Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Beyhan kızı özge’ nın duası; Allah’ım sen beni ve ailemi kem gözden kötülüklerden kaza beladan koru yarabbim iyi insanlarla karşılaştır kötü insanları kötü enerjili insanı haset fesat bencil cimri insanı ben ve ailemden uzak tut! Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. .. Haneme Huzurlu mutlu sağlık dolu keyifli bi ömür nasip et..eşimin ve benim maddi zorluklarımıza ve manevi skıntılarımızın geçmesi için hayırlı kapılar aç Allah’ım evimizin bize hayırlı gelmesiyle beraber borcunu kolaylıkla ödememiz nasip eyle.. ailesinin verdiği sözü tutup desteğini söz verdiği gibi destek vermesini ve daha fazla haksızlıkla ve talihsizlikle karşılaşmamayı bize nasip et senden isterim Yarabbim..saglıklı imanlı evlatlar nasip eyle yarabbi, en kısa zamanda anne olabilmeyi bana nasip eylr Rabbim Amin. eşimin iş yerinde hakettiğini alabılmesı ıcın hayırlı kazançlar yada baska bı iş kapısı nasip eyle borçlarını bitirmesini durumumun iyiye gitmesini huy olarak ta sinirlilik ve kalp kırmaktan vazgeçmesini imanlı bir kul olmasını huylarının sakinleşmesini kalplerimize sükunet huzur ,bnm işyerimde hakettiğim yükseliş maddi rahatlamayı işimde daim olmayı ve eskisinden de başarılı, saygılı ve itibarlı çalışmayı daim eyle Allahım , bizi rızıklandır yarabbim!!..eşimin ailesinin de eşime maddi manevi desteğini esirgememesini, destek olmalarını aralarındakı skıntının çözülmesini hanemize nasip eyle ..Amin 🙏

Son düzenleme:
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Beyhan kızı özge’ nın duası; Allah’ım sen beni ve ailemi kem gözden kötülüklerden kaza beladan koru yarabbim iyi insanlarla karşılaştır kötü insanları kötü enerjili insanı haset fesat bencil cimri insanı ben ve ailemden uzak tut! Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. .. Haneme Huzurlu mutlu sağlık dolu keyifli bi ömür nasip et..eşimin ve benim maddi zorluklarımıza ve manevi skıntılarımızın geçmesi için hayırlı kapılar aç Allah’ım evimizin bize hayırlı gelmesiyle beraber borcunu kolaylıkla ödememiz nasip eyle.. ailesinin verdiği sözü tutup desteğini söz verdiği gibi destek vermesini ve daha fazla haksızlıkla ve talihsizlikle karşılaşmamayı bize nasip et senden isterim Yarabbim..saglıklı imanlı evlatlar nasip eyle yarabbi, en kısa zamanda anne olabilmeyi bana nasip eylr Rabbim Amin. eşimin iş yerinde hakettiğini alabılmesı ıcın hayırlı kazançlar yada baska bı iş kapısı nasip eyle borçlarını bitirmesini durumumun iyiye gitmesini huy olarak ta sinirlilik ve kalp kırmaktan vazgeçmesini imanlı bir kul olmasını huylarının sakinleşmesini kalplerimize sükunet huzur ,bnm işyerimde hakettiğim yükseliş maddi rahatlamayı işimde daim olmayı ve eskisinden de başarılı, saygılı ve itibarlı çalışmayı daim eyle Allahım , bizi rızıklandır yarabbim!!..eşimin ailesinin de eşime maddi manevi desteğini esirgememesini, destek olmalarını aralarındakı skıntının çözülmesini hanemize nasip eyle ..Amin 🙏
Amin🙏

Arkadaşlar ben 5 tane yasin okuyamadım dün adet oldum 2 tane okudum 3 tane kaldı okuya bilecek olan aranızda varmı
Canim kalan 3 Yasin süresini ben Namaria Namaria ve terliksuu terliksuu arkadaşlarımız okudu 1479 tane okunacak ayetide sen okudun okuman gereken duan bitti 💚

Nihan;
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
Allah'ım hayırlısıyla istediğim işe geçmeyi huzurlu bir ortam kurmayı sen nasip et . Hayırlı zamanda hayırlı bir kısmet karşıma çıkar .Ailelerin de anlaşabileceği Sevgi saygının eksik olmadığı Mutlu, huzurlu güzel bir evliliğim olsun, anneliği yaşamayı nasip et. Sen ailemi başımdan eksik etme, bizlere sağlık sıhhat ver. İyi insanlarla karşılaştır.Hayırda da şer de kolaylık sağla Allah'ım. Sen affedicisin yüzümüzün karasına bakıp da bizi narına atıp da yakma Yarabbi . Dua eden arkadaşlarımında gönüllerine göre ver Rabbim. Sana açtığımız elleri geri çevirme Bizi sensiz bırakma Amin..

Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Nihan;
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
Allah'ım hayırlısıyla istediğim işe geçmeyi huzurlu bir ortam kurmayı sen nasip et . Hayırlı zamanda hayırlı bir kısmet karşıma çıkar .Ailelerin de anlaşabileceği Sevgi saygının eksik olmadığı Mutlu, huzurlu güzel bir evliliğim olsun, anneliği yaşamayı nasip et. Sen ailemi başımdan eksik etme, bizlere sağlık sıhhat ver. İyi insanlarla karşılaştır.Hayırda da şer de kolaylık sağla Allah'ım. Sen affedicisin yüzümüzün karasına bakıp da bizi narına atıp da yakma Yarabbi . Dua eden arkadaşlarımında gönüllerine göre ver Rabbim. Sana açtığımız elleri geri çevirme Bizi sensiz bırakma Amin..

Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah
Amin🙏

İsmim fadime duam:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi Allah yolunda, Allah ın emir ve yasaklarına uyan ve adaleti gözeten, eşine ve çocuklarına bağlı, cömert bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva, mutlu, imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Çocuklarımın sınavlarında başarılar nasip et. Bana hayırlısı ile bir iş nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden 1şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.

İsmim fadime duam:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi Allah yolunda, Allah ın emir ve yasaklarına uyan ve adaleti gözeten, eşine ve çocuklarına bağlı, cömert bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva, mutlu, imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Çocuklarımın sınavlarında başarılar nasip et. Bana hayırlısı ile bir iş nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden 1şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.
Amin🙏

Amin🙏

Kızlar yine cuma günü kabul kapılarının açık olduğu saatlerde dualarımızı yapalım. Ben ikindi ile akşam arasındaki, akşama yakın vaziyette öncesinde iki rekat namaz kılarak başlayacağım dualarımızı okumaya. Annemle ben bitirdik okumayı. İkimizin de dualarını paylaşıyorum uzun olabilir :)

Benim Duam :

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed. Allah’ım sana dayandım, sana güvendim. Senden başka ilah yoktur. Senin her şeye gücün yeter. Sen ol dersin oluverir. Sen yoktan var edensin. Olmazı olduran, kullarına çok merhamet edensin. Sen muktedirsin. Rahmansın, Rahimsin, Latifsin. Güç ve kuvvet yalnızca sana aittir. Senin her şeye gücün yeter. Sen dilemedikçe hiçbir şey olmaz.
Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn, Emine kızı Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişiyi hakkında hayırlı kıl. Tekrar birleşmelerini ve eskisinden çok daha mutlu olmalarını nasip et. Aklındaki, kalbindeki kişinin de kalbine Tuğba’ya karşı tekrar sevgi, aşk, merhamet, özlem, bağlılık, güzel duygular, güzel hisler nasip et. Görüştüklerinde, Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişinin Tuğba’ya karşı olumlu, sevgi ve muhabbet dolu duygularının tekrar yeşermesini, onu düşünmesini, güzel zamanlarını, Tuğba'yı çok sevdiği zamanları hatırlamasını, güzel hislerinin yükselmesini nasip et. Onu anlamasını, dinlemesini nasip et. Senin için her şey mümkün. Onları tekrar birbirleri için hayırlı kıl. Onları tekrar birleştir. Beraber mutlu olmalarını, güzel bir yuvalarının olmasını, senin yolundan ilerlemelerini nasip et. Onların beraber olmasını engelleyen, istemeyen bildiğimiz ve bilmediğimiz her türlü tehlikeden, insandan, canlıdan koru, kolla, emin kıl, selamet ver. Eğer Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişi Tuğba için mutluluk getirmeyecekse, o kişi Tuğba için mutluluk verici bir hayır değilse ne olur Tuğba’nın içine İnşirah ferahlığı ver. Hakkında hayırlı olana huzurla ulaştır. Olmuş ve olacak olanı kabul edebilmiş bir kalp ve akıl nasip et. Onu bu sıkıntıdan, kederden, imtihandan, açmazdan kurtar. Aklını, kalbini sakinleştir. Hakikati kabul edebilmesini kolaylaştır. Unutmasını, önüne bakmasını, dualarının seyrini değiştirmesini, yalnızca sana güvenerek büyük çok büyük bir teslimiyet, huzur ve mutluluk içinde geçmişi kapatmasını ve huzurlu bir insan olmasını nasip et. Mutlu olmasını nasip et, yüzünü güldür, hayırlı ve mutluluk verici kapılarını bi an önce en kısa zamanda aç, kalbini ferahlat Rabbim. Onunla uğraşan, onun kötülüğünü isteyen, ona nazar eden, ona zarar veren ve verecek olan her şeyi daha var olmadan yok et, engelle, Tuğba'yı Es Selam isminle selamet içinde kıl, emin ve güvende kıl, koru Rabbim. Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır. Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. Tuğba’ya, hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

