Güzelliğinizle ilgili sorularınız

yüzünüze arka marko sürmeyin sakın canım...
arka eller için üretilmiş bir kremdir
oysa cilt derimizle ell derimiz birbirinden cok farklıdır
sakın böyle bir hataya düşmeyin.
yüzdeki ten rengini düzelten ve nemlendiren bişi istiyosanız benim onerim acı badem sütü kullanmanız yonunde olur
kırışıklıklar için ise ayva cekirdegi ile hazırlanan jel isinize yarar

forumda bununla ilgili acilmiş konular mevcut
bi göz gezdirin
sonrasında yine gorusuruz

Slm, 20 yasindayim. Yuzumde kirisiklar olusmaya basladi bile gøz kremi, gece ve gunduz kremlerinden neleri ønerirsiniz kullanma dogru olur mu ? erken mi yoksa erken teshis dahami etkili olur ??
tskler :)

canım 20 yaş kırısıklık icin cok erken bir yas
sigara alışkanlıgı, gece hayatı, stres, dengesiz beslenme vb. gibi etkenler cildi cok cabuk yaslandırır
eger bu tarz alışkanlıkların varsa lütfen uzaklas
yoksa 30una gelmeden 40 gibi gorunursun...
cildini iyi nemlendir
kırısıklık sandıgın sey cildin kırılıgından kaynaklı buzusme olabilir
nemlendirici kullanıyor musun bu arada?

tskler ama øyle dedigin gibi kotu aliskanliklarim yok ama stress olabilir birazcik.
Su an niveanin kirisikliklari engelleyici 10Q gece kremini aksamlari yatarken suruyorum. sabahlari elimi yuzumu yikiyip Vaseline Intensive Care nin gunluk kremini kullaniyorum. bunlar iyimi?? ne onerirsin ..? cok tesekkurlerr..

bi tane hemsire øner misti :S :S daha dogrusu kullanmanda sakinca olmaz dedi, kullaniyimmi kullanmiyim mi simdi tereddutte kaldim øzelde marka onerebilirmisin lutfen isimlerini yazarmisin bana onerebilcen bisiler var sa

canım sana onerebilecegim en sağlam ürünler dermologica ürünleridir
hem yasina uygun hem de faydasını gorebilecegin ürünler...

Nerde bulabilirim ecznelerde varmidir acaba yurt disinda yasiyorum ben, bide bisi daha kullanmakta oldugum kremleri bitene kadar kullaniyim mi?? yada birakiyim mi ? gunluk kreme bisi demedin o nasil ??(Vaseline Intensive Care gunluk kremi olan hakkinda)

canım kullanmakta oldugun kremleri annene ver
yasına uygun değiller
dermologicayi yurtdısında bulman daha kolay
eczanelerde olur diye tahmin ediyorum

ya ben de bişi sorucam... nerdeyse 1 aydır gözlerimin alt kısmı pul pul dolaşıyorum... yüz temizleme jelimi değiştirmiştim sanırım o alerji yaptı ve kuruttu ... diadermine kullanıyordum ... onda hiç öyle birşey olmadı... daha iyi diye netrugena aldım ama ama bana yaramadı... her neyse ben nasıl geçiricem yanık gibi duruyorlar... kırmızı da mecburen işe giderken kapatıyorum... göz çevresine alerjiyi geçirebilecek krem önerin bana noluuur ... bepanthene de alerji yapıyor ...

canım aynı şeyi bepanthenei göz cevreme kullandıgımda yaşamıstım ben
kupkuru olmuştum
bitkisel yaglar sayesinde kurtuldum o goruntuden (kayisi ve jojoba yagi)
cok iyi nemlendir goz cevreni
o donem rosense (genc ciltler icin olan rosewind serisini) kullandım
çok iyi geldi

bitkisel yağlarla nemlendireyim değil mi ?
yoksa nemlendirici de kullanayım mı ama korkuyorum da daha kötü olursa diye...

peki rosewind serisi ne ? yani temizleme jeli ; tonik filan mı ? :sm_confused:

gurbaacım öcelikle ben 23 yaşındayım ve karma bir cilde sahibim geçen sene yaz döneminden beridir 4-5 tane svilce çıktı ( ben bu sivilcelerin nedenini fondeten değişmeme bağlıyorum ) ilk başta orbıl white maske kullandım hiç bişe yaramadı şimdi sivilceleri tama geçirdim biitti diyorum sürekli aynı yerde belli dönemlerde yine çıkıyo ve sonra izleriyle uğraşıyorum şimdi yaptığım bakımları sana anlatayım ilk önce yüzümü yatmadan önce dove sabunla yıkıyorum daha sonra birgün elem sirkesi sürüp yatıyorum birgünde hametan krem sürüp yatıyoeum ve hafta bir yoğurt karbonat maskesi yapıyorum bayağ bi iyi geldi ki hametan krem özellikle izlere iyi geldi fafta bu sivilceler yine tekrarlıyo ne yapabilirim bana ne önerebilirsin maske nemlendirici veya tonik olarak gerçi gözeneklerim yok o yüzden tonik kullanmıyorum biraz uzun oldu ama inan bu yaşıma kadar sivilce nedir bilmezdim ne yapacağımıda bilmiyorum oyüzden

bitkisel yağlarla nemlendireyim değil mi ?
yoksa nemlendirici de kullanayım mı ama korkuyorum da daha kötü olursa diye...

peki rosewind serisi ne ? yani temizleme jeli ; tonik filan mı ? :sm_confused:

bitkisel yag kullanıyosan nemlendiriciye gerek yok
iyileşmesini bekle bolgenin
lokal olarak uygula, tum yuze surme hayatım
rosewind serisi rosense'in 25yas alti ciltler icin ürettiği ürünlerin genel adi
25yaş üstü isen rosense ürünleri verirler
zaten bi rosense yetkili bayiine gittiginde yonlendirirler seni

ovvv ovvv ovvvv..... kafamçokkarıştı
hayatım bu yaptigin bakım cok yanlış
birincisi dove'un sivilce iyileştirme yada izlere iyi gelme gibi bi etkisi yok
cildim karma diyorsun ama yaglıya donuk olma ihtimali daha yuksek
sana onerecegim şey biberiye sabunu yada bal sabunudur
elma sirkesi uygulamaya devam et
cunku baslı başına bir güzellik iksiridir
hametan kreme birşey diyemiyecegim zira muhakkak doktor kontrolunde kullanıyorsundur
karbonat ve yogurt mu???
aşkım gozunu seveyim böyle şeyler yapma...
yogurdun yüze sürülmesinden fayda goren 2 kişiyse gormeyen 22 kişi
yogurdu yuzune sürecegine ye, bu cok daha faydalı inan
karbonat da zira oyle
yüzünü cizer...
bak yaşitiz neredeyse
yorma bu kadar cildini
ilerde pişman olursun
bırak karbonatı yogurdu falan

al dedigim sabunlardan birini
elma sirkesini hafif sulandırarak (sek olursa yakabilir yuzunu) buz kaliplarına doldur at buzluga
her gece yatmadan bi parca buzu alip gezdir yuzunde
ardından iyi acı badem sütü ile sil yüzünü ve yat (bu işlemi buz sürmeden once de yapabilirsin, sana kalmış)

çok teşekkür edrim gurbaacım senin dediğin tavsiyeleri uyguluyacağım birde ban bie maske önerebilirmisin haftada bir yapmak üzere memnun kaldığın bir ürün de olabilir yada evde yapılan bilen bir maskede olabilr yine çok çok teşekkür ediyorum gelişmeleri san bildiririm hı bu arrada biberiye sabunu almaya kara verdim sivilcelerim olduğu için

Tonik olarak gul suyu tavsiye ediliyor ama sundan olsun bundan olsun herkez baska bisiler soyluyo sen bana ne onerirsin, yani saf oluyomus katkilisi oluyomus tonik olarak kullanmaya baslamayi dusunuyorum(bu arada yasim 20 sølemistim unutmussundur belki ))))

bu arada ben cildim kuru mu karmami anlayamiyorum ama hassas old. kesin elma sirkesini ne sekillerde kullanalim yuzumuze ??

canım ben haftada 1 kere dermokilin maskesini uyguluyorum
fena sayılmaz
daha once alix avieninkileri kullanıyodum
ilginçtir ama daha memnundum sanki :uhm:

canım saf gulsuyu istiyorsan rosense'inkini oneririm

bu arada ben cildim kuru mu karmami anlayamiyorum ama hassas old. kesin elma sirkesini ne sekillerde kullanalim yuzumuze ??
fakat elma sirkesi kullanacaksan gülsuyuna gerek yok
elma sirkesi yakıcıdır
suyla hafif seyrelterek kullan
dok pamugun ustune sonra sil yüzünü

benim cildim yaglıya dönük parlama oluodu yani pudra we fondotön sürünce..1 haftadır her gece yatmadan önce dondurulmuş maden suyu buzlarını yüzüme sürüorum we memnunum parlamada olmuo artık ben baya etkisini gördüm

sürekli kullan hayatım
cildinde ilerki yaslarda ne sarkma yapar ne bişi Şeniz

taş gibi olursun kaydirigubbakcemile5
hatta duştan sonra goguslerine de uygula aynı işlemi sengözlerimebaksanab

cooook sag olasin ablacimmm, :):)sana bi suru zahmet veriyoruz, ALLAH RAZI OLSUNNNN
est. bitanem zevkle yapiyorum bunu bi külfeti yok Şeniz

nan gurbık burda güzin abla mı oldun...:roflol::roflol::roflol:
şimdi seni 40 lı yaslarda felan hissetim oyle oluyor ya hani alam yaaa:roflol::roflol:
:roflol:
süper bence:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…