Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada bölgesel zayıflama incelme cihazlarını kısa vadede etkili ama uzun vadede spor kadar kalıcı olduğunu düşünmüyorum. N nscckts nin zayıflama hikayesine hayran kalmıştım.

Bende ilk kızıma hamile kaldığında antepte yaşıyordum malum antep yani 30 yakın aldım 85 le gittim doğuma çıktığımda 75 kg idim,spor salonu geçmişim olsa da ben sürekliliği sağlayamayan istikrarsız biriydim burda tesadüf bi spor öğretmeni kızla tanıştım kuaförde ve eve geldi doğumdan bi yıl sonra haftanın 3 günü bi saat pilates kardiyo squat çalıştık bikac ayın sonunda ben tüm vücut bilmem kaç cm incelmiş karin kaslarim çıkmış , doğum öncesi kiloma düşmüştüm sonra pandemi geldi 1 buçuk yaşındayken planlı hamilelik sürpriz ikizler olunca yine 16 kilo aldım ama bu kez hicbir şey yapmadan doğum öncesi kilomum +5 fazlasıyım, kızla anlastim ödemeyi yaptım ama daha fırsat bulamadım zaman yaratmak adına

Yani spor,spor spor beni çok değiştirdi🤩

Bu arada bölgesel zayıflama incelme cihazlarını kısa vadede etkili ama uzun vadede spor kadar kalıcı olduğunu düşünmüyorum. N nscckts nin zayıflama hikayesine hayran kalmıştım.

Bende ilk kızıma hamile kaldığında antepte yaşıyordum malum antep yani 30 yakın aldım 85 le gittim doğuma çıktığımda 75 kg idim,spor salonu geçmişim olsa da ben sürekliliği sağlayamayan istikrarsız biriydim burda tesadüf bi spor öğretmeni kızla tanıştım kuaförde ve eve geldi doğumdan bi yıl sonra haftanın 3 günü bi saat pilates kardiyo squat çalıştık bikac ayın sonunda ben tüm vücut bilmem kaç cm incelmiş karin kaslarim çıkmış , doğum öncesi kiloma düşmüştüm sonra pandemi geldi 1 buçuk yaşındayken planlı hamilelik sürpriz ikizler olunca yine 16 kilo aldım ama bu kez hicbir şey yapmadan doğum öncesi kilomum +5 fazlasıyım, kızla anlastim ödemeyi yaptım ama daha fırsat bulamadım zaman yaratmak adına

ahh kilo en büyük sorunum 64 kiloyum fil gibi hissediyorum kendimi bazen.spor a başlayıp başlayıp bırakıyorum.irade yok

Bende estetik dokunuş olarak gözaltı ışık ve su yanaklardan sarkan çizgilere nazobinal mi deniyordu he işte onlara düşünüyorum dolgu ama bikac yıla kadar cilt bakımına ağırlık vericem seviyorum uğraşmayı çünkü 😊
bizim ailede estetik prof u var.seneye bir bakıma giderim kendisine.hiç estetiğim yok.ama dudak dolgusunu ve gözaltı ışığı ben de denemek istiyorum

ahh kilo en büyük sorunum 64 kiloyum fil gibi hissediyorum kendimi bazen.spor a başlayıp başlayıp bırakıyorum.irade yok
Bende de istikrar yok ama bi nokta gelmişti cok mutsuzdum göbeğimin öyle kalacağını falan düşünüyordum max 65 minimum 55 oldum çünkü hep 75 çok fazlaydı boy zaten 161🙊 61.6 yim şuan bende ama fit değilim sıkı hic değilim boğazımi hele hiç tutamiyorum

bizim ailede estetik prof u var.seneye bir bakıma giderim kendisine.hiç estetiğim yok.ama dudak dolgusunu ve gözaltı ışığı ben de denemek istiyorum
Artık bizim ailenin de prof u olabilr mi 🤩🤩 dudaklarim doğuştan silikonlu gibi de gözaltı genetik çukura düşmüş gibi cokuklesti işte bunlara da periyodik tekrar istiyor para istiyor

Bende de istikrar yok ama bi nokta gelmişti cok mutsuzdum göbeğimin öyle kalacağını falan düşünüyordum max 65 minimum 55 oldum çünkü hep 75 çok fazlaydı boy zaten 161🙊 61.6 yim şuan bende ama fit değilim sıkı hic değilim boğazımi hele hiç tutamiyorum
ben de max 69 minimum 44 idim .eskiden çok zayıftım 34 36 giyerdim .doğumdan sonra 58 oldum gene iyiydi sonra baktım 67 olmuşum .hep orda takılı kaldım.zar zor 63 düm tekrar 64 oldum bu ay.durumum vahimm.boy 1.57 zatenn :KK45: :işsiz:

ben de max 69 minimum 44 idim .eskiden çok zayıftım 34 36 giyerdim .doğumdan sonra 58 oldum gene iyiydi sonra baktım 67 olmuşum .hep orda takılı kaldım.zar zor 63 düm tekrar 64 oldum bu ay.durumum vahimm.boy 1.57 zatenn :KK45: :işsiz:
Ya boyla kilo arasında ideal aralık-8 diye biliyorum bende idealim 52 53 ama yüzüm çok çöküyor bi de boy da olmayınca çocuk gibi duruyorum 55 olsam mutlu olurum.