Annemin Duası:

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed. Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn, Dudu kızı Emine'nin ailesine, evine huzur mutluluk, bereket, sağlık, şifa ver. Eşine sükunet, anlayış, güzel ahlak ve merhamet ver. Onun hastalıklarına Emine'nin hastalıklarına şifa ver. Çocuklarının her daim mutlu olmalarını, anne babalarıyla iletişimlerinin iyi ve sıkı olmasını nasip et. Emine'nin çocuklarının hanesine mutluluk, bereket, sağlık ver. Torunlarına hayırlı ve güzel bir ömür nasip et. Onları, çocuklarını son nefeslerine kadar İslam'ın yolunda daim kıl. Sana layık, Efendimize layık bir ümmetin çocukları olarak onların yaşamalarını nasip et. Haneleriyle, çocuklarının haneleriyle, çocuklarıyla uğraşan, kötülüklerini isteyen, onlara zarar veren ve verecek olan her şeyi daha var olmadan yok et, engelle. Evini ve çocuklarını Es Selam isminle selamet içinde kıl, emin ve güvende kıl, koru Rabbim. Kızı Tuğba'nın en tez ve en güzel zamanda evliliğe dair mutlu, huzurlu, inançlı, aşk dolu bir adım atmasını, güzel günler yaşamasını nasip et. Onun dualarına, dualarımıza cevap ver Rabbim. Onun evliliğini, çocuklarını, aile mutluluğunu anne babasının görmesini nasip et. Onlara bu mutluluğu yaşat. Tuğba'nın hastalıklarına şifa ver. Vücudunda olan ve onu zayıflatan, ona zarar veren bütün hastalıklarına Şafi isminle tez zamanda şifa ver. Onu senin yolunda daim kıl. Şükür dolu, elindekinin kıymetini bilen bir insan olmasını nasip et. Namazlarına her zaman devam etmesini nasip et. Dışarıda namaz kılarken ona kolaylık ver, eksiklerini tamamla. İyi insanlarla senin yolunda olan insanlarla tanıştır. Aklındaki, kalbindeki kişiyi birbirleri için hayra çevir. Beraber mutlu olmalarını tekrar birleşmelerini nasip et. Sen her şeye Muktedirsin ol der oluverir. Eğer nasibinde çok daha iyi bir insan varsa, aklındaki kişi ile mutlu olamayacaksa tüm bu sıkıntılardan kurtulmasını, feraha çıkmasını, aklının kalbinin sakinleşmesini, önüne bakabilmesini, hakikati idrak edebilmesini ve en yakın zamanda hayırlı ve onu mutlu edecek kapıların onun için açılmasını nasip et. Onu nazardan, sihirden, cinden, kötü insanlardan, gözlerden ve işlerden koru. Onu muhafaza et. Artık çok mutlu olmasını, gözyaşlarının dinmesini ve anne babasını da mutlu etmesini nasip et. 2020 yılının onun için hem senin yolunda hem de mutlu ve dualarının kabul olduğunu görecek şekilde geçmesini, neşe dolu, huzur dolu geçmesini nasip et. Amin Amin Amin.
Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

X