesai saat 17.30 da bitiyor eve git yemek iş derken bayılıyorum artık geri çevirdiğim için çok özür dilerim Allah dualarınızı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…