Güzelliğinizle ilgili sorularınız

ben ılk basta cıldımın karmamı yoksa kuru mu olduğu merak edıyorum ozellıkle banyodan cıktıktan sonra pul pul oluyoo buna gore kuru dıyorum fakat cenem burun kısmımda yağlı ama alnım yağlı deıl yanı t bolgesınden karma dıycem ama alnım kuru
:uhm:
benım ıkı sorum olcaktı bırcoko krem kullanmama rağmen ı sonuc alamadım unlu markaları kullandım ama cıldım hala kuru nem cok onemlı olduğnu bılıyorumbu yuzden bana onerebıleceğınız bı krem ıstıyorum gece ve gunduz kremı
sonra sıyah noktalar bırcok yerde okudum ama bıde sızden kesın sonuclanmıs olan bı formul duıymak ıstedımm sımdıden tsk ederımm

benı kımse duymıyoooo :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

cüvcüv
tüy sorununu epilasyon aletiyle koltukaltı bacak hallediyorum da diğer hassas bölge için ne öneriyorsun ya ne kullanmalı?

Bu konuyu Forumda aradım ama bulamadım.

Benim sorunum;
Niveanın canlandırıcı temizleme sütünü ve Stay Clear arındırıcı tonik kullanıyorum ama cildimin bazı yerini yakıyor. Dove Body Silk Glow nemlendirici kremini sürdüğüm zamanda aynısını yapıyor. Neden böyle yapıyor anlamıyorum. ?

Birde hiç birşey yokken yüzümde soyulmuş gibi bir iz çıktı yeni, neden çıkmış olabilir ?

Cüvcüv hanım, yardımınıza ihtiyacım var. Bana da yardımcı olurmusunuz ?

slm.ben sadece gözaltımdaki morlukları kapatmak istiyorum yüzüme makyaj veya fondoten sürmeden.likit ve stick kapatıcılar denedim çok kötü durdu.bi yerdede krem rengi farın iyi kapadığını duydum.siz ne önerirsiniz.teşekkürler

Arkadaşlar kısa süre önce doğum yaptığım için internete giremiyor ve dolasıyla sorularınızı cevaplayamaıyorum
Anlayışınıza teşekkür ederim yakın zamanda görüşmek üzere a.s.

tebrikler allah analı babalı büyütsün inşallah.:nazar:
kız mı erkek mi adı gamyoncuiremsune rabbim bizede nasip edermi :nazar:

Arkadaslar benim normalde sivilcesiz bir cildim vardir, fakat yagli saclarim icin sampuan deyistirdigim anda cene kenarlarinda asiri sivilceler cikmaya basladi hemde kocaman:KK43:(..
Bunun sebebi deyistirdigim sampuandan kaynaklanabilirmi acaba??
sevgiler..

bu sıvılce ızlerı ıcın suna dunam kayanın formulunuvermıssınız mayalı ballı olan pek bunu ne kadar da bır yapacaz haftda bır yetermı veya ne kadar sure devam edeecz

slm kızlar benim sorunum tabiiki cildim çok uzun bi süre akne tedavisi gördüm rouccatane kullandım cildimde çukur yok ama kırmızı lekeler var ve hiç geçmiyo ara sıra gene sivilvede çıkıyo genellikle çene bölgemde yüzüm basen çok kuruyo kremde sürüyorum ama yüzüm karma olduğu için sivilce çıkr diye korkuyorum çene bölgem böle pul,pul oluyo yorumlarınızı bekliyorum

merhabalar cnm sana sayfamdada yayınladığım lekelere iyi gelen formülü öneriyorum

BİR ELMANIN DÖRTTEBİRİNİ BİR ARMUDUN DÖRTTE BİRİNİ RENDEYEREK BİR KABA ALIN İÇERİSİNE YARIM LİMON SUYU SIKIN VE 1GÜN BU ŞEKİLDE BEKLETİN Kİ ASİTLEŞME ORANI GERÇEKLEŞSİN ERTESİ GÜN BİR LÜLBENT YARDIMI İLE SUYUNU BİR YERE SIKIN VE İÇERİSİNE BEBE PUDRASI İLAVE EDİN BU KARIŞIMI CAM BİR ŞİŞE İÇERİSİNDE BUZDOLABINDA 3 GÜN MUHAFAZA EDEBİLİRSİNİZ
VE TÜM CİLDİNİZE BU KARŞIŞIMI SÜRÜN İSTERSENİZ GECE YATARKEN DE UYGULAYABİLİRSİNİZ SABAH CİLDİNİZİ YIKARSINIZ
SİZE ŞAHANE DOĞAL MEYVE ASİTLERİNDEN OLUŞAN BİR LEKE ÇIKARICI BİR FORmül
http://nancy1.blogcu.com/

merhabalar cnm sana sayfamdada yayınladığım lekelere iyi gelen formülü öneriyorum

