güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

canım başın saolsun kelimelerin bittigi yer bu olsa gerek ama unutma melegin seni cennetin en güzel yerinde bekliyor olacak

Çok üzüldüm gerçekten. Allah size sabırlar versin.. o bir melek olmuş izliyordur sizi hiç bırakmamıştır. Yaradanın tevekkülü ne gelir elden..

ben inan ne diyeceğimi bilemiyorum ağlamaktan zor yazıyorum şimdi kendi doğumum kızımı kaybetme korkusu sanki yeniden yaşadım herşeyi Allah sabır dayanma gücü versin...

basin sagolsun böyle durumda ne denebilirki inan gözyaslarina boguldum ALLAHim bol sabirlar versin

Canım Allah sabır versin.Diyebilecek bişey yok.Eminim azalmaz ama elimden sadece acının azalmasını dilemek geliyor güzelim

offffffffffffff cok etkılendım yaaa offff allahım sana kuvetler versın sabırlar versınnnn...hersey allahtannn herseyyyyyyyyyy o verıo o alıyoooo yanına...elden gelen hıcbıseyy yokkk sadece dua et rabbım sana merhamet etsın guc sabır versın...canım yaaaa :a015:

cokk kotu oldumm canim benimmm allah sabir versinn
icimden bagira bagira agliyoasim varr cunkuuu bende elimde olmayan sebeplerden ayrildim yavrumdan insallah obur dunyada ona kavusacagim

ağlamaktan helak oldum
Rabbim size bol bol sabır nasip etsin
çook geçmişler olsun şuan hayattasınız ama nasılsınız kim bilir
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın
evlatla sınamasın inşallah

ağlamaktan helak oldum
Rabbim size bol bol sabır nasip etsin
çook geçmişler olsun şuan hayattasınız ama nasılsınız kim bilir
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın
evlatla sınamasın inşallah

saol canım yürekten desteğin için acımı paylaştığın için

kızlar eşim bana sürpriz yapmış ve kızım EDA anısına bir blog sayfa açmış isteyen herkes girebilir adresim oznurserkan.blogcu.com hepinizi bekliyorum

Allah sabır versin dayanması güç bir acı..allah yardımcınız olsun..

17 ocak kayınvalidemin 21 yaşında oğlunu deniz kazasında kaybettiği tarih..

allah sabir versin kardesim inan aglamaktan kendimi alamadim.cennetin en güzel kösesindedir yavrun inan bana

Güzel kardeşim , çok büyük bir imtihandasın ama kazanan sen olacaksın O seni cennetin kapısında bekleyecek ve almadan içeri girmeyecek.Senin acılarını hissettik inan ki.Dualarımız seninle .Allah sabrını versin .

Rabbim senin ve eşinin sabrını artırsın.............ne zor bir imtihanmış..........eda cennet bebegi olmuş.......canım nasıl dagıttın beni sen yaaaa.......Rabbim sizi edanın hürmetine cennetine koysun........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…