Bh arada ankara benim ikinci memleket gıbı annemler oralı degil ama dayım hacettepe eczacılık okurken orda yaşamışlar bi süre teyzem orda 50 yıldır annemlerin teyzeleri kuzenleri cok seviyorum orayı denizi olmasa da 🤣 şimdi kızkardeşim orda avukat ve evlenecek, teyzem 2.cadde bahçelide evi ama geri dönüşüme girdi yıkılacak.. ne çok severdim 7.caddede fal kafeler outlet mango 😍 ilk yıllarımda ki hala durur kıyafetler bi yıllık giyime 400 500 verdiğim zamanlar vardı şimdi mümkün mü

Estetiğe de karşı değilim burnumda da istiyorum ama ben boğa burcuyum cok emin olmam doktoru seçmem lazım kararsızlık en büyük handikap benim için:KK43:

yarın bizim kızın 19 mayıs gösterisi var.mecbur gideceğim.uyumaya çalışayım.herkese iyi geceler.yarın güzelliğimize kaldığımız yerden devam ederiz :KK200:
Ne güzel büyümüş maşallah darısı bana olsun yolumuz uzun bizim daha.. iyi eğlenceler, iyi geceler 💐

diyet kilo değiştirir ama spor vücut değiştirir kesinlikle spor çok önemli bende sporsuz düşünemiyorum artık... alışınca da bağımlılık yapıyor meret 1 gün yapmasam sanki dişimi fırçalamamışım gibi rahatsız bir his oluyor o kadar rahatsız ediyor ki en kötü ihtimal uyumadan yine de yapıyorum mutlaka :KK70:
spor denince herkesin aklına ağır sporlar geliyor ve kas denince de erkek tipi kas geliyor halbuki alakası bile yok ağır yapmaya asla gerek bile yok 1 senedir spor yapıyorum hergün düzenli o altdan altdan kasların yerlerinin belli olması karnımın iki yanından diklemesine kasların diri diri durması çok hoşuma gidiyor valla :KK70:
spordan önce 65 kiloyken belim 70 cm di spordan sonra 64 kiloyla şuan belim 63 cm tek fark spor yapıyor olmam acayip sıkılaştırdı ve şekillendirdi

diyet kilo değiştirir ama spor vücut değiştirir kesinlikle spor çok önemli bende sporsuz düşünemiyorum artık... alışınca da bağımlılık yapıyor meret 1 gün yapmasam sanki dişimi fırçalamamışım gibi rahatsız bir his oluyor o kadar rahatsız ediyor ki en kötü ihtimal uyumadan yine de yapıyorum mutlaka :KK70:
spor denince herkesin aklına ağır sporlar geliyor ve kas denince de erkek tipi kas geliyor halbuki alakası bile yok ağır yapmaya asla gerek bile yok 1 senedir spor yapıyorum hergün düzenli o altdan altdan kasların yerlerinin belli olması karnımın iki yanından diklemesine kasların diri diri durması çok hoşuma gidiyor valla :KK70:
spordan önce 65 kiloyken belim 70 cm di spordan sonra 64 kiloyla şuan belim 63 cm tek fark spor yapıyor olmam acayip sıkılaştırdı ve şekillendirdi
Spor olarak profesyonel birisinden destek mi alıyorsun

Neler yapiyorsun spor olarak ? :skandal:

Gunaydin bu arada 🤭

Neler yapiyorsun spor olarak ? :skandal:

Gunaydin bu arada 🤭
günaaydınn :KK68: sporumun yarısını şimdi bitirdim girdim mesaj geldi :KK70:

enerji durumuma göre olmakla beraber tabii ... bazen yürüyüş yapıyorum bazen de şu kanallardaki bu tarz videoları
bazende yürüyüşten sonra bu videoları
bazen sabah yürüyüş akşam bu tarz videolar :KK70:

nedenini bilmediğim enerji patlamaları yaşadığım günler oluyor öyle enerjik oluyorum ki ayağımın canı sıkılıyor kalkıp yürüyeyim bari diyorum o tarz günlerde sabah akşam yapıyorum :KK70:

en sağlıklı yağ yakımı sabah aç karna olduğu için sabaha öncelik veriyorum

yürürsem 1 saate yakın yürürüm

birde iç bacak sıkılaştırma için plates lastikleri varya ondan aldım yattığım yerde bile onu takıp telefonda takılırken aç bacak kapa bacak kaparak direnç bandıyla çalıştırırım :KK70:

Spor olarak profesyonel birisinden destek mi alıyorsun
yooo kendim
trendyoldan aldım plates seti akın saatçi diye bir hoca var milli sporcu antrenör yetiştiriyor madalyalı... o ve fit yemek diye bir kanal var emre , o ikisinin nereyi nasıl çalıştırmamız gerektiğini anlatmasıyla yapmaya başladım zaten vücudumu tanımaya başlayınca şekillendi , youtube araştırmalarımla yani...ben daha hit tarzı severim ona göre de meyillendim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X