Güzelliğinizle ilgili sorularınız

Bilgim yok ama doktora danışman çok daha iyi tabi en azından nasıl bir yol izleyeceğin konusunda yardım almış olursun canım.

cüvcüv cüm.
ya benim vücüdümun acilen sıkılaşmaya ihtiyacı var. özellikle basen ve popomda cıvıma oldu. sanırım birazcık kilo verdim. hoş olmadı yani. ben taş gibi olsun istiyorum. sıkılaştırıcı vücut losyonları etkili olur mu, oluyorsa hangi marka kullanayım. en çabuk hangisinden sonuç alırım. bi de yağlar falan etkili olur mu. kullanmamı önereceğiniz yağ var mı.ne yapmam lazım. lütfen acele yardım

En çabuk sonuç alacağın şey spor yapmaktır kaslarını çalıştırıp yoğunluğunu arttırarak sıkılaşabilirsin.Yoksa ne içersen iç ne sürersen sür taş gibi olamazsın hem zaten sporlu bir hayat yaşamalıyız her yönden sağlık için.Köklü çözümler düşünelim.Çok uzun zaman harcamana da gerek yok haftada 3 gün 1 saat spor yapsan ya da sabahları 20-30 dk. sana yetecektir.Spor yapmayla ve sıkılaştırma haraketleriyle ilgili forumumuzda da bilgi var spor bölümünde, zahmet ve fedakarlık olmadan güzel sonuçlara ulaşamayız yerimseniben

ben dr gıttım bana sivex losyn ve aknılox jel verdı sızce bı faydası olurmu bıde yanında tonık nemlendırıcı felan uygulayabılırmıyım ıkısını bırdan

cüvcüv cüm bu soru belki daha önce sorulmuştur bilmiyorum ama..
benim genital bölgem vücuduma göre çok daha koyu renkte bana önerebilceğin bişi var mı cvplarsan çok mutlu olucam cnma.s.:1hug:

Daha önce bir arkadaş daha sormuştu ama onun kasık bölgesinde renk koyuydu genital bölgenin cildi daha farklıdır renk olarak da farklı olması normal ama renk koyuluğu bazen mantar belirtisi olabilir doktora gidersen daha iyi olacaktır canım.Yüzümüz için uyguladığımız cilt rengi açma yöntemlerini genital bölgeye asla uygulayamayız.Şeniz

ben dr gıttım bana sivex losyn ve aknılox jel verdı sızce bı faydası olurmu bıde yanında tonık nemlendırıcı felan uygulayabılırmıyım ıkısını bırdan

Mutlaka faydası olacaktır düzenli bir şekilde kullanmaya dikkat et bence nemlendirici dışında başak birşey kullanma doktorunun verdiklerini kullan beslenmene de dikkat etmeni öneririm.
Şeniz

merhaba cüvcüv benim problemim bi türlü benden ayrılmak istemeyen aknelerim sol yanağımda hiç yok ama sağ yanağımda günden güne çoğalıor tam birisi sönecek gibi olduğunda diğeri çıkıor hemde öyle küçük de değil büyük ve kırmızı çıkıor ve söndüğündede sıkmamama rağmen iz kalıor elma sirkesini suyla seyreltip sürüyorum ama acaba pamukla silerken diğer yerlerede mi sepiyor anlamadım acaba suyla seyreltmeden mi sürsem sirkenin asidi bu seferde sönmemiş sivilceleri yakıp iz bırkır diye korkuyorum ??aktardan kükürtlü sabun ve karden adlı sivilce kremini aldım ama faydasını göremedim hala çıkmak üzere olan sivilcelerim var malesef (

Güzellik uzmanlığı eğitimi alanların ilk öğrendiklerinden birisi de cilt tipi kontrol edilirken eğez cilt akneliyse hiç bir uygulama yapılmadan cilt uzmanı doktora gidilmesinin tavsiye edileceğidir.
Bence sen hiçbir şey yapma canım ve bir doktora git. Şeniz

Ben öncelikle faydalı bilgi paylaşımından dolayı sevgili cüvcüv e tşkr ediyor Sabırla her soruya yanıtlamasından dolayıda ayrıca takdir ediyorum

Bu başlığı okuyan ve sorunları olanlardan ricam ltfn önce geçmiş yazılara bir göz gezdirin zira pek çok sorunun cvbı zaten verilmiş ve hep aynı sorular tekrar sorulmaktan ve sevgili cüvcüv de her soruya cvp verme çabasıyla önceki yazdığında ki cvplarıda copy paste ilede olsa tekrar yazmak zorunda kalışından bir sürü sayfa oluşmuş

Ben günlerdir bu sayfaları okuyorum Önce bir göz attım ara ara Şimdi baştan başladım 3 gündür fln 20 li sayfalardayım Tabi bu arada birbirinin aynı soruların daha önceki sayfalarda cvplanmış aynı sorun ve soruların yazıldığını görüyorum
Ve hala daha yeni gelen sorularda bu devam etmekte Hazırcılık yapmayalımda biraz kendi çabamızla bişeylere ulaşalım Sonuçta cüvcüv arkadaşımızında tek çalışması buraya cvp vermek değil O yeterince çaba göstermiş bunca sayfa sabırla cvplamış

sevgili cüvcüv paylaştığın bilgileri inceliyor kendime uygun olanalrı doys halinde kaydediyorum ve senin tavsiyeleirn neticesinde alıp henüz kullanmadığım jel/tonik/nemlediricimi kullanmaya başladım :) Hepside AMWAYin ARTİSTRY markaları kullandığım makyaj malzemelride aynı marka -çok sık makyaj yapmasamda- doğallıklarına biraz daha güveniyorum
Ve tabii doğal ürünlerle olan tavsiyelerinide aldım notlarım arasına Tabi bu paylaşımlar esnansında bilgi ve tecrübelrini paylaşan diğer üyerlerdende istifa ediyorum herkese tşkrler...

Duyarlılığın için teşekkürler Şeniz

cüvcüv cildim çok kuru bol bol su içiyorum cildimi nemlendırıyorm ama yıne kuru yıne kuru((( kalçamda çatlaklarım var bu yüzden.başka napabilirim bilgilendirirsen sevinirim.şimdiden çok sağol. kirpiklerimin daha dolgun ve uzun olması içinde bi seyler önerırsen sevınırm

siyah notka korkulu rüyammmm doktor kontrolünde cilt bakımı yaptırıyorum 4ayda 1 falan ama çok çıkıyor ve canımı çok yakıyor.orda sıkma yöntemi ile temizliyorlar.
siyah noktaların tamamen yok olmasını geçtim daha az çıkması için ne yapabilirim her akşam dermalogica nın temizleme ürününü ve piğlingini yapıyorum başka ne yapabilirim

evet ben de zırrrr ın dediğini aynen soruyorum ama benim lekelerim çok da az değil yanak bölgemde baya belirgin. arada bi tek tük sivilcem çıkar onun dışında, şu an herhangi bi temizleyici kullanmıyorum ya da tonik, siyah noktalarım da var onlar için clean&clear ın siyah nokta toniğini kullanmayı düşünüyorum ama para durumum yüzünden henüz hiç birine para ayıramadım. öneriler doğrultusunda tam bi set alıcam, bekliyorum önerinizi

Son zamanlarda internete giremiyorum cevapları geciktirdim kusura bakmayınız.
Yediğimiz Besinler Cildimize Etki Edermi Acaba?
Yediğimiz içtiğimiz herşey, yaşam tarzımız cildimizi etkiler.Yaşlanma sürecini doğru beslenmeyle geciktirebiliriz.

Kuru cilt bir cilt yapısıdır.Bu yüzden bir gün uyanıp aa cildim normal cilt olmuş demeyeceksiniz yani kuru cildi normale döndürmek mümkün değil ancak kuru cildi daha bakımlı ve güzel hale getirebiliriz.Bunun için nem maskeleri yapabilir, he zaman nemlendirici kullanabilirsiniz.
Çatlaklar da yine hem hormonal hem de yaşam tarzımızla bağlantılıdır.Çatlaklarla ilgili çok fazla bilgi vücüt bakımında bulabilirsiniz.Ama hiç bir üründe mucize beklemeyin çatylakları iyileştirmek için uzun süre ve düzenli kullanım gerekir.
Her akşam peeling fazla olur aslında en çok haftada iki kere peeling ve her gün jel, tonik ile düzenli temizleme ile siyah noktalar azalır.Jel temizlerken tonik ise gözenekleri sıkılaştırarak kir ve yap dolmasını engeller, haftada bir de derinlemesine temizlik maskeleri yapabilirsiniz yoğurt limon karışımı gibi.

Madecassol "gotu kola" bitkisinin hammadesinden yapılıyor ve iyileştirme özelliğine sahip ancak acneylse krem soyucu özellikte yüz için kullanmadan önce bir doktora başvurursanız çok daha iyi olur cildinizi düzelteyim derken daha kötü bir duruma sokabilirsiniz.

Ürünler her kişiye göre değişir bu yüzden ürün önerme yapmayı doğru bulmuyorum.Cilt tipine uygun ve düzenli kullanılan her ürün fayda gösterir.

merhaba benim de yardımına ihtiyacım var.cildim yağlı krem kullanınca çok rahatsız oluyorum bana yağlı cilde uygun nemlendirici önerirsen sevinirim ayrıca cildime uygun doğal yüz maskesi tarifi de verirsen çok sevinirim :sm_cool:

Canım bu konuda hatta bir iki mesaj yukarıda kuru ciltle ilgili çok mesajım var okursan bilgi edinebilirsin.Ürün önermiyorum. Şeniz

Yağlı cilde uygun sıvı nemlendirici kullanabilirsiniz.Sadece nemlendirici değil cildinizi de iyice temizlemeniz gerekir.Ürün önermeyi doğru bulmuyorum.

arkadaşlar selamlar

geçen yıl alnımda leke oluştu kurtulmak istiyorum ne olur kısa süreli bişey olsunmaske,sihir ve sayre..... bir yıldır leke ile yaşıyom......yeter.....dimi ama..............

Sihir yoktur, mucize de yoktur bunu vaadedenler de ticari amaçlıdır, lekeler için biri cilt uzmanı doktordan yardım alabilirsiniz. Ya da bu konuda arama yaparsanaız lekerler ilgili mesajlarım var .

mrb bende aranıza yeni katıldım aplalarım dicem çünkü ben 16 yaşındayım benim cildim aşırı kuru ama şöle dışardan bakınca bebeksi bi ifade var sivilce falan yok allaha şükür sihay nokta tek tük falan elleyin elini sürünce pütür pütür yani sert bi doku banyo sonrası krem sürüyorum kese vs fakat anlık geçiyo 1 gün diyelim 2gün tekrar kuruyo deri değişiyorum sanki bunun için bi öneri verirmisiniz şimdiden teşekkürler....

Canım kuru ciltle ilgili çok fazla bilgi verdim önce "bu konuda arama yap" seçeneğine "kuru cilt" yazarak kuru ciltle ilgili mesajlarımı oku istersen sonra yine sormak istediğin oldursa cevaplarım Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…