BİR ELMANIN DÖRTTEBİRİNİ BİR ARMUDUN DÖRTTE BİRİNİ RENDEYEREK BİR KABA ALIN İÇERİSİNE YARIM LİMON SUYU SIKIN VE 1GÜN BU ŞEKİLDE BEKLETİN Kİ ASİTLEŞME ORANI GERÇEKLEŞSİN ERTESİ GÜN BİR LÜLBENT YARDIMI İLE SUYUNU BİR YERE SIKIN VE İÇERİSİNE BEBE PUDRASI İLAVE EDİN BU KARIŞIMI CAM BİR ŞİŞE İÇERİSİNDE BUZDOLABINDA 3 GÜN MUHAFAZA EDEBİLİRSİNİZ
VE TÜM CİLDİNİZE BU KARŞIŞIMI SÜRÜN İSTERSENİZ GECE YATARKEN DE UYGULAYABİLİRSİNİZ SABAH CİLDİNİZİ YIKARSINIZ
SİZE ŞAHANE DOĞAL MEYVE ASİTLERİNDEN OLUŞAN BİR LEKE ÇIKARICI BİR FORmül
SUNADUMANKAYA CİLT BAKIMI

merhaba gözümn altında hiç geçmeyen morluklarım var ;((buna bir çareniz varmııı

son 2-3 haftadır prüzüsüz olan cildim birden kırmızı noktalar ve kıazrıklarla doldu cildim kuru t bölgesi yağlı en son gittiğim bi yerde yaptıkları tahlilde söylemişlerdi.Bi arkadaş doğum günümde deep clean ve tonik almış onu yaptım henüz 4 .ncü günde cildim ekzama oldu dr a gittim kortizonlu bir krem verdi ii geldi ancak daha sonra grip oldum ve geçmediği için önce antibiyotik ve sonrada iğne olmak zorunda kaldım p günden beri boynumda ve yüzümde kırmızı noktalar oluyor dr ilaçlar alerji yapmış dedi am ayüzüme baktığımda artık ilaç alerjisi diilde içleri dolmuş yağ bezeleri ve siyah noktacıklar görüyorum evde yapabileceğim bişi varmı cildim çok hassasmış dr öyle dedi bana bir tavsiyeniz olurmu arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim... şimdiden teşekkür ediyorum sağlıklı günler diliyorum...

verdiğiniz bilgiler çok güzel arkadaşlar yaa bayılıyorum size :jeyyar:
ben de bişi sormak istiyorum, yazılanlara baktım ama aradığımı bulamadım, gözümden kaçmış da olabilr..
ben kirpiklerimi uzatmak istiyorum ama böyle kooocccamaaaaann olsunlarsırnaşık şey daha önce badem yağı hint yağı karışımını kullandım.. sonra suna dumankayanın soya yağı lanolin ceviz fındık cart curt karışımını kullandım.. ama yok, olmuyo, uzamıyo bi türlü yaa.. tek çarem sizsiniz anlaşılan:) güzellik uzmanı olarak, bana yardımcı olabilirmisinz?? lütfen lütfen :):)a.s.:asigim:

merhaba arkadaşlar... ben de dudak bakımı ile ilgili birşey öğrenmek istiyorum...
genelde çatlamış dudaklar ve dudakları dolgunlaştırmak üzere yazılanları okudum...

benim dudak rengim çok soluk... ruj sürmeden de kırmızı olsun istiyorum...
ne önerirsiniz ?

ayyy aramizda güzellik uzmanida varmissss :) araniza yeni katildim arkadaslar..simdi gelelim soruma :KK70: benim ergenlik sivilcelerim gecti ama izleri kaldi morluklar var sivilcelerin oldugu yerde ve ne yapsam gitmiolar solaryuma düzenli olarak giriyodum iyi geliyomus diye duymustum ama biraktiktan sonra yine ortaya cikiyor ne yapmaliyim..
a.s.

benim bi sorunum var benneyaptımki
iki gün önce doktora gittim yüzümdeki sivilceler için imex ve tretin diye iki krem önerdi hemen aldım ve kullandım sivilceler geçti gibi oldu ama yüzüm pul pul oldu deriler kalktı ve çok yanıyo. Ne yapmamı önerirsiniz tecrübelerinizden yararlanarak senağlama

X