Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Estagfurullah canim ne ozru Amin canim benim sagolasin insaAllah hepimizin duaları kabul olur Amin

ben de necm suresini tamamlayamadım henüz, o yüzden katılamicam. adetliyim. onu ne zamanakadar bitireceğiz?

Hosbuldum kuzum yani ben biraz anlayamadım duamizi kişisel mi yapcaz yoksa seninle diğer topikte yaptigimiz gibi
Yok canim kisisel degil toplu dua olacak toplu hatim gibi düşün yani okudugumuz Yasin suresini ve ayeti bir seferligine kendimizin ve herkesin niyeti icin okuyacagiz insaAllah

Yok canim kisisel degil toplu dua olacak toplu hatim gibi düşün yani okudugumuz Yasin suresini ve ayeti bir seferligine kendimizin ve herkesin niyeti icin okuyacagiz insaAllah
Canım bitirdiğimizde haber verelim mi yoksa 13ünde mi gelelim saçma bir soru oldu ama :) çok teşekkür ederim bu arada beni de davet ettiğin için çok sevindim

Canım bitirdiğimizde haber verelim mi yoksa 13ünde mi gelelim saçma bir soru oldu ama :) çok teşekkür ederim bu arada beni de davet ettiğin için çok sevindim
Rica ederim canim benim nasibinde varmış estağfurullah saçma soru değil okuduğumuz zaman bildirim yapıyoruz 13 aralıktan önce okudum diye bildirim yaparsak daha iyi olur

LİSTE ALIMA AÇIKTIR
Dualarımızın kabulü için herkes kendi ve listedeki kişilerin niyeti için;
5 Yasin suresi ve 1479 tane Selâmun Kavlen nin Rabbin Rahîm(Rahîmin). okuyacaktır

سَلَامٌ قَوْلًا مِنْ رَبٍّ رَحِيمٍ
Selâmun kavlen min rabbin rahîm(rahîmin).Anlamı;
Rahîm olan Rab’ten "selâm" sözü (vardır)

1)Son okuma günü 13 Aralık Cuma günüdür mazeretli olma durumundan dolayı okuma süresi uzundur
2)Herkes okuyunca okudum diye bildirim yapmalıdır
3)Okumaya başlamadan önce niyetler kendim ve arkadaşlarımın dualarinin kabulu için okuyorum diye alınmalıdır
4)Abdest şartı vardır
5)Herkes 12 Aralik Perşembe günü duasini paylasacaktir
6)13 Aralık Cuma günü de hepimiz kendimiz ve diğer arkadaşlarımızın niyeti için toplu dua edeceğiz insaAllah
7)Duaya başlamadan önce Besmele salavat ve dua bittikten sonra da salavat getirsek cok daha guzel olur
8)Arkadaşlarımızın duasını ederken isimlerini net bir şekilde belli edelim

Not: arkadaşlar isiminizi yazarak duanizi paylassaniz ismen dua etmek daha güzel olur

@Namaria
@tr_lelli
@caramel_7
@Gokyuzummm
@cansu_tr
@Umut_2019
@Bademmm388
@Tospaagtd
@Feslegen
@LoveMeKyrenia
@mer_4260
@Canfeb
@nedensude
@Fukaeri
@Mamilot
@Hazal
@talena
@casual woman
@Aventuss
@Mandarins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…