Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canım Allah kabul etsin sımdıden 🙏tek tek ıgrasıyorsun hakkını helal et. ❤Dua ıcın arkadaslar ısım yazmıyor acıkca ısım olursa daha iyi olur.
Helal olsun canim ne demek insaAllah hepimizin duası kabul olur 💙 evet açıkça isim yazılsa ismen dua etmek daha makbul listede belirttim insaAllah herkes duasini yazarken ismini de yazar 😇

🌺LİSTE ALIMA AÇIKTIR🌺
Dualarımızın kabulü için herkes kendi ve listedeki kişilerin niyeti için;
🌸5 Yasin suresi ve 1479 tane Selâmun Kavlen nin Rabbin Rahîm(Rahîmin). okuyacaktır🌸

🌼سَلَامٌ قَوْلًا مِنْ رَبٍّ رَحِيمٍ🌼
Selâmun kavlen min rabbin rahîm(rahîmin).Anlamı;
Rahîm olan Rab’ten "selâm" sözü (vardır)

1)🌷Son okuma günü 13 Aralık Cuma günüdür mazeretli olma durumundan dolayı okuma süresi uzundur 🌷
2)🌷Herkes okuyunca okudum diye bildirim yapmalıdır🌷
3)🌷Okumaya başlamadan önce niyetler kendim ve arkadaşlarımın dualarinin kabulu için okuyorum diye alınmalıdır 🌷
4)🌷Abdest şartı vardır🌷
5)🌷Herkes 12 Aralik Perşembe günü duasini paylasacaktir🌷
6)🌷13 Aralık Cuma günü de hepimiz kendimiz ve diğer arkadaşlarımızın niyeti için toplu dua edeceğiz insaAllah 🌷
7)🌷Duaya başlamadan önce Besmele salavat ve dua bittikten sonra da salavat getirsek cok daha guzel olur 🌷
8)🌷Arkadaşlarımızın duasını ederken isimlerini net bir şekilde belli edelim🌷

💙Not: arkadaşlar isiminizi yazarak duanizi paylassaniz ismen dua etmek daha güzel olur 💙

@Namaria
@tr_lelli
@caramel_7
@Gokyuzummm
@cansu_tr
@Umut_2019
@Bademmm388
@Tospaagtd
@Feslegen
@LoveMeKyrenia
@mer_4260
@Canfeb
@nedensude
@Fukaeri
@Mamilot
@Hazal
@talena
@casual woman
@Aventuss
@Mandarins
Allah razı olsun canım benim hakkını helal et zaman harcayıp böyle muhteşem duaların listesini kuruyorsun ve okadar güzel yönetiyorsun ki maşaallah canımm rabbim hepinizin dualarını kabul eylesin

🌺LİSTE ALIMA AÇIKTIR🌺
🌸5 Yasin suresi ve 1479 tane Selâmun Kavlen nin Rabbin Rahîm(Rahîmin). okuyacaktır🌸

1)🌷Son okuma günü 13 Aralık Cuma günüdür mazeretli olma durumundan dolayı okuma süresi uzundur 🌷
3)🌷Okumaya başlamadan önce niyetler kendim ve arkadaşlarımın dualarinin kabulu için okuyorum diye alınmalıdır 🌷
4)🌷Abdest şartı vardır🌷
6)🌷13 Aralık Cuma günü de hepimiz kendimiz ve diğer arkadaşlarımızın niyeti için toplu dua edeceğiz insaAllah 🌷
7)🌷Duaya başlamadan önce Besmele salavat ve dua bittikten sonra da salavat getirsek cok daha guzel olur 🌷

💙Not: arkadaşlar isiminizi yazarak duanizi paylassaniz ismen dua etmek daha güzel olur 💙

@Namaria
@tr_lelli
@caramel_7
@Gokyuzummm
@cansu_tr
@Umut_2019
@Bademmm388
@Tospaagtd
@Feslegen
@LoveMeKyrenia
@mer_4260
@Canfeb
@nedensude
@Fukaeri
@Mamilot
@Hazal
@talena
@casual woman
@Aventuss
@Mandarins
🌸5 Yasin suresi ve 1479 tane Selâmun Kavlen min Rabbin Rahîm(Rahîmin). okuyacaktır🌸
bu şekilde okunacak arkadaşlar listede yazarken "min" yerine nin diye yazmissim🙈

Allah razı olsun canım benim hakkını helal et zaman harcayıp böyle muhteşem duaların listesini kuruyorsun ve okadar güzel yönetiyorsun ki maşaallah canımm rabbim hepinizin dualarını kabul eylesin
Cumlemizden razi olsun insaAllah canim benim hepimizin dualari tek tek hayırlısı ile kabul olur insaAllah 😇🌺

Anneme dedim ki, dua topiklerine katılıyorum. Tanımadığımız güzel insanlarla birbirimize dua ediyoruz. Seni de yazayım mı sen de kendi duanı yazarsın senin için de dua edilmiş olur bana dedi ki; benim duam belli. Senin duan neyse benimki de odur :'( Gözyaşım pıt...Annem de katılıyor yani kızlar. Emine kızı Tuğba'nın Emine'si :KK200:

🌺LİSTE ALIMA AÇIKTIR🌺

4)🌷Abdest şartı vardır🌷

@Namaria
@tr_lelli
@caramel_7
@Gokyuzummm
@cansu_tr
@Umut_2019
@Bademmm388
@Tospaagtd
@Feslegen
@LoveMeKyrenia
@mer_4260
@Canfeb
@nedensude
@Fukaeri
@Mamilot
@Hazal
@talena
@casual woman
@Aventuss
@Mandarins
Rainbow Peace Rainbow Peace Aventuss Aventuss M Mandarins
Kızlar listemiz bu 🌺

Kizlar tanidiklariniz anneniz ablaniz kardesiniz arkadasiniz vs de katilabilir nedensude arkadasimizin annesi de katıldı ne kadar cok olursak o kadar güzel olur 🌺💚

İSMİM FUNDA,
DUAM;
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim. Allahım bütün Müminlerin günahlarını bağışla bizleride bağışladığın kulllarından eyle. Tövbe ediyoruz yarabbim. Bizim günahlarımızdan çok senin merhametin var Rabbim. sonsuz merhametine sığındık. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Allahım sen HÜLYA kızı FUNDA nın davasında haklı çıkmasını ve zarar görmeden davanın kapanmasını, bu dava sürecinin onu çok yıpratmamasını ve bu süreçte içine ferahlık olmasına, işinde daim olmasını ve eskisinden de başarılı, saygılı ve itibarlı çalışmasını daim eyle Allahım. kısa sürede feraha çıkmasına, annesinin babasının yüzünü güldürmesini nasib eyle yarabbim. mahkemeden feraha çıkınca ailesiyle umreye gitmesini nasip eyle. Evlenip mutlu huzurlu yuva kurup evlat sevgisini tatmasınıda nasip eyle Allahım. Duasını ulu kabede yapılan dualardan eyleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et Rabbim. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. bu duaya katılan kardeşlerimin, ailemin, kardeşlerimin, sevdiklerimin bizde dardayız diyen kullarının duasınıda kabul eyle, hepimize oldu sevincini ve şükrünü nasip et yarabbim. Sana inandık, sana sığındık senden başkasına el açtırma yarabbim. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. AMİN​

X