güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

Canım ya, söyleyecek söz bulamıyorum.
Seni teselli etmek de istemiyorum..
Sadece Allahtan sabır diliyorum senin için..

Anneler bebeklerinize bi kez daha sarılın..gebe anne adayları sizlerde okşayın içinizdekini..
Bu öyle kıymetli ve öyle yüce bir duygu ki...Birilerimiz kazanırken.. birilerimiz kaybediyoruz..Anne olabilmeyi ...isteyen herkese nasip etsin rabbim..Üzüntünüzü derinden paylaşıyorum..

seni ancak bir anne anlayabilir güzelim.içimizdeki yavruya tek ona birşey olmasın ben çekerim diyoruz.allah sana sabır versin güzel meleğin cennette bunu düşün.çok zor yaşayan için allah çok çok sabır versin

diyecek teselli edecek söz yok Allahım sabrını versin kimseyi evlat hasretiyle sınamasınn (

Gözlerım doldu..

Dıyecek kelımleler bulamıyorum...

Neler yaşamıssınız..

Rabbım baska acı vermesın

Melegın senı beklıyecek

canim benim Alhha büyük sabir versin sana , okudum ama nasil okudum hic sorma senin yasadiklarini sanki bende yasiyor gibi oldum.... ama yinede annesi melegin EDA seni bekliycek o seni ve babasini mutlaka cok seviyordur bundan süphen olmasin....
Allah sabrini arttirsin canim....

Bir annenin kendinden bir parçası,kendi hayatından daha çok değer verdiği yavrusunu kaybetmesi dünyadaki en büyük acıdır galiba..Söyleyecek kelime bulamıyorum,meleğin seni bekleyecek,sonsuz bir ayrılık değil bu.Allah sabırlar versin sana canım..

ne desem bilmiyorum ama birşeyler söyleyip acını paylaşmak adına yazıyorum inan....
rabbim sabırlar versin okurken kendimden geçtim tüylerim diken diken oldu ....
kelimelerin kifayetsiz kaldığı bu durum için sadece rabbimden senin için sabır diliyorum ...

senağlamasenağlamasenağlama
söyleyecek söz bulamıyorum
yazını ağlayarak okudum
allahım sana sabır versın
:Saruboceq:

rabbim buyuk sabirlar versin
ne diyecegimi bilmiyorum söylenecek sözler tükendi
allah yardimcin olsun canim benim

canim benim ya ne zor seyler cekmissin öyle Allah sabir versin.
basinizsaolsun.Takdiri ilahi ....

güzel allahım sabır wersin canım..zor çook zor ama takdiri ilahi iştee...

Son düzenleme:
Allah güç ve sabır versin... çok üzüldüm ... Küçük meleğiniz cennette bu belki güç verir size...

ağlaya ağlaya tamamlaya bildim canım yazdıklarını .allah sabır versin sana.ne büyük bir acı bu.başın sağ olsun .

canım basın sagolsun allah sabır wersın
bılıyorum buyuk bır acı bende yasadım
senden daha erken yasadım aa tahmın edebılıyorum
sözün bittiği yerdeyim
ne dıyeyım kı canım
benım
sabır dılerım

Rabbim sabir versin, tuglerim diken diken oldu, diyecek bi sey bulamiyorum, eminim cok zordursenağlama:çok üzgünüm:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…