Güzelliğinizle ilgili sorularınız

Arkadaşlar,
Merak ettiğiniz konu daha önceden cevaplanmış ve farklı tecrübeler yazılmış olabileceği için sadece bu konu üzerinde arama yaparak önceki bilgilere ulaşabilirsiniz.
Örneğin; "bu konuda ara" seçeneğine "cilt lekeleri" yazdığınızda bu konuda cilt lekeleriyle ilgili bütün mesajlara ulaşabilirsiniz.Sizlere kolaylık olmasını umuyorum.:1hug:a.s.

Sadece bu konuyu arayarak kısa zamanda bilgilere ulaşabilirsiniz.

adszpt0.png

merhaba cüvcüv hanım umarım bana da yardımcı olabilirsiniz.29 yaşındayım sağlıksız besleniyorum çok fazla sigara kullanıyorum spor yok su içmem ama çokuzun zamandır bu şekilde yaşıyorum ama böyle gitmez hayat kalitemi artıracağım sorum şu : cildimde renk bozukluğu oluştu bazen pürüzlenme oluyor ve fazla sıkı olmadığını hissediyorum mağazaların güzellik ürünleri standlarında ki UZMANLARLA görüştüm bana kendi ürünlerinden satmaya çalışıyorlar her estetisyen farklı konuşup kafamı karıştırıyor hangi marka nın hangi ürününü alacağımı bilemiyorum birinin söylediğini öteki kabul etmiyor sizden ricam eğer sakıncası yoksa bana bir marka önerebilirmisiniz hangi markanın hangi serisini alayım yaşım yeni 29 oldu ve gözaltı kremi de kullanmak şart ne tavsiye dersiniz lütfen yardımcı olun son zamanlarımı hep bunları araştırarak geçiyorum ama kafamı karışmasından başka hiç bişi elde edemedim.sevgiyle kalın

merhaba cüvcüv hanım umarım bana da yardımcı olabilirsiniz.29 yaşındayım sağlıksız besleniyorum çok fazla sigara kullanıyorum spor yok su içmem ama çokuzun zamandır bu şekilde yaşıyorum ama böyle gitmez hayat kalitemi artıracağım sorum şu : cildimde renk bozukluğu oluştu bazen pürüzlenme oluyor ve fazla sıkı olmadığını hissediyorum mağazaların güzellik ürünleri standlarında ki UZMANLARLA görüştüm bana kendi ürünlerinden satmaya çalışıyorlar her estetisyen farklı konuşup kafamı karıştırıyor hangi marka nın hangi ürününü alacağımı bilemiyorum birinin söylediğini öteki kabul etmiyor sizden ricam eğer sakıncası yoksa bana bir marka önerebilirmisiniz hangi markanın hangi serisini alayım yaşım yeni 29 oldu ve gözaltı kremi de kullanmak şart ne tavsiye dersiniz lütfen yardımcı olun son zamanlarımı hep bunları araştırarak geçiyorum ama kafamı karışmasından başka hiç bişi elde edemedim.sevgiyle kalın

sağlıksız besleniyorum çok fazla sigara kullanıyorum spor yok su içmem ama çokuzun zamandır bu şekilde yaşıyorum
Cevap aslında kendinizde bu hayat tarzıyla hangi ürünü kullanırsanız kullanın cildiniz soluk, sağlıksız ve erken yaşlı olacaktır.Herşeye adım adım başlayın.Sigarayı bırakmak çok kolay olmasa da öncelikle su içmeye başlayın.Su sadece cildimiz değil bütün vücudumuz için çok çok önemli bir ihtiyaçtır.Su içmeye nasıl balarsınız? Benin tavsiyem litrelik şişelerden alın ve her gün 1,5 sonra 2 2,5 litre içmeye başlayın.Su içtiğiniz her gün kendinizi çok daha güzel ve iyi hissedeceksiniz.Ve yavaş yavaş beslenme sigara konusunu da halletmelisiniz.
Ürünlere gelince ben ürün önermiyorum ama bütçenize göre öncelikle dermokozmetikleri (eczanelerde satılan) eğer size uygun gelmezse bilinen markaları kullanmanızı öneririm.Cilt tipinize uygun olarak temizleme, tonik, nemlendirici, maskeler, gözçevresi bakım kremi ürünlerinden almanız yeterli olacaktır.Ama hayal kurmayalım önce içten cildinize bakacaksınız ki dıştan uygulamar destek olsun.Sevgiler.

Merhaba Cüvcüv;
Benim sorum şu(bilmiyorum sizin alanınıza giriyor mu ,değilse kusura bakmayın :) ):tüyleri sarartmak için doğal bildiğiniz bir yöntem var mı?Cilde pek zarar vermeyen?Malum kış aylarındayız güneşi elde etmek pek mümkün değil,güneşe çıkmadan sarartabileceğimiz bir yöntem,tarif biliyor musunuz? Piyasadaki ürünlerden kullandım ama kıl köklerini besleme hususunda tereddütlüyüm,pek kullanmak istemiyorum.

Canım çok sağol ilgilendiğin için.Sigara kullanmıyorum,daha doğrusu bazen,tek tük içiyorum.Stress oluyor hayatımda ama herkes kadar,aslında stress de yok gibi,stress düzeyim aynı yıllardır,extra bir şey yok beni üzen çok şükür.29 yaşındayım,ama yaşıma göre fazla bu çizgiler,krem olarak kullandığım markaları yazayım mı sana istersen,2 ürün kullandım zaten,ikisinden de fayda görmedim.Verdiğin formülü de deneyeyim,inşallah etkisi olur.Canım bir de şu var,alnımdaki çizgiler 2 senedir vardı.onlarla çok uğraştım geçmedi.Göz çevremdekiler ise son bir iki aydır falan var,bir anda çıktılar ve hızla çoğalıyorlar,her sabah uyandığımda daha derinşleşmiş ve sayıları çoğalmış buluyorum onları:KK43:
özlem ben yeni üyeyim. kırışıklıklar için yüz yogası hareketleri var onları yap. iyi geliyo bende 28 yaşındayım. cildim karma, bendede oluşmaya başlamıştı bu hareketlerle geçti onları bi dene istersen. netten bulabilirsin :KK66:

bende 29 yaşındayım.cildim aşırı nemsiz.yüzümde kılcal çatlamalar var.pek su içmiyorum.her gittiğim uzman farklı ürün önerip diğerini kötülüyor.
göz altlarım hep şiş.(biraz genetik)
burun kenarlarım ise hep soyuluyor.ayrıca cildim hassas.en son gittiğim merkezde salon ürünleri almalısın.piyasada satılan markalar san gitmez filan dediler.bu salon ürünlerinden hangi markanın iyi olduğunu nasıl anlayacağız.
göz altıma sebamed q10 sürüyorum bu yeterlimi?

bende 29 yaşındayım.cildim aşırı nemsiz.yüzümde kılcal çatlamalar var.pek su içmiyorum.her gittiğim uzman farklı ürün önerip diğerini kötülüyor.
göz altlarım hep şiş.(biraz genetik)
burun kenarlarım ise hep soyuluyor.ayrıca cildim hassas.en son gittiğim merkezde salon ürünleri almalısın.piyasada satılan markalar san gitmez filan dediler.bu salon ürünlerinden hangi markanın iyi olduğunu nasıl anlayacağız.
göz altıma sebamed q10 sürüyorum bu yeterlimi?

tabiki sadece gözaltı yeterli değil tam anlamıyla bi bakım kulanmalısın kılcal damarların yüzeydeyse peelling kullanma fazla nem oranı yüksek ürünler kullanabilirisn özellikle gece kremin olmalı gece normalden daha fazla neme ihtiyacımız var ve yatmadan 2saat önce sürüllmeli su içmeyi arttırmalısın bi anda içmeye çalışma gözünün koy gitgel yudumla bakımının yanında nem maskeside kullanabilirisn kuruluk çok fazlaysa

Merhaba Lütfen Banada Yardimci Olun Acil Ben Hamama Gittim Yüzümü Keseledim Sanirim Iyi Gelmedi Yüzüm Kizardi Yaniyor Gerildi Filan Tahriş Oldu Ne Yapicam Yardim Edin Acil

Merhaba Lütfen Banada Yardimci Olun Acil Ben Hamama Gittim Yüzümü Keseledim Sanirim Iyi Gelmedi Yüzüm Kizardi Yaniyor Gerildi Filan Tahriş Oldu Ne Yapicam Yardim Edin Acil

buzlu havluyla kompleks yap cnm iyi gelir cildin hassassa kızarması normaldır büyütcek biş olduğunu sanmam tabi bikaçgün geçmezse bi uzmana görün derim

merhaba cüvcüv benim gözaltlarım mosmor bi çok şey denedim (patates kivi vs..) ama hiç biri fayda etmedi kendimi çok kötü hissediyorum ve bu yüzden psikolojim bozuldu.lütfen bana yardım et.tşk.

tşk ederim kızarıklığı geçti de şimdi de kurudu pütür pütür oldu

badem yağı varsa hafifce masaj yap cnm kuruluğu alır yada evdeki kullandığın nemlendiricinle masajl agüzelce yedir pütürlüğü gidicektir yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yerimseniben

merhaba cüvcüv benim gözaltlarım mosmor bi çok şey denedim (patates kivi vs..) ama hiç biri fayda etmedi kendimi çok kötü hissediyorum ve bu yüzden psikolojim bozuldu.lütfen bana yardım et.tşk.

morlukların sebebi önemlidir cnm genetikte olabilir böylede olsa düzgün bi tedaviyle iyi bi sonuç alabilirisn düzenli bakımın yanında iyi bi göz altı kremi kullanmalısın yanlız kremi asla tam gözün altına sürme biraz daha aşşağıya doğru ve yukarı doğru ay şekli izlemelisin parmak uçlarınla yavaşça masaj yap kremi yedir ama düzenli olarak uygula sonuç alıcaksındır

cüvcüv ben sivilce izleri için cildimi soyduruyorum umarım güzel olur, bununla ilgili fikrini almak istedim.

cüvcüv ben sivilce izleri için cildimi soyduruyorum umarım güzel olur, bununla ilgili fikrini almak istedim.

canım cüvcüv yok ben bilgim kadarrınca yardımcı olmaya çalışıyorum yüzünü nasıl bi soyma işlemi yaptırıyosun cilt soymaada benim tercihim AHAlı ürünler açmak gerekirse gözle görünmeyen soyum maliyeti biraz daha yüksek ama çok daha iyi ahalı bi soyma işleminde cilddeki ölü deri haşlanmış patatesin kabuğu nasıl elimize gelir o şekilde geliyo tabi biz soymıcak o şekilde kendi soyulcak sen senin işlemin hakkında bilgi verirsen daha çok yardımcı olabilirim yerimseniben

canım cüvcüv yok ben bilgim kadarrınca yardımcı olmaya çalışıyorum yüzünü nasıl bi soyma işlemi yaptırıyosun cilt soymaada benim tercihim AHAlı ürünler açmak gerekirse gözle görünmeyen soyum maliyeti biraz daha yüksek ama çok daha iyi ahalı bi soyma işleminde cilddeki ölü deri haşlanmış patatesin kabuğu nasıl elimize gelir o şekilde geliyo tabi biz soymıcak o şekilde kendi soyulcak sen senin işlemin hakkında bilgi verirsen daha çok yardımcı olabilirim yerimseniben

benim 1 ay oldu bir hafta kimyasal, bir hafta karbon, bir hafta lazer uyguluyor evde kullanmak için soyucu olarak dermatologıc aha 20, nemlendirici olarak babor young sensitive verdi bunları kullanıyorum kaç ayda düzelir cildim birde hala sivilce çıkıyor arada bir, yardımcı olumusun. :uhm:a.s.

benim 1 ay oldu bir hafta kimyasal, bir hafta karbon, bir hafta lazer uyguluyor evde kullanmak için soyucu olarak dermatologıc aha 20, nemlendirici olarak babor young sensitive verdi bunları kullanıyorum kaç ayda düzelir cildim birde hala sivilce çıkıyor arada bir, yardımcı olumusun. :uhm:a.s.

yağlı ciltde bakımdan sonra sivilce çıkması iyidir cnm bu alt tabakadaki yağlanmanın dışa vuruşu demektir kaç ayda düzelir cildini görmeden bişi söleyemem ama acele etmeden emin adımlarla ilerlemek daha kalıcıdır emin ol aha lı ürünler herzaman tercihim bence ve kimsayal soymayı önermyorum aslında bu ahalı ürünlerin evde değilde salonda yapılanları var artı olarak size kremler verilyo tabi maliyeti yüksek ama ben on tercih ediyırum

yağlı ciltde bakımdan sonra sivilce çıkması iyidir cnm bu alt tabakadaki yağlanmanın dışa vuruşu demektir kaç ayda düzelir cildini görmeden bişi söleyemem ama acele etmeden emin adımlarla ilerlemek daha kalıcıdır emin ol aha lı ürünler herzaman tercihim bence ve kimsayal soymayı önermyorum aslında bu ahalı ürünlerin evde değilde salonda yapılanları var artı olarak size kremler verilyo tabi maliyeti yüksek ama ben on tercih ediyırum

akşam 2.kez karbon verildi gitgide iyi oluyor cildim ama bu tedavi bitince yine sivilce çıkıpta izi kalırsa iz kalmaması için bir ürün varmı acaba:uhm:

akşam 2.kez karbon verildi gitgide iyi oluyor cildim ama bu tedavi bitince yine sivilce çıkıpta izi kalırsa iz kalmaması için bir ürün varmı acaba:uhm:

kullandığın ürünlerin mutlaka leke için kremi vardır doktorundan onu iste devam ürünü olarak kullan daha iyi olur farklı bişidenn

X