Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Saçım kendimi bildim bileli kalın telli kaliteli kıvırcık bukleli cok renk değişti acıcı gördü yandı bitti kül oldu ama kisacik kestirip topladım 4 yıl önce hc marka şampuan serum kullanırdım kerastes davines, milkshake, frida , bonacure vs şimdi ashley joy a başladım bitince yine davines curl me serisini alicam çünkü son yaptırdıgim keratin bakımı kıvırcık saçımın yapısını bozdu açtı gıbı
ashley joy indirimdeydi tereddüt ettim almadım.şişesi de büyüktü.iyi bir şampuansa alayım 19 mayıs indirimi vardır belki yine

IMG_20220518_223621.jpg
IMG_20220518_223717.jpg
akşam rutinim, bu yağ bazlı temizleyici de hemish muadili kıvamı böyle, yarısı bitti sberian ile dönüşümlü kullanıyorum çok bereketli çıktı... elbise giydiğimde bacaklarıma da güneş kremi sürüyorum onu arındırmak içinde bacağıma yağ bazlı temizleyici kullanmama rağmen bitmedi hala...

Eki Görüntüle 3068771 Eki Görüntüle 3068770 akşam rutinim, bu yağ bazlı temizleyici de hemish muadili kıvamı böyle, yarısı bitti sberian ile dönüşümlü kullanıyorum çok bereketli çıktı... elbise giydiğimde bacaklarıma da güneş kremi sürüyorum onu arındırmak içinde bacağıma yağ bazlı temizleyici kullanmama rağmen bitmedi hala...
bacım şimdi bunlar kaç para çok pahalı mı hele onu deyiver bi.clinique hariç diğerleri tanıdık gelmedi bana. :KK45:

bacım şimdi bunlar kaç para çok pahalı mı hele onu deyiver bi.clinique hariç diğerleri tanıdık gelmedi bana. :KK45:
clinique yağ bazlı temizleyici 400 tl
Take The Day Off Makyaj Temizleme Balmı | clinique.com.tr
bunu alırken yarı fiyatındaydı ama şimdi 400 olmuş delirmiş manyak olmuş bunlar

yıkama jelim nip fab Salisilik Asit Fix Yüz Yıkama Jeli 145 ml 75 tl
fakat bu yağlıdan yağlıya dönük cilt için yani yağlıoğlu yağlı olmak lazım bunu kullanmak için

svr niacinimade serum canım ciğerim bu benim senelerdir kullanırım
ben aldığımda 120 tl idi 200 olmuş gözümüz aydın huni takıp lolololo bağırıcam

Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi Eye Treatment Complex 15 ml Yorumları - Trendyol göz kremimi de 50 tl ye almıştım ama 100 olmuş şuan tertemiz delirdim

clinique yağ bazlı temizleyici 400 tl
Take The Day Off Makyaj Temizleme Balmı | clinique.com.tr
bunu alırken yarı fiyatındaydı ama şimdi 400 olmuş delirmiş manyak olmuş bunlar

yıkama jelim nip fab Salisilik Asit Fix Yüz Yıkama Jeli 145 ml 75 tl
fakat bu yağlıdan yağlıya dönük cilt için yani yağlıoğlu yağlı olmak lazım bunu kullanmak için

svr niacinimade serum canım ciğerim bu benim senelerdir kullanırım
ben aldığımda 120 tl idi 200 olmuş gözümüz aydın huni takıp lolololo bağırıcam

Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi Eye Treatment Complex 15 ml Yorumları - Trendyol göz kremimi de 50 tl ye almıştım ama 100 olmuş şuan tertemiz delirdim
iyi bari korkunç fiyatları yokmuş.bir şu yağ bazlı fazla.onun muadili var mı hocam? :KK45:

iyi bari korkunç fiyatları yokmuş.bir şu yağ bazlı fazla.onun muadili var mı hocam? :KK45:
ıh ya bu ya da hemish oda bununla hemen hemen aynı zaten
ama yağ bazlıda sıvı form olanlarda var güzel olanlar
mesela Siberian Health Experalta Platınum Hydrophilic Cleansing Oil Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu
yarında bunu kullanırım hem boyutu büyük hem sivilce falan yapmadı alerji yapmadı 100 tl

kuru ciltler için cosmedin var bir yağ temizleyicisi
COSMED Atopia Cleansing Oil 400 Ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL oda aynı fiyatlarda 100 tl ama ml olarak 2 katı büyüklüğünde kuru ciltliler ne şanslı ya ürün bulmak daha da kolay onlara zaten :KK70:

Eki Görüntüle 3068771 Eki Görüntüle 3068770 akşam rutinim, bu yağ bazlı temizleyici de hemish muadili kıvamı böyle, yarısı bitti sberian ile dönüşümlü kullanıyorum çok bereketli çıktı... elbise giydiğimde bacaklarıma da güneş kremi sürüyorum onu arındırmak içinde bacağıma yağ bazlı temizleyici kullanmama rağmen bitmedi hala...
Harikasın biliyor musun? Yüzümü yıkadım gülsuyu ile temizledim ve nemlendirdim ama kendimi çok başarılı hissettim😀😀

ne güzel markalar,bilinçli tüketici gördüm karşımda :KK200:
koreliler cilt bakım ve güzellik konularında bir numaralar bana göre bayılıyorum
korelilerde genelde yağlı ciltli ve siyah noktalı gözenekliler yağlı ve baharatlı yedikleri için sanırım o yüzden onların ürettikleri çoğu ürünü seviyorum tam nokta atışı yapıyor

benimde saçım ince telli çok uzun ve dip kısmı sönük uclara doğru kabarık ince telli olduğum için

o yüzden yağlandırmamalıyım,dipleri hacimlendirip uçları kontrol altına almalıyım uzun olduğu için de çabuk karışıp dolaşıyor güçlendirip neme doyurmalıyım ki kırılıp kopmasın vs...

senede 2 kere sırf arada çıkan beyazım kapansın diye kendi saç rengime boyarım 1 kere kuaföre boyattım o da yaktı :KK70: hep kendim boyarım genelde paletde deluxe alırım 1 kumral ,yarım açık kumral ,yarımda karamel katıp karıştırınca birebir kendi saçımın rengini yakalıyorum deneye deneye buldum :KK70:
Ben de hiç kendim boyamazdım sachane sitesinden illumnia serisinden alıp boyatirdim kuaförüme bu yıl malum duz renkleri bile 350 den yaptıkları için gratisten loreal experence alıp bi yere boyatiyorum kahve tonları aslında yaz geldi açıp ombre düşünüyorum ama önce su keratin belasindan kurtulmam lazım 😀

Ben de hiç kendim boyamazdım sachane sitesinden illumnia serisinden alıp boyatirdim kuaförüme bu yıl malum duz renkleri bile 350 den yaptıkları için gratisten loreal experence alıp bi yere boyatiyorum kahve tonları aslında yaz geldi açıp ombre düşünüyorum ama önce su keratin belasindan kurtulmam lazım 😀
saç boyasıda keratini azaltır :KK70:

denize gideceksen deniz sonrası yaptır.havuz suyu deniz suyu bozuyor rengini.tekrar yaptırmak gerekiyor.sonbahara doğru yaptırsan gelecek yaza kadar kullanırsın

C ceycey0406 ben revoulation, peptronic markalarının ürünlerini falan netten çok almıştım puan birikmiş bir sürü burdan okul çıkışı uğradığımda kız söyleyince yaklaşık 450 tl tutacak şeyleri bi faturaya 8 tl birine 93 tl vererek 111 e aldım 🙊🤩 urban care in shea butterli olan turuncu serisini ashley joy büyük boy daha bir sürü şey bedavaya geldi neredeyse dün ilk kez kullandım kokusu cok güzel krem kullanmadan durulayınca yumuşacık oldu birkaç kullanımdan sonra tam fikrim oluşur

denize gideceksen deniz sonrası yaptır.havuz suyu deniz suyu bozuyor rengini.tekrar yaptırmak gerekiyor.sonbahara doğru yaptırsan gelecek yaza kadar kullanırsın
15 aylık ikizlerim ve 3 buçuk yasındaki kızımla denizi bize çağırıyoruz biz gidemeyiz ona😂 işte düğünleer falan var onlar geçsin biraz daha zayıflaıp yaptırayım diyorum aslında

Herkese merhaba
Cildimiz, vücudumuz, dişlerimiz, saçlarımız için bakım olarak neler yapıyoruz?
Kullandığımız vitaminler, takviyeler aklınıza neler geliyorsa paylaşma alanı oluşturuyorum.
Yaş almaktan korkmuyorum ama güzel yaş almak istiyorum.
C ceycey0406
N nscckts
Fikirlerinize ihtiyacım var kızlar ❤️
Kapımız herkese açık 😀
Sporu kesinlikle hayatımdan eksik etmiyorum ki tüm vucüduma etki göstersin :) Dişlerimi fırçalamakla birlikte diş ipini kullanıyorum ağız kokusunu gerçekten önlüyor. Cilde gelince zamanında çok abartı ürünleri üst üste kullanarak cildimi tahriş ettiğim için şimdi sadece yüz temizleme jel( Sebamed) güneş kremi(avene) nemlendirici(yves) tonik(yves) kullanıyorum nasılsa ne kullanırsam kullanayım değiişmiyor bende :) Hastaneye kan tahliline giderim genelde gayet iyi çıkar eksiklik olmaz ama arada demir eksik çıktığında onun hapını verir onun dışında ben doktor yazmadığı sürece dışarıdan hiç almam vitamin falan zaten saç cilt için kullansamda neden bilmiyorum bende etki göstermiyor. Ama yiyecekler güzel fayda sağlıyor mesela yulaf ezmesi yediğimde ertesi gün cildim ışıldıyor ya da kefir içince genellikle yemek ile hallediyorum o kısmı :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X