güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

Bu çok hüzünlü bir olay ya:gitme:
Allah büyük sabırlar versin en büyük olaylarla sınanıyorsu Allah yardımcın olsun

okurken öldüm kardeşim öldüm öldüm dirildim.Allah sabır versin.Annesi üzülme ama o sana şefaatçi olacak mahşerde.Kalbim paramparça oldu inan canım benim Eda bebek cennet vesilen olsun inşallahhh senağlama senağlama

başınsağolsun canım allah sabır versin yavrun seni cennette bekliyo bu dünyada kavuşmadınız ama diğer tarafta kavuşacaksınız ilahi takdir keşke elimizden bişey gelsede önleyebilsek ama bişey yapamıyoruz allahım kimseye yaşatmasın bu acıyı

canım gözyaşlarıma hakim olamadımm
belki benimde başıma bu tarz olayın gelmesiydi
Allahıma binlerce kez şükürler olsun ki bi oğlum olmasına rağmen ilk gebeliğimde ki (yarım kalan gebeliğim malesef)unutamıyorummm.senide cok iyi anlıyorumm.Allah yardımcın olsun.Allah sabır versin:çok üzgünüm:Yüce rabbim kimseye yaşatmasınnn

of ya canım çok üzücü şeyler yaşamışın allah sana sabır versin çok şükür ki sen iyisin yaşadığına şükret allah başka acı vermesin başınnsağolsun

Allah sabır versin canm Çok zor seni anlıyorum , minik kelebegin artık cennete kelimeler bogazında düğümleniyor insanın . Tekrar basın saolsun canm.

sözün bittiği yer bu olsa gerek
Allah sabır versin kardeşim
doğumda bende bebeğimi kaybettim ne kadar acı verdiğini iyi bilirim

ah be canım... allah sabrını vermiştir umarım, amaçok zor muhakkak. kelimelerin tükendiği nokte bu heralde.
rabbim yardımcınız olsun, kimselere de yaşatmasın.

bu arada bütün bunlar hangi hastahanede oldu?

izmir buca tıp merkezinde acil doğuma alındım bebeğim eşinden ayrılmış küvez arandı tepecik ssk'ya götürüldü küveze kondu 4 gün yaşadı bense doğum esnasında rahim kasılmalarının devam etmesi gerekirken benim kasılmalarım durdu bunuda bünye yapıyormuş bu nedenle kanamamı durduramamışlar 9eylül üniversite hastanesine kaldırıldım 2ünite kanım kalmış hastaneye vardığımda ameliyata alınmışım hemen kalbim falan durmuş ameliyat sırasında dr.larım saolsun hayata döndürmüşler beni kurtarmak içinde rahmimi almak zorunda kalmışlar

canım ne diyeceğimi bilemiyorum ALLAHIM sabır versin çok şükür sana bi şey olmamış edacık da seni cennette karşılayacak bunu unutma onlar en güzel şefaatçiler

Rabbim size sabırların en büyüğünü versin:çok üzgünüm:
Mekanı cennet olsun bebeğinizin...

tekrar tekrar okudum, içim acıyooorr, senin doğum yaptığın gece ben de doğum yaptımmm, acını paylaşamıyorum bile,,, böyle büyük acı nasıl paylaşaılabilir kii,